CHRÁM SRDCE 13. 08. 2023

21.05.2023

Chrám srdce je centrem našeho fyzického i duchovního srdce, domovem duše. Čím dál více, nás to všechny vede k tomu, abychom mysleli, cítili a jednali srdcem. Tak nejlépe nasloucháme sobě, svým pocitům a vedeme sami sebe cestou duše v radosti, lehkosti a naplněného života. To je i cesta nového paradigma. Jednáme tak v souladu s naší duší, jsme ve své síle a jdeme cestou záměru duše. Srdce má mnohem vyšší frekvenci a sílu než mysl. Skrze sílu srdce ve spolupráci s myslí a egem se konají zázraky.

S láskou vás zvu na aktivační seminář CHRÁM SRDCE s kakaovou ceremonií.

Obsah semináře:

Ceremonie s posvátnou medicínou kakaa

Světelné kódy na tělo

Srdce a duše jako vůdce života ve spojení s myslí

Sebeláska jako dar sebeléčení

Lidství a božství jako jedno

Aktivace chrámu srdce a vnitřního světla

Čekají vás také akášické vhledy a přepisy, aktivace, meditace, příběhy a praktické inspirace na cestě srdce a léčení sebeláskou, kakaová ceremonie, malování světelných kódů na tělo, bubnování a zpěv světelným jazykem, nové kódy pro váš chrám srdce skrze světelný jazyk.

Seminář je veden v energii čirého božského Zdroje s esencí mé dračí aktivační energie Nové Země.


O ceremoniální kakau

Medicína kakaa pochází z mayských a aztéckých tradic. Používá se už tisíce let při rituálech, propojení se Zemí i božstvím, léčení i jako superpotravina pro tělo. Kakao je právem nazýváno pokrmem bohů, jelikož nese energii božské lásky. Pracuje s elementy ohně a země.

Kakao má velmi láskyplnou energii, která jemně avšak do hloubky harmonizuje tělo i duši, pracuje s emocemi, uvolňuje duševní balast. Pracuje velmi intenzivně na úrovni srdce, které pomáhá otevírat lásce i božství. Nese energii božské lásky. Jelikož působí celistvě, tedy holistickým způsobem, je velmi prospěšným i pro tělo. To se však týká pravého kakaa, nikoliv jen kakao prášku, který znáte z obchodů. Ten totiž neobsahuje všechny látky, které pravé kakao, které obsahuje i kakaové máslo, obsahuje.

Kdy: 13.08. 2023 10:00 - 17:00

Kde: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

Cena: 3500 Kč, 153 € /osoba

Platba předem na účet v celé výši po potvrzení rezervace vašeho místa. Vaše místo je rezervováno zaplacením částky.

Rezervace prosím na webu přes kontaktní formulář na této stránce.

Rezervace je závazná a rezervací souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými na webu www.stelariia.cz/akce.

Těším se na vás s otevřeným srdcem :)

Miriam Stelariia

ALARIIA SAERA

www.stelariia.cz


Chci si rezervovat místo na semináři