Světelný jazyk 

Chcete rychlou a účinnou pomoc? 

Vyzkoušeli jste mnoho metod a cítíte, že problém je v mnohem hlubších i vyšších vrstvách, kam klasické metody nedosáhnou?

Potřebujete rozpustit stagnaci, aby vám vaše záměry fungovaly?

Máte záměr a chcete jej podpořit světlem Zdroje?

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovni mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý. 

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše. 

Skrze světelný jazyk lze pracovat v podstatě se vším, co je potřeba. Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše.  Tato metoda nezná hranic nemožného.  

Lze jej použít na jakýkoliv čistý záměr v souladu s vaší duší. 

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během 5-7 minut  zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby. Během přepisu nebo aktivace, dle záměru klienta, jde síla Zdroje skrze slova a působí přesně tam kde má.  

O světelném jazyce jsem pro vás natočila video, ve kterém najdete i aktivaci ve světelném jazyce, který používám:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKU

Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět. 

Délka nahrávky je v délce cca 5-7 minut. Pro naladění a informace je potřeba určitý čas, cca 1h, který je zahrnut do celkové doby zpracování objednávky. 

  

Cena: 3000 Kč/ 131 € 

V ceně je čas 1h. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Vyřízení objednávky do 5ti dnů. Zvuková nahrávka je zaslána emailem, spolu s krátkým popisem vhledu, který mi u aktivace přišel. 

Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami. Při online aktivaci platba předem na bankovní účet minimálně 24h před termínem sezení, osobním setkání platba hotově po konzultaci. Při aktivaci skrze zvukovou nahrávku platba předem. Termín aktivačního sezení lze stornovat nejpozději do 2 dnů před domluveným termínem, storno poplatek 1000 Kč. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit v plné výši. Platí pro online i osobní setkání. 

Chci si závazně objednat přepis nebo aktivaci světelným jazykem