Světelný jazyk 


Chcete rychlou a účinnou pomoc? 

Vyzkoušeli jste mnoho metod a cítíte, že problém je v mnohem hlubších i vyšších vrstvách, kam klasické metody nedosáhnou?

Potřebujete rozpustit stagnaci, aby vám vaše záměry fungovaly?

Máte záměr a chcete jej podpořit světlem Zdroje?


Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovni mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý. 

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a úrovněmi mysli, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše. 


Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše, mysli i těl.  

Tato metoda nezná hranic nemožného.  Lze jej použít na jakýkoliv čistý záměr v souladu s vaší duší. 

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas, který je v lidském životě omezený. 


Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během 5-7 minut  zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby. Abych mohla tuto metodu používat a dát ji tuto efektivní podobu, musela jsem projít velmi náročným výcvikem napříč časoprostorem. Během přepisu nebo aktivace, dle záměru klienta, jde síla Zdroje skrze slova a působí přesně tam, kde má.  

O světelném jazyce jsem pro vás natočila video, ve kterém najdete i aktivaci ve světelném jazyce, který používám:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKU


Informace k objednávce

Aktivační přepis nebo aktivace záměru ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět. 

Délka nahrávky je v délce cca 5-7 minut, dle toho jak budu vedena. Pro naladění a informace je potřeba určitý čas, který je zahrnut do celkové doby zpracování objednávky. 

  

Cena: 3500 Kč/ 153 € 

Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od objednání služby.

V ceně je vypracování aktivační nahrávky + příprava s naladěním. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Vyřízení objednávky do 1 týdne od připsání platby na účet. Zvuková nahrávka je zaslána emailem, spolu s krátkým popisem vhledu, který u aktivace přijde. 


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. 


Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami


Chci si závazně objednat přepis nebo aktivaci světelným jazykem