Duše projektu


Chcete rozjet podnikání, nový projekt nebo expandovat ve vašem současném projektu?

Vyladit energii, tak aby byl s vámi plně v souladu? 

Chcete vytvořit nové služby, produkty, ale nevíte jak to uchopit v lehkosti do celistvosti? 

Cítíte disharmonii ve vaší organizační struktuře, pracovních vztazích a nevíte co se děje a jak s tím pracovat?

Vnímáte že vaše firma, organizace potřebuje reorganizaci v souladu s novým paradigma?

Chcete aby vaše podnikaní, firma, organizace byly úspěšné a přinášely hojnost bez přehnaného tlaku na výkon a přemíru času?

Chcete tvořit a podnikat ve flow?


Pomohu vám poskládat a vyladit váš projekt tak, aby byl s vámi v souladu, cítili jste se skvěle, uvolněně a měli radost z tvoření, budování a expanze vašeho podnikání.

Nové paradigma přináší mnoho změn v podnikání i organizačních strukturách firem. Co dříve fungovalo, nyní již nemusí být v souladu a je třeba energeticky i organizačně přenastavit vše do souladu s novými energiemi.

Pokud chcete vytvořit nové služby a produkty, pomohu vám s nastavením struktury, cenotvorbou i možným dalším vývojem. Jelikož projekty i firmy jsou také o spolupráci s ostatními, pokud řešíte vztahy s kolegy nebo obchodní partnery, vhledem vám mohu zjistit, zda je vaše spolupráce přínosná pro obě strany a vede k úspěchu.

Jste-li zvyklí na korporátní či klasické systémové prostředí, kde je manipulace, tlak na výkon, v mnoha případech neosobnost a nelidskost, na podvědomé úrovni vás mohou tyto nastavení blokovat a tím vám bránit v úspěchu, lehkosti a radosti z vaší tvorby.  Několik let jsem pracovala v korporátním prostředí, a tak vím, jaké nastavení tam běžně funguje.

Pomohla jsem již mnoha projektům k růstu a expanzi, navrhla možné změny, rozvoj, inovace, energeticky uvedla do harmonie, růstu a prosperity. Spolupracovala jsem na několika úspěšných projektech ve vedoucím manažerském postavení jak v korporátu tak v soukromém sektoru. Co vás na konzultaci čeká

Na konzultaci vám naslouchám s čím aktuálně potřebujete pomoci. Zeptám se vás, co je záměrem vašeho projektu nebo podnikání, jaká je vaše vize a cíl.  Pokud v tom nemáte jasno, pomohu vám vyjasnit si záměry a cíle.

Sdělím vám vhledy, informace a přesné kroky k naplnění záměru, aby váš projekt měl jasnou strukturu, soulad energií a podpořenou vizi. Pokud vnímám jakýkoliv nesoulad, mohu vám pomoci energie vyladit do harmonie a sjednocení záměru vize. 

Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život i podnikání dle touhy svého srdce, v lehkosti a flow. Vaše cesta duše v posvátnosti života a tvoření Nové Země je božstvím plně podporováno.


Během setkání vás doslova energeticky nastartuji a zaktivuji Vaši sílu. Součástí mého vědomí je aktivační pole, které při komunikaci aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky. Jedná se tedy o konzultaci s energetickým přesahem, který pracuje i po konzultaci.


Jaké techniky používám

Každé sezení je jedinečné dle potřeby klienta. Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje a úctou k předkům. Přivádím novou energii, která rozpouští stará dogmata zcela přirozeně a v lehkosti. Pracuji celistvě, aby váš život i podnikání bylo v rovnováze a harmonii.


Při konzultaci používám jako nástroje:

vhledy do akášických záznamů, kvantové pole a práci se záměry, hvězdné a světelné portály, channeling přímo s božským vědomím Zdroje a světelnými bytostmi, aktivační dračí energii, vysokofrekvenční energii, světelné Zdrojové kódy Nové Země, komunikaci s vědomím přírody včetně krystalů, práci s myslí a všemi úrovněmi vědomí duše. Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit dalšími nástroji, doporučím vám vhodné nástroje atd.

Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci, žádné zbytečné okliky, ale přímý směr. Jako multipotenciálka mám přehled a zkušenosti v mnoha oblastech. Používám unikátní jednoduché techniky, které jsou efektivní a účinné. S dračí energií to jde hravě :)). Na konzultaci vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem.


Informace k objednávce služby

Aktivační konzultace je možná formou osobního setkání nebo online.

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie si při komunikaci tykáme. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.


Cena:

- online (FB, Messenger) 6500/ 271 €

- osobně v Praze, Institut Adaraya, Praha 1, 7300 Kč/ 304 €


Doba konzultace: 90-120 minut


Při online konzultaci platba předem na bankovní účet nejpozději 24h před konzultací. Při osobním setkání platba hotově po konzultaci.

Po přijetí objednávky vám odešlu email s volnými termíny a informacemi k platbě. Platbu prosím proveďte po potvrzení objednávky a domluvě termínu.

Objednávky prosím přes kontaktní formulář na této stránce.

Termín aktivačního setkání lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen sezení uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času. Na konzultaci se připravuji již před sezením. Platí pro osobní i online sezení.


Chci si objednat konzultaci Duše projektu