Poselství světla - světelný jazyk


Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Nese velmi silné světelné kódy nových energií, které ve všech úrovních vědomí duše: 

- aktivují světelná vlákna DNA

- aktivují světelné portály vyšších úrovní vašeho vědomí

- probouzí vaši duši a rovzpomínání si na svůj původ

- aktivují vyšší úrovně vědomí

 - propojují s vaší domovinou a rodinou duše

- předávají nové informace a kódy, které jsou pod božskou ochranou a nečitelné pro matrix systém. 


Skrze světelný jazyk je vám sděleno unikátní poselství, které je jen pro vědomí vaší duše, to co pro dané tady a teď potřebuje. Předání poselství je řízeno Zdrojem. Slova, která v poselství sděluji mnou proudí.  


Informace k objednávce služby

Předání poselství ve světelném jazyce je možné formou osobního setkání nebo online. Tento aktivační proces se děje jak při osobním setkání, tak při online komunikaci.

Cena:

- online (FB, Messenger) 3000 Kč/ 120 €

- osobně v Praze 3500 Kč/ 140 €


Doba komunikace včetně naladění a informací: 30 min


Při online aktivaci platba předem. Při osobní setkání platbě po aktivaci nebo předem na účet.

Po přijetí objednávky vám odešlu email s volnými termíny a informacemi k platbě.


Objednávky prosím přes kontaktní formulář na této stránce. 


Termín aktivačního setkání lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen sezení uhradit a počítá se jako proběhnutá. Je to proto, že si vážím svého i vašeho času. Na aktivaci se připravuji již před sezením.


Chcete svou cestu života více podpořit?

Nabízím Vám:

Aktivační konzultace - osobní nebo online aktivační sezení na témata: Tvůrci a energie Nové Země, potenciál a poslání duše, vědomé podnikání, posvátná sexualita a vztahy atd. . Pro dospělé a nově pro děti od 15ti let

Světelná aktivace - dynamická vysokofrekvenční vizualizace pro aktivaci daného záměru - Božský potenciál duše, Síla Tvůrce, Posvátná esence ženy, Posvátná esence muže

Kódy Nové Země - aktivační kódy Nové Země pro transformaci Vašeho vědomí v souladu s Vaší duší a nového paradigma

Hvězdný kód duše - komplexní hvězdný kód duše probouzí prapůvodní čirou zdrojovou esenci Vaší duše. Nese informace ryzí dokonalosti zrození v prapůvodním nastavení duše bez karmických nánosů a vlivů temných sil, programů matrixu a dalších vlivů mimo čirý božský Zdroj. Uvolňuje tyto balasty v souladu se záměrem vaší duše v plynutí a lehkosti. Navrací vás do božského proudu, k sobě jako božské bytosti v lidském těle.


Chci si objednat poselství světla