Duše projektu


Chcete rozjet nový projekt nebo expandovat ve vašem současném projektu?

Vyladit energii, tak aby byl s vámi plně v souladu? 

Chcete vytvořit nové služby, produkty, ale nevíte jak to ve hmotě uchopit v lehkosti do celistvosti? 

Cítíte disharmonii ve vaší organizační struktuře, vztazích a nevíte co se děje a jak s tím pracovat?

Vnímáte že vaše firma, organizace potřebuje reorganizaci v souladu s novým paradigma?

 Chcete aby vaše podnikaní, firma, organizace byly úspěšné a přinášely hojnost bez přehnaného tlaku na výkon a přemíru času?


Pomohu vám poskládat a vyladit váš projekt tak, aby byl s vámi v souladu, cítili jste se skvěle, uvolněně a měli radost z tvoření, budování a expanze vašeho podnikání.

Nové paradigma přináší mnoho změn v podnikání i organizačních strukturách firem. Co dříve fungovalo, nyní již nemusí být v souladu a je třeba energeticky i organizačně přenastavit vše do souladu s novými energiemi.

Pokud chcete vytvořit nové služby a produkty, pomohu vám s nastavením struktury, cenotvorbou i možným dalším vývojem. Jelikož projekty i firmy jsou také o spolupráci s ostatními, pokud řešíte vztahy s kolegy nebo obchodní partnery, vhledem vám mohu zjistit, zda je vaše spolupráce přínosná pro obě strany a vede k úspěchu.

Jste-li zvyklí na korporátní prostředí, kde je manipulace, tlak na výkon, v mnoha případech neosobnost a nelidskost k zaměstnancům, na podvědomé úrovni vás mohou tyto nastavení blokovat a tím vám bránit v úspěchu, lehkosti a radosti z vaší tvorby.  

Pomohla jsem již mnoha projektům k růstu a expanzi, navrhla možné změny a energeticky uvedla do harmonie. Několik let jsem pracovala v korporátním prostředí, a tak vím, jaké nastavení tam běžně funguje.   Co vás na konzultaci čeká

Na konzultaci vám naslouchám s čím aktuálně potřebujete pomoci. Zeptám se vás, co je vaším záměrem a co a jak v životě chcete. Zvědomím vám souvislosti, díky kterým pochopíte a přijmete současné dění vašeho života v momentu tady a teď. Pochopení a přijetí je základem pro změnu. Sdělím vám vhledy, informace a přesné kroky k naplnění vašeho záměru, abyste prožívali takový život a podnikání, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. 

Aktivuji vám potřebné změny a nastavím směr vaší cesty duše v souladu se Zdrojem a záměrem duše. Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život i podnikání dle touhy svého srdce. Vaše cesta duše v posvátnosti života a tvoření Nové Země je božstvím plně podporováno.


Během setkání vás doslova energeticky nastartuji a zaktivuji Vaši sílu. Součástí mého vědomí je aktivační pole, které při komunikaci aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky. Jedná se tedy o konzultaci s energetickým přesahem, který pracuje i po konzultaci.


Jaké techniky používám

Každé sezení je jedinečné dle potřeby klienta. Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje a úctou k předkům. Přivádím novou energii, která rozpouští stará dogmata zcela přirozeně a v lehkosti. Pracuji celistvě, aby váš život i podnikání bylo v rovnováze a harmonii.


Při konzultaci používám jako nástroje:

vhledy do akášických záznamů, kvantové pole a práci se záměry, hvězdné a světelné portály, channeling přímo s božským vědomím Zdroje a světelnými bytostmi, aktivační dračí energii, vysokofrekvenční energii, světelné Zdrojové kódy Nové Země, komunikaci s vědomím přírody včetně krystalů, práci s myslí a všemi úrovněmi vědomí duše. Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit dalšími nástroji, doporučím vám vhodné nástroje atd.

Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci, žádné zbytečné okliky, ale přímý směr. Jako multipotenciálka mám přehled a zkušenosti v mnoha oblastech. Používám unikátní jednoduché techniky, které jsou efektivní a účinné. S dračí energií to jde hravě :)). Na konzultaci vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem.


Informace k objednávce služby

Aktivační konzultace je možná formou osobního setkání nebo online.

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie si při komunikaci tykáme. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.

Doba konzultace: 90-120 minut


Cena:

- online (FB, Messenger) 6500/ 260 €

- osobně v Praze, Institut Adaraya, Praha 1, 7300 Kč/ 292 €

Při online konzultaci platba předem na bankovní účet nejpozději 24h před konzultací. Při osobním setkání platba hotově po konzultaci.

Po přijetí objednávky vám odešlu email s volnými termíny a informacemi k platbě. Platbu prosím proveďte po potvrzení objednávky a domluvě termínu.

Objednávky prosím přes kontaktní formulář na této stránce.

Termín aktivačního setkání lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen sezení uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času. Na konzultaci se připravuji již před sezením. Platí pro osobní i online sezení.


Chci si objednat konzultaci Duše projektu