Kódy  Nové Země

Pro dospělé a nově pro děti každého věku


Chcete se posunout v osobní transformaci na další úroveň?

Cítíte volání nových energií a paradigma Nové Země?

Už vás nebaví utrpení, strachy, obavy, nedostatek nebo další aspekty starého paradigma?

Jste v nižších frekvencích a nemůžete se dostat do vyšších, které jsou vaší přirozeností?

Potřebujete se na všech úrovních zharmonizovat, uvést do rovnováhy a ukotvit se v záměrech své duše?

Chcete žít život v hojnosti, lásce, radosti, lehkosti, zdraví, svobodě a harmonii?

Vyzkoušeli jste mnoho terapeutických metod a nemáte požadované výsledky?

Chcete efektivní, rychlou a účinnou metodu pro přepis vaší mysli na všech úrovních?


V současné době prochází lidstvo intenzivní proměnou, kdy duše i těla prochází mnoha změnami a adaptují se na soulad s energiemi Nové Země, nového paradigma. Kódy vědomí Nové Země jsou vysokofrekvenční symboly a světelná písma, které aktivují a podporují transformaci vědomí, uvolnění limbických otisků starého paradigma, navýšení frekvence duše i těla, ukotvení a postupnou aktivaci vědomí Nové Země ve vás. Aktivují proces potřebných změn. Neudělají práci za vás, ale intuice vás povede co je přesně potřeba. 

S vysokofrekvenčními Zdrojovými kódy Nové Země pracuji již mnoho let. Načítám kódy pro jednotlivce, kolektivní vědomí i krystalickou mřížku Nové Země. Mě osobně velmi pomáhají jako podpora na mé cestě.  

Tyto symboly nesou otisky záměru toho co potřebujete. Ukotvují ve vašem kvantovém poli a DNA nové záměry v souladu s cestou vaší duše a posvátnosti života. Regenerují vaše DNA a světelná božská vlákna. 


Záměry pro načtení kódů Nové Země:

- uvolnění duševního i fyzického balastu

aktivace světelného DNA

-  kódy záměru dle vaší potřeby: zdraví, hojnost, sebeláska, sebevědomí, vztahy, rovnováha, práce, podpora poslání atd.  


Tyto kódy jsou staženy přímo pro vás v souladu s vaší duší, načteny z čirého vědomí božského Zdroje. Pracují pro vás postupně, tak jak to s vaší duší rezonuje. Informace k objednávce služby

Součástí kódů je i poselství v textové podobě. Kódy jsou odesílány poštou.  

Vyřízení objednávky do 3 týdnů od připsání platby na účet.

 

Cena: 3000 Kč/ 125 € 


Objednávky prosím přes kontaktní formulář na této stránce.


Chcete svou cestu života více podpořit?


Nabízím Vám:

Aktivační konzultace - osobní nebo online aktivační sezení na témata: Tvůrci a energie Nové Země, potenciál a poslání duše, vědomé podnikání, posvátná sexualita a vztahy atd. . Pro dospělé a nově pro děti od 15ti let

Světelná aktivace - dynamická vysokofrekvenční vizualizace pro aktivaci daného záměru - Božský potenciál duše, Síla Tvůrce, Posvátná esence ženy, Posvátná esence muže

Poselství světla - světelný jazyk - skrze světelný jazyk je vám sděleno unikátní poselství, které je jen pro vědomí vaší duše, to co pro dané tady a teď potřebuje. Předání poselství je řízeno Zdrojem.  Nese vysokofrekvenční světelné kódy nových energií, které působí na všech úrovních vědomí duše. 

Hvězdný kód duše - komplexní hvězdný kód duše probouzí prapůvodní čirou zdrojovou božskou esenci Vaší duše v rovnováze, tzv. božskou matrici. Nese esenci vaší prvotní jiskry, zážehu duše, informace ryzí dokonalosti božství a jedinečnosti duše bez karmických nánosů a vlivů temných sil, programů matrixu a dalších vlivů mimo čirý božský Zdroj. Uvolňuje tyto balasty v souladu se záměrem duše v plynutí a lehkosti. Navrací do božského proudu, k sobě jako božské bytosti v lidském těle. Propojuje lidství a božství jako jedno do celistvosti bytí. Zažehává Vaši prvotní jiskru duše.


Chci si objednat Kódy Nové Země