Poselství světla - světelný jazyk


Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Aktivace, sdělení poselství a vše co je řečeno skrze jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje všemi vrstvami, i tam kde, klasické metody nedosáhnou. 

Skrze světelný jazyk proudí krásná energie, která nese světelné kódy nových energií, které ve všech úrovních vědomí duše: 

- aktivují světelná vlákna DNA

- aktivují světelné portály vyšších úrovní vašeho vědomí pro váš duchovní i osobní růst a život v novém paradigma

- probouzí vaši duši a rovzpomínání si na svůj původ, přirozenost a autenticitu ve své síle a jemnosti

- propojují s vaší domovinou a rodinou duše

- předávají nové informace a kódy, které jsou pod božskou ochranou a prostupují i matrix strukturami pro osvobození se od zátěží, vzorců a veškeré nerovnováhy a přijetí nových nastavení v božské rovnováze

- uvolňují strachy, bloky, nízkovibrační energie

- aktivují dary a schopnosti ve vašich světelných vláknech

- probouzí sexuální energii kundalini

- aktivují přirozený tok energie v těle do harmonie, uvolňují stagnaci

Záleží na vašem záměru pro aktivaci skrze světelný jazyk. Lze jej použít na jakýkoliv čistý záměr v souladu s vaší duší. 

Skrze světelný jazyk je vám sděleno unikátní aktivační poselství, které je jen pro vědomí vaší duše, to co pro dané tady a teď potřebuje. Předání poselství je řízeno Zdrojem. Slova, která v poselství sděluji mnou proudí.  


Informace k objednávce služby

Předání poselství ve světelném jazyce je možné formou osobního setkání nebo online formou zvukové nahrávky, kterou si můžete kdykoliv pouštět. Tento aktivační proces se děje jak při osobním setkání, tak při online komunikaci.

Cena:

- online (FB, Messenger) 3000 Kč/ 125 €

- osobně v Praze 3500 Kč/ 146 €


Doba komunikace včetně naladění a informací: 30 min


Při online aktivaci platba předem minimálně 24h před termínem sezení. Při osobní setkání platbě po aktivaci.

Po přijetí objednávky vám odešlu email s volnými termíny a informacemi k platbě.


Objednávky prosím přes kontaktní formulář na této stránce. 


Termín aktivačního setkání lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen sezení uhradit a počítá se jako proběhnutá. Je to proto, že si vážím svého i vašeho času. Na aktivaci se připravuji již před sezením. To platí jak při online nebo osobním setkání. 


Chcete svou cestu života více podpořit?

Nabízím Vám:

Aktivační konzultace - osobní nebo online aktivační sezení na témata: Tvůrci a energie Nové Země, potenciál a poslání duše, vědomé podnikání, posvátná sexualita a vztahy atd. . Pro dospělé a nově pro děti od 15ti let

Světelná aktivace - dynamická vysokofrekvenční vizualizace pro aktivaci daného záměru - Božský potenciál duše, Síla Tvůrce, Posvátná esence ženy, Posvátná esence muže

Kódy Nové Země - aktivační kódy Nové Země pro transformaci Vašeho vědomí v souladu s Vaší duší a nového paradigma

Hvězdný kód duše - komplexní hvězdný kód duše probouzí prapůvodní čirou zdrojovou božskou esenci Vaší duše v rovnováze, tzv. božskou matrici. Nese esenci vaší prvotní jiskry, zážehu duše, informace ryzí dokonalosti božství a jedinečnosti duše bez karmických nánosů a vlivů temných sil, programů matrixu a dalších vlivů mimo čirý božský Zdroj. Uvolňuje tyto balasty v souladu se záměrem duše v plynutí a lehkosti. Navrací do božského proudu, k sobě jako božské bytosti v lidském těle. Propojuje lidství a božství jako jedno do celistvosti bytí. Zažehává Vaši prvotní jiskru duše.


Chci si objednat poselství světla