Jméno duše

NOVINKA

Chcete komplexní službu, ve které je jméno duše součástí? 

Nabízím vám novou unikátní službu HVĚZDNÝ KÓD DUŠE.

Během své praxe jsem načetla jména duše 

pro více než 300 nadšených a spokojených klientů.Jméno duše pro dospělé


Chcete znát své jméno duše, dary, schopnosti, potenciál a jedinečnou esenci Vaší duše? 

Procházíte změnami a chcete novou cestu podpořit i jménem duše?

Cítíte, že ke svému poslání potřebujete jméno duše znát?

Vnímáte vnitřní volání vaší duše, které jméno potřebuje i když nevíte proč? 

Chcete znát vaši hvězdnou domovinu a hvězdný kmen související se jménem duše?


Jméno duše je pojmenování vašeho Vyššího Já, vaší části, světelného paprsku z akášických záznamů. Každé jméno má určitou vibraci, frekvenci, kvality, dary, schopnosti a vlastnosti, jež vás nasměrují na nové cesty, vaše poslání a podpoří vás v duchovním i osobním růstu. Jméno duše si můžete představit jako světelný paprsek, který je propojen s vaší duší. V určitém období vývoje, duše touží po aktivaci tohoto paprsku pro další rozvoj. A to je doba, kdy si vás jméno jednoduše zavolá.

Jméno aktivuje vaše světelné tělo zvuku, tzv. REN, což je jedno z deseti světelných těl, které každý máme a je naší přirozeností. Aktivací pomáhá rozsvěcovat další světelná těla pro přirozenou evoluci a expanzi vědomí, duchovní i osobnostní růst vyšších úrovní.

Načten vám může být i jiný druh jména a tím je zdrojové jméno. Toto jméno vaší duše je vysokofrekvenční vibrací Já jsem Zdroj. Toto jméno je čirým přímým propojením se Zdrojem, hlavní esencí poslání zde na Zemi. Aktivuje váš vnitřní Zdroj. Má ještě mnohem vyšší frekvenci než jméno duše. Je pro klienty, kteří jméno duše nebo i více jmen mají, již delší dobu na sobě pracují, jsou otevření vyššímu záměru svého poslání a dalšímu rozvoji na své cestě. 

Vždy je vám načteno takové jméno, které je pro vás připraveno.

Přijetím jména a jeho aktivací se ve Vaší světelné DNA aktivují vlastnosti a potenciál jména. Postupně dle Vašeho nastavení se budou ukotvovat ve Vašem bytí. Jméno vám otevírá další úroveň vědomí a aktivuje světelná vlákna v DNA. Také vás vede k propojení s novými lidmi a rodinou duše, chcete-li vaším kmenem. Jméno může být propojeno s určitou planetou, hvězdou či souhvězdím, připomínající vám váš vesmírný domov.

Mým darem je načíst jméno duše jako celistvou bytost. Součástí mého vědomí je aktivační pole, které přirozeně aktivuje ve vašem energetickém poli zvýšení vibrací, změny, kódy, odemyká klíče, portály a okna příležitostí.


V popisu jména duše najdete:

- jméno duše a správnou výslovnost

- jedinečnou esenci vaší duše

- kvality, dary, schopnosti duše z úrovně božské podstaty (klasické i jemnohmotné dary)

- předpoklady použití darů k vašemu poslání

- hvězdný domov, se kterým je jméno propojeno

- název paprsku hvězdného kmene duše, popř. dalších, které vám mají být sděleny

- návod na rituál k ukotvení jména včetně aktivační afirmace

- informace, jak se jménem duše pracovat

- požehnání od Zdroje


Vaše jméno, které jste dostali od Vašich rodičů je stále vaším jménem a jméno duše vám nikterak nebere vaši identitu. Naopak ji velmi obohacuje. Někteří se cítí být se svým jménem duše více sví, než se jménem, které mají od narození.

Vždy naslouchejte sami sobě, zda si vás jméno duše zavolá. Někdo ho již má a může vnímat potřebu nového. Pro někoho je to nepotřebné a někdo touží po svém prvním jméně duše. Je to velmi individuální. Naslouchejte svému srdci.


Jméno duše:

- vám může ladit hned a přijmeš ho v lehkosti. Dokonce může přijít velmi silný pocit, že to jsi pravé Ty. Někdy však může chvíli trvat, než si na jméno zvyknete. Je to velmi individuální. 

- vás často vede za Tvé komfortní zóny, otevírá příležitosti a možnosti osobního i spirituálního růstu vždy v souladu s cestou duše a božským záměrem.

 - je již celistvé, vibračně je v souladu se záměrem duše

 - je načteno v aktuálním tady a teď. Vibračně tak, aby to pro vás mohl být kvantový skok. Bez dané hranice času. Jak se budete dále rozvíjet, je možné, že si vás postupem času bude volat další jméno duše. Všechno jste Vy. Je to přirozené. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu.

- vás propojuje také s vaší hvězdnou domovinou, se kterou se nyní potřebujete propojit a souvisí právě s tímto jménem. Domovin můžete mít více. 


Jméno duše pro teenagery


Je váš teenager nespokojený, nevidí smysl života a necítí se na Zemi doma?

Nevyzná se v sobě a hledá svou identitu?

Chcete více poznat kdo je a vědět aspekty jeho duše?

Znát jeho dary a schopnosti?

Podpořit jeho cestu poslání a projevení potenciálu?


V této transformační době se rodí vysokofrekvenční duše -  tvůrci Nové Země, kteří zde mají velmi důležité poslání.  Načtením jména duše pro dítě aktivujete propojení s jeho kmenem, domovinou. Můžete ho také lépe poznat, pochopit a podpořit jeho spokojenost, životní růst i cestu poslání.  To je pro něj velmi podporující a dítě má tak intenzivnější podporu svých průvodců i rodiny duše.  Můžete také díky tomu lépe porozumět jemu a zlepšit tak  vztah mezi dítětem a rodičem.


Informace k objednávce služby

Jméno duše s popisem, návodem pro rituál a informaci, jak se jménem pracovat je uvedeno v grafické textové podobě v souboru PDF a zasláno emailem. Celý text je v délce 3 stran.

Vyřízení objednávky cca 5 týdnů od připsání platby na účet. Doba vyřízení objednávky orientační. Záleží na jménu, zda je připraveno a energii vhodné pro načtení.

Jelikož dokážu navnímat vaši duši, číst akášické záznamy, nejsou třeba další informace, než pouze vaše jméno a příjmení. 


Cena: 4000 Kč/ 167 € 

Objednávky prosím přes formulář na této stránce.


Chcete komplexní službu, ve které je jméno duše součástí?

Nabízím vám novou unikátní službu HVĚZDNÝ KÓD DUŠE.Reference


Lucie Pilařová

"Jméno Duše od Miriam můžu opravdu vřele doporučit. Jde z něho velmi hluboká síla a opravdovost. Člověk se cítí mocnější a sebevědomější. Zároveň se mu otevírá srdce vůči všemu a všem. Popis a vlastnosti mého jména naprosto odpovídají mému vnitřnímu cítění. Miriam to dala do slov, čímž vše nabylo opravdovému významu. Ze srdce Miriam děkuji a těším se na její další služby, kterých brzy využiji." 


Drahomíra Dudeková

"Draha Miriam,Ďakujem krasne za načitanie mena duše. Eště som len otvorila prilohu a už mi to spuštalo procesy. Celé som to vlastně čítala štylom 3 riadky - 10min plač, zas 3 riadky a zas plač . Ale taky ten ... čistiaci, ako keby kdesi v hlbke praskali staré vrstvy presvedčeni o tom, kto som a co si zaslúžim/nezaslúžim. Rozhodne to eště stále so mnou pracuje a cítim, ako sa to vo vnutri potichučku prenastavuje. Zaujímave pre mna bolo aj to, že po dočítani som mala silný pocit, že to nie je nič nove, že to všetko predsa kdesi hlboko dávno viem. Niečo skoro ako deja vu, ale energeticke. Eště raz velká vďaka za vaše služby, toto co posielate rozhodne nie je "len text" a ten přesah je neuveritelny. Už teraz sa těšim na dalšiu našu spoluprácu, ako som spomínala v minulom maili, určitě si rada s vámi dam aktivacnu konzultaci, keď si tento proces dosadne. "


Lenka Veneera Pilčíková

"Miriam jsem oslovila v období, kdy si mě přitáhlo téma Jméno duše a rozvoj osobního potenciálu a poslání. Děkuji především za její vstřícný a trpělivý přístup, který mi během konzultací a aktivačních sezení dopřála a tak mi pomohla se nasměrovat více k sama sobě, "pročistit mysl" a někdy jen potvrdit to, co člověk v sobě podvědomě cítil. Služby Miriam doporučuji především i proto, že mají v sobě hezky propojenou stránku obchodu se spiritualitou, což mě v mém podnikání velmi pomáhá. Jsem za její dary velmi vděčna, jelikož podporují mou hvězdnou cestu." 


Zuzana Matira Donovalová

"Drahá Miriam,potrebujem Vám napísať, ako veľmi ste mi pomohli zmeniť moj život. Odkedy som si aktivovala meno duše Matira sprostredkované Vami - začali sa diať zazracne veci - často až tak neuveritelne, ze som si iste obdobie myslela, že šaliem. Odkryli sa mi dary a schopnosti, na ktoré som dávno zabudla a aj som zatvárala oči a nedoverovala som sebe, Bohu, že niečo také je možné. Začal ma kontaktovať svet, ktorý som doteraz nepoznala - bytosti z iných dimenzií - najviac Hatrhorská civilizácia - ktorá ma odteraz sprevádza celým mojim tvorením a podporuje ma. Casto sú to bytosti, ktoré neviem identifikovať, inokedy sa zjavia v konkrétnom mene. S menom Matira sa mi začal ukazovať aj hologram Istok a trvalo mi nejaký cas, kým som pochopila preco. Je to priestor "Z Prameňa" - Stvoriteľský prapôvodný pramen, v ktorom sú akoby odtlacky vsetkých duší - a tam sa mi duše aj s ich menami a indíciami (obrazmi, odkazmi...) začali ukazovať potom, co ma jedna žena poziadala o meno duše. Ja som sa vtedy cudovala, čo to odo mna ziada, lebo ved ja som nic také nerobila. Avšak odkaz pre nu prisiel aj s jasnosťou, že jej ho mám odovzdať. A tak sa na mna zacali obracat ludia so ziadosťou o meno a popis. Meno nahrávam aj naspievané, lebo do rozšíreného stavu vedomia sa dostávam cez spev, cez vibrácie hlasu. Tak sa mi aj moje meno aktualizovalo / rožšírilo o ďalší aspekt obsiahnutý v mene Mahien. Asi pred polrokom som čítala nejaký Váš príspevok, v ktorom ste opisovali svoju prácu ako šamanskú. O tom, že šamanstvo je viac ako bubnovanie na šamanský bubon. Bolo to presne v časem kedy som začala komunikovať s Hathormi a presne som cítila, o čom píšete, ale som to nevedela sprostredkovať slovami. Miriam, dakujem Vám, že ste ma previedli skrze meno cez hranice ilúzií o limitoch. Žijem teraz čarovnú dobu, lebo aj vďaka vám som precitla a uvidela sa, že som viac ako len človek v ľudskom tele. A tak vidím teraz aj ostatných ľudí, v ich obrovskom potenciály, milujem život, ľudí a svet okolo a dakujem, že možem tvoriť v slobode. Objímam Vás." Zuzana Matira Mahien


Více referencí najdete pod kontaktním formulářem na této stránce. 


Chci si závazně objednat Jméno duše

Reference

Beata Ilarei

"Milovaná Miriam moje jméno i tvůj vhled pro mě je tak nádherné. Jméno ILAREI se mnou rezonuje a cítím, že ke mně patří už dlouho. Každý den zažívám malé zázraky . Propojují se s rodinou duše a za to všechno jsem moc vděčná, protože už vím, že nejsem sama. A ty si mi teď všechno potvrdila a poslala mi toho ještě víc, na co asi zatím ještě nejsem připravena, ale těším se jak se vše bude každým okamžikem skládat, tvořit, aktivovat a propojovat a těším se na všechno co mi bude přicházet. Velké děkuji za tu krásu a práci pro mě. Nekonečná vděčnost. S láskou Beata Ilarei. "


Jana Bínová

"Ahoj Miriam, Moc děkuji za nádherné jméno a vše, co je s ním spojeno. Když jsem to četla, tak mě to dojalo. Asi mi chvíli potrvá, než si na něj zvyknu, ale těším se na ten proces. Krásné dny. Jana "


Alžběta Halbichová

"Krásný den Miriam, děkuji moc za nádherné jméno duše. Hned jsem pocítila, jak se mnou krásně rezonuje a má pro mě velkou sílu a energii. Ráda využiju některou z vašich dalších služeb. Mějte se krásně. Alžběta Miara."

Barbora Korunková 

"Krásný den, ráda bych dnes, dokud si v sobě nesu nejčerstvější zážitek od chvíle, kdy jsem se dozvěděla jméno své duše od Miriam Stelariia, napsala referenci na tuto její službu. Jméno duše není jenom obyčejné jméno vaší pra-základní esence. Celá ta služba je aktivací. Dostaly se ke mně nádherné aktivační informace, které se ve mně od rána silně ukotvují a já se vnímám ve své velikosti a božskosti. Doporučuji tuto službu každému, kdo pochybuje o sobě. Každému, kdo touží skrze jméno (zvukovou vibraci) poznat sám sebe ve své skutečné síle a ryzosti. Vždycky jsem věděla , že toto v sobě mám a nesu si to, ale díky této službě mi správně docvaklo a já se od rána cítím uvnitř šťastná. Jakože už nic nemusím. Že jsem dokonalá taková, jaká jsem ve své nedokonalosti, která je dokonalostí. Ryzostí. A není náhoda, že zrovna dnes v noci jsem dokoukala Pana prstenů a dojímala jsem se příběhy , linkami, odvahou a silou jejich srdcí , a to mi tak připomínalo mě ! Takže informace o jméně mé velkolepé duše už byla krásná třešnička na dortu, která jen umocnila tento magický čas, kdy se mění vše okolo nás, ale hlavně v nás. Nebojte se stoupnout si do své velkoleposti! Děkuji mnohokrát, žes do mého života vnesla vnitřní štěstí.  Barbora Anramélia."


Magdaléna Bastlová

"Drahá Miri, přemýšlím, jak vyjádřit, jak je to jméno pro mne krásné, silné, vyzařující úžasné světlo. Cítím z něj obrovskou sílu a moc. Spojení Nebes a Země. Nádherné čisté zářivé světlo. Radost a lásku. I pokoru a vděčnost k celému Vesmíru a hlavně propojení. Přijímám ho s velikou vděčností a pokorou k síle, kterou v sobě nese. Velice ti děkuji. S láskou a vděčností Magdalena Atirea"


Nikoleta Manduchová

"Zistiť svoje meno duše, je ako keby ste našli vaše skutočné poslanie, ako zistiť kým skutočne ste a kvôli čomu ste sem na planétu Zem prišli. Odmalička som vnímala svoje poslanie, ktoré však bolo z časti stále ako keby v hmle. Poznala som oblasť, ale stále mi chýbalo to skutočné poznanie, to kým skutočne som a prečo tu som a aký to má skutočný vyšší zámer. A práve to bolo podnetom, prečo som oslovila Miriam o zdelenie môjho mena duše. V momente, keď som sa ho dozvedela, konečne mi všetko do seba zapadlo ako puzzle. Všetko sa zrazu odkrylo a nastal neopísateľný pocit šťastia a naplnenia. Myslím, že jednou z najväčších radostí, ktoré môže človek na planéte Zem prežiť, je rozpamätať sa kým skutočne je a aký zámer si pre tento svoj život vybral. A presne to meno duše umožňuje. Moc ĎAKUJEM Miriam za jej skvelú prácu. Nikoleta Lanaya Manduchová."


Jana Šimková

"Je to 52 dnů, co jsem poznala tuto ženu. A od té doby mi převrátila život vzhůru nohama . Já vím, asi by znělo mírněji, kdybych napsala, že mi změnila život, jenže ona mě vystřelila do vesmíru a k tomu se jemné výrazy nehodí. Dobrá, teď už seriózně. První, co nás propojilo, byla její služba Jméno duše. Okolo myšlenky nechat si načíst jméno své duše jsem cupitala po špičkách už asi rok, ale teprve, když na mě Miriam vykoukla ve skupině Ženy obchodem (ne) políbené, tak jsem si dupla a cítila, že teď je ten správný čas. Měla jsem víc typů od koho si jméno objednat, ale stačilo, abych si s Miriam začala psát a bylo rozhodnuto. Její energie je prostě Božská. Má velmi silné naladění a její vhledy jsou, jak kdybyste si sedli na připíňák, rozhodně o jejich pravdivosti nepochybujete. Když jsem dostala jméno duše, tak na to koukám a říkám si: Co to je? To mi nejde ani vyslovit. Začala jsem na přijetí svého jména pracovat, propojovat se s jeho esencí a najednou se děly divy. Záhy jsem se viděla, jako úplně jiná bytost a cítila jsem, jak mě to jméno probouzí, jak se dotýká mé duše. (Podpultová informace: Od Miriam jsem si objednala jména duše pro další tři lidi, ano může se vám stát, že si na tom vytvoříte závislost). Ale tady cesta nekončila. Strašně dlouhou dobu jsem se prala s cenotvorbou u jedné mé služby. A co si myslíte, stačil jeden telefonát s Miriam a bylo vyřešeno. (Asi si jí naklonuju domů). Vznikla nová služba. Urychlím to, abyste to nečetli do zítřka. Proces pokračoval a mě to opět zavedlo k jedné Bohyni, všichni víme o koho jde, tak jí nemusím ani jmenovat. A já si domluvila termín na Konzultaci aktivace poslání duše. A tady mi pomalu dochází slova, protože to byla taková jízda, že to slovy nejspíš ani popsat nejde. Viděla jsem tu ohromnou sílu své duše, její velikost a přišla bolest, velká bolest, protože jsem viděla, jak jsem kdysi tuto gigantickou sílu stáhla dolů, abych se mohla začlenit mezi lidi. Měla jsem pocit, že mi to roztrhne tělo, ale Miriam mě v tom tak nádherně ukotvovala a aktivovala mi potenciál mé duše tak, aby ke mně ta má síla přicházela zpět v jemnosti, v takové intenzitě, abych jí byla schopná unést, až jednou jí pojmu všechnu a prozářím jí navenek. Jako upřímně...nevím, jestli mě dřív v životě něco takto galakticky posunulo. Takže, kdo se nebojíte, napište Miriam a pak už budete jen koukat a snažit se pobírat, co se to s vámi děje. Jana Nakiria."


Lucie Macášková

"Milá Miriam, děkuji za jméno duše! Měla jsem si na něj udělat klid, nejdřív jsem to četla v rychlosti. Asi jako, když si člověk neudělá klid a prostor na to, aby snědl zákusek od mistra kuchaře, ale naláduje ho do sebe v poklusu mezi dalšími činnostmi, nejlépe ještě ve stoje. Takže si ho vůbec nevychutná...Jméno zatím nechávám působit, dary se mnou velmi rezonují, znám je, je zvláštní vnímat to ještě od někoho dalšího, kdo se mnou nestrávil velkou část života. Zajímavé je, že energii slunce vnímám silně a už dříve jsem na ni měla rituál. Nic není náhoda, že? Děkuji moc. Jak bych shrnula recenzi? Dokážeš předat v malém zákusku hutně ty nejmistrovštější chutě! Děkuji. Lucie Saravenia." 


Kateřina Kulhánková Šatná

"Jméno Duše jsem si od tebe nechala načíst, když jsem procházela zrovna těžkým obdobím (potrácela jsem své miminko) a vnímala, že nic se neděje náhodou. Jméno mojí Duše mi otevřelo další úroveň mého Bytí a ukázalo směr, kterým se mám vydat. Po celou dobu jsem to podvědomě už tušila a z části žila a konala, ale nevěřila si. Díky Jménu Duše a přiloženému náhledu na mojí bytost, vše do sebe zapadlo a bylo uviděno. Vnitřně cítím, že to je ono, že to jsem Já. Slovy se nedá popsat, jakou cítím vděčnost a lásku. Děkuji ti Miriam. Kateřina Marisea."


Dita Krhovská

"Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za zaslání Jména duše. Chvíli jsem neodepisovala, chtěla jsem se se jménem a jeho energií více sžít. Každopádně musím potvrdit, že ho mohu považovat za své. Začaly kolem mě i virtuálně běhat příběhy různých žen, které jsou podle všeho spojeny se Sesterstvím růže. Dokonce jsem se dozvěděla i o posvátnosti předpony MA. Přihlásila jsem se na kurz Théta healing, kde bych po absolvování kurzu pro pokročilé mohla pomáhat lidem ladit se na jejich spojení se stvořitelem a vyšším já, aby se do hmoty mohly začít propisovat synchronicity a mohla se tak uskutečňovat nová verze příběhu této planety. Děkuji. Dita Maristé"


Jarmila Omelková 

"Děkuji za jméno duše. Je nádherné, při vysloveni cítím jeho vibraci v buňkách těla a rozehřívá mi solar a podporuje otevírání srdce. Je krásné, jak to vše do sebe zapadá, co jste napsala plně souhlasí. Toto jméno ještě více podporuje plán duše. Odkaz na Vaše stránky jsem dala i kamarádce, kterou to zaujalo. Moc děkuji a přeji krásné letní dny. Jarmila Teasia."


Lucie Fischerová

"Když mi Miriam načetla jméno duše, s aktuálním tokem událostí v mém životě najednou všechno zapadlo. A já pochopila, že ano, mohu zpomalit ještě víc. Ano, já se skutečně nepotřebuji učit to, o čem budu učit druhé, mám v sobě zakódované ty nové principy, které ještě neexistují. Já se skutečně nemám učit nic, MÁM SI JEN ZAČÍT VĚŘIT. Pro mě skutečně zlomová věc, kterou jsem v sobě aktivovala díky sobě a spolupráci s Miriam. Tímto jí velmi děkuji. S úctou, kněžka Eritea Manaya "


Alina Kuncová 

"Moc vám děkuji za načtení jména a poselství. Když jsem jej četla cítila jsem ohromnou sílu na hrudi a zároveň zvědavost. Je to velmi zvláštní pocit ale jsem z něj nadšená. Dnes ráno jsem se vzbudila ve 4 hodiny s pocitem jakoby mi jméno létalo a zářilo nad hlavou, krásné. U opakování jména při rituálu se mi už motaly písmenka, ale nechávám plynout a důvěřuji. Alina Dianera."


Zdeněk Vinduška 

"Krásný den, moc děkuji za jméno duše, přesně to jsem potřeboval. To mi pomůže v Mém životním úkolu. Děkuji. Zdeněk Maherai."


Kateřina Flóraidh Havlíčková 

"Ze srdce a z hloubi své vlastní podstaty, chci projevit velkou úctu a vděk k práci, kterou odvádí Miriam Stelariia Latia. Není tomu zase tak dlouhá doba, abych ze svého nitra nepocítila potřebu, že se musím někam posunout, že potřebuji směr, že potřebuji opustit to staré, aby to nové mohlo přijít. Poprosila jsme tedy o jméno duše. Jakmile jsem ho obdržela, mým celým tělem se rozvibrovala taková energie, která mi umožnila si rozpomenout na celou podstatu a na spojení s mým vyšším Já. Tímto chci moc poděkovat, protože již vím, že jsem na té správné cestě, která pro mě právě teď začíná. Pokud se tedy i vy hledáte, tak mohu jenom doporučit tuto úžasnou službu, kterou s naprostou přesností a pokorou Miriam vykonává. Děkuji. Kateřina Arnae."


Miroslava Bartošová

"Děkuji Ti Miriam za krásnou službu Jméno duše od Tebe. Jméno mě doslova sytí a obohacuje každý den. Neváhejte ani minutu lidé krásní. Miroslava Naritea a syn Daniel Artonai."


Monika Boušová

"Milovaná paní Miriam, z celého srdce Vám děkuji za tak krásné jméno Lamanra. Cítím velikou vděčnost a souznění. Jméno je tak krásné. Přijde mi známé a i moje tělo okamžitě reagovalo. Při jeho vyslovování jako bych se kamsi navracela,cítím se svým tělem to co nikdy před tím. To co cítím ani slovy nejde vyjádřit. Propojení s mým jménem Monika. To je nový rozměr. Až mě zamrazilo. S Monikou jsem nesouzněla nikdy, až do doby zjištění jeho významu,, Bohyně,,. Projitím velkého kusu své cesty jsem ho začala vnímat jinak. Připadalo mi tak tvrdé. A teď ,když jste mi napsala jak spolu ta jména ladí. Proběhl nádherný a silný okamžik děkuji. Napsala jsem obě, jelikož napsat Moniku bez Lamanry, nebylo možné. Úžas. Teď vím a cítím proč. Patří k sobě. Moje nohy se radují, brní, ooo obě jména, dvě nohy a ooo tolik se toho v mém těle najednou děje. Ještě jednou ze srdce děkuji. S velikou úctou a vděčností Monika Lamanra."


Lenka Rychtaříková

"Moc děkuji za krásné jméno a veškeré informace. Je úžasné, jak se "spojily" všechny střípky, které jsem doposud "posbírala" na své cestě. Úžasné a ještě jednou ze srdce děkuji. Pro rituál ukotvení se mi zdá jako vhodný krásný čas - slunovrat, nejdelší den v roce :-). Lenka Zanara."


Věra Ameria Králová

"Miriam, děkuji Vám, za zaslané jméno duše. Jméno Ameria ve mne cosi potvrdilo, hluboký klid a ujištění, že to, co dělám nebo spíš kudy směruji, dává smysl. Váš zaslaný text je pro mne zajímavý, tak trochu známý i potvrzující. Je pěkně napsaný. Jen bych asi potřebovala víc než jen sepsaná slova :-). Věřím a vím, že za slovy jsou mnohé významy a my jsme schopni rozeznat vždy jen tu část, kterou již nějakým způsobem známe z prožitků, ze studia, z četby. Celý text si dokážu spojit a vím, že je to v hloubi mne v souzní i když mám k tomuto směru hluboký respekt. Ještě jednou vám děkuji. " Ameria


Andrea Esteria Ševčíková

"Ráda bych poděkovala za jméno duše. Je to už nějakou dobu, co mi přišlo a já celou dobu přemýšlím, jak formulovat svoje myšlenky. Ve chvíli, kdy jsem si přečetla jméno, věděla jsem, že tohle jsem já. Druhý den ráno jsem se dokonce vzbudila s první myšlenkou na své jméno :-D. Přestože jsem dary četla už tolikrát a vlastně mi potvrdili co jsem už věděla, dnes se něco změnilo. Znovu jsem si přečetla celé jméno své duše a najednou jsem tam viděla úplně něco jiného, bylo tam toho nějak víc a nějak jinak :-D. Vlastně to ani nedokážu nijak vysvětlit, přestože většinou jsou slova moje silná stránka, po dnešní zkušenosti mi nějak došla. A přestože některým věcem z toho zatím nerozumím, teď věřím, že moje cesta je správná. A proto Vám ze srdce děkuji. Mimochodem, psala jste, že mé jméno a jméno duše se velmi podporují. Je to zvláštní, ale až když jsem začala svůj život měnit, začala jsem mít své jméno ráda a pochopila jsem, proč mám tohle jméno, přestože jsem se po narození jmenovala jinak. Proto mě velmi potěšilo, že jste mi to potvrdila. Cítím, že rozhodnutí pro jméno duše bylo velmi důležité a hodně mě posunulo. Ještě jednou děkuji a určitě Vaše služby využiji v budoucnu znovu, jen zatím nevím, jestli kódy vědomí nebo poslání duše. Ještě jednou děkuji." Andrea Esteria


Stanislava Maternová

"Drahá Miriam, konečně usedám, abych i skrze slova vyjádřila, jak mne jméno duše od Vás hluboce rozeznělo a při každém dalším jeho vyslovení, ať již vnitřním, či v šepotu mých úst, stále dál a dál rozeznívá. Je to už pár dnů, kdy jsem své jméno duše od Vás obdržela. Téměř nepopsatelný byl první okamžik, když jsem se ho dozvěděla. Jak by zastavil se čas, jako bych byla v okamžiku "Přenesená" a ocitla se v jiné Dimenzi. Zatajil se mi dech, a já vnímala jen Zvuk, brilantně Čistý, Přesný, Hladící, Zvonící, Léčivý .... Nesoucí mou Jasnou vibraci, jak když rozezní se Křišťálový "gong". Vzápětí přišel první pocit Vznešené Světelnosti a Síly .... Vnímám tak velmi svoji hvězdnou Domovinu, tolik vnímám v sobě Atiris, že skoro pláču štěstím, že konečně vím, kam patřím. Pro mne přelomový okamžik. A snad mohu to tak napsat, bez povýšení a se vší pokorou, že vnímám skrze tato Jména jednoduše Božskost. Vrací se do mne Jistota, Klid, Mír a z toho pramenící Síla. Vím, kam patřím skrze věky věků, vím, kde je můj Domov, kam se mohu navrátit. Domov, který mi nyní v srdci zní, a mám ho opět jasně probuzený v paměti. Domov, který jsem vždycky cítila, a přesto nebyla schopná si na něj vzpomenout. Jsem šťastná, že vím. A že je to v naprostém pořádku cítit a vědět, že jsem přišla z hvězd. A že je to normální, že jsem jiná. Cítím, že se mi budou nyní vracet schopnosti, jež musela jsem v této realitě odložit, abych zde mohla žít. A vlastně.... již se tak děje. Děkuji." Atirea


Alena Vykoukalová

"Jak jsem začala číst jméno a poselství k němu, cítila jsem radost, lehkost, překvapení. Jde z toho obrovská, nádherná, léčivá energie. Po přečtení jsem vnímala, že mám spoustu vrstev, na kterých budu muset zapracovat. Jak má člověk vrstvy, ani neví (jen zlehka tuší), jak úžasná bytost se v něm skrývá. Neustále ten text na mne působí. Děkuji." Siramea


Dara Izarea Němcová

Milá Stelariio, moc vám děkuji za Vaši krásnou práci. Jméno mně velmi překvapilo, i když s mým posláním se celkem ztotožňuji. Celé poselství spojené se jménem je velmi inspirativní. Ještě jednou vám že srdce děkuji. Izareia


Martina Taemi Šimůnková

Posílám můj příběh ke jménu duše, jaký to byl proces. Jako zvědavé dítě jsem otevřela soubor se jménem mojí duše od Miriam, přečetla těch pět písmen a první reakce byla: Proč všichni mají zvláštní magický jména a já úplně obyčejný? To přece nemůžu používat, když stejné má korejská herečka. Ha, moje vnitřní víla protestovala nad normálností. Rozhodla jsem se tedy jít na to prakticky a vyhledala si, co Taemi vlastně znamená korejsky. Tehdy přišlo první velké wau, znamená to totiž lůno krasy. Hustý. Beru tě na milost Tae-mi, ale hodím ti pomlčku, to byl další level. Pak teprve jsem se pustila do čtení všech informací ke jménu duše, které jsou součástí této služby. Vše velice vyváženým způsobem obsahovalo informace, u kterých vím, že jsem to já, a ty které jsou pro mě výzvou. Jenže výzvy nás posouvají. Nakonec jsem si ještě udělala mapování slova (Tae - tajemství fae, mi - mě), takže předávání tajemství jemnohmotné říše, to byl nový level. Až tehdy mi došlo, že moje nové jméno je úžasná synchronicita, protože normální přijde jen té mojí malé české komunitě fanoušků korejských seriálů. Takže i takhle může vypadat cesta jména duše. Teď zpracovávám mojí extrémní potřebu po totální originalitě, která na mě vykoukla společně s Taemi. Ahoj, těší mě, jsem Taemi a chci být hodně kreativní, ale už to mám pod kontrolou. :). Moc děkuji." Martina Taemi.