Zdrojové kódy světla 

-

kódy Nové Země

Chcete žít život v hojnosti, lásce, radosti, lehkosti, zdraví, svobodě a harmonii?

Vyzkoušeli jste mnoho terapeutických metod a nemáte požadované výsledky?

Chcete efektivní, rychlou a účinnou metodu pro přepis mysli, vědomí na všech úrovních včetně DNA pro harmonii života? 

Už vás nebaví utrpení, strachy, obavy, nedostatek nebo další aspekty starého paradigma?

Stagnujete a chcete se posunout v osobní transformaci na další úroveň?

Potřebujete se na všech úrovních zharmonizovat, uvést do rovnováhy a ukotvit se v záměrech své duše?

V současné době prochází lidstvo intenzivní proměnou, kdy duše i těla prochází mnoha změnami a adaptují se na soulad s energiemi nového paradigma. Zdrojové kódy světla - kódy Nové Země jsou vysokofrekvenční světelné kódy, symboly a písmo. Nesou prapůvodní čirou energii Zdroje bez destruktivních struktur matrixu. Aktivují přirozenost vašeho božského bytí v lidském těle, přirozený stav zdraví, harmonie a kvality života. Podporují transformaci vědomí do nových nastavení, uvolnění limbických otisků starého paradigma, navýšení frekvence duše i těla, ukotvení a postupnou aktivaci vědomí Nové Země ve vás. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše. 

Aktivují proces potřebných změn a ukotvují nová nastavení v lehkosti. Obsahují záměr, toho co potřebujete, chcete, je vaším cílem. Ukotvují ve vašem kvantovém poli a DNA nové záměry v souladu s cestou vaší duše a posvátnosti daru života. Regenerují vaše čiré DNA a aktivují světelná božská vlákna DNA.  

Tyto kódy jsou staženy přímo pro vás v souladu s vaší duší, načteny z čirého vědomí božského Zdroje. Pracují pro vás postupně, tak jak to s vaší duší rezonuje. Lze je načíst na každý záměr podporující váš život a rozvoj vaší duše. 

S vysokofrekvenčními kódy Nové Země pracuji již mnoho let. Načítám kódy pro jednotlivce, kolektivní vědomí i krystalickou mřížku Nové Země. Mě osobně velmi pomáhají jako podpora na mé cestě.    

Informace k objednávce služby

Součástí kódů je i krátký vhled v textové podobě. Možnost předání kódů osobně v Praze nebo zaslání poštou.

Vyřízení objednávky do 1 týdne od připsání platby předem na účet.

 

Cena: 3500 Kč/ 153 €  + poštovné, pokud není předání osobně

Platba předem na bankovní účet nejpozději do 5ti dnů od objednání služby.  

V ceně je načtení kódů a krátký vhled. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy po konzultaci. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Chci si závazně objednat 

Zdrojové kódy světla