Zdrojové kódy světla


Chcete žít život v hojnosti, lásce, radosti, lehkosti, zdraví, svobodě a harmonii?

Vyzkoušeli jste mnoho terapeutických metod a nemáte požadované výsledky?

Chcete efektivní, rychlou a účinnou metodu pro přepis programů mysli, vědomí na všech úrovních včetně DNA pro harmonii života? 

Už vás nebaví utrpení, strachy, obavy, nedostatek nebo další aspekty starého paradigma?

Stagnujete a chcete se posunout v osobní transformaci na další úroveň?

Potřebujete se na všech úrovních zharmonizovat, uvést do rovnováhy a ukotvit se v záměrech své duše?

Chcete podpořit vaši manifestaci záměrů světlem Zdroje? 


V současné době prochází lidstvo intenzivní proměnou, kdy duše i těla prochází mnoha změnami a adaptují se na soulad s energiemi nového paradigma, tzv. Nové Země. Světelné kódy jsou vysokofrekvenční kódy, symboly a písmo. Nesou prapůvodní čirou energii Zdroje bez destruktivních struktur matrixu. Aktivují přirozenost vašeho božského bytí v lidském těle, přirozený stav zdraví, harmonie a kvality života. 

Podporují transformaci vědomí do nových nastavení, uvolnění limbických otisků starého paradigma, navýšení frekvence duše i těla, ukotvení a postupnou aktivaci na vyšší úroveň vašeho vědomí. Světelné kódy deaktivují synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vašeho záměru pro kódy. 

Aktivují proces potřebných změn a ukotvují nová nastavení v lehkosti. Obsahují záměr, toho co potřebujete, chcete, je vaším cílem. Ukotvují ve vašem kvantovém poli a DNA nové záměry v souladu s cestou vaší duše a posvátnosti daru života. Regenerují vaše čiré DNA a aktivují světelná božská vlákna DNA.  

Tyto kódy jsou staženy přímo z čirého vědomí božského Zdroje. Pracují pro vás postupně, tak jak to s vaší duší rezonuje. 

Lze je načíst na každý záměr podporující váš život a rozvoj vaší duše. 

S vysokofrekvenčními světelnými kódy Zdroje pracuji již mnoho let. Načítám kódy pro jednotlivce, kolektivní vědomí i krystalickou mřížku Nové Země. Mě osobně velmi pomáhají jako podpora na mé cestě.   

 

Informace k objednávce služby

Součástí kódů je i krátký vhled v textové podobě. Možnost předání kódů osobně v Praze nebo zaslání poštou.

Vyřízení objednávky do 1 týdne od připsání platby předem na účet.

 

Cena: 3500 Kč/ 153 €  + poštovné, pokud není předání osobně

Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od objednání služby.  

V ceně je načtení kódů a krátký vhled. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Chci si závazně objednat 

Zdrojové kódy světla