Zdrojové kódy světla 

-

kódy Nové Země


Chcete žít život v hojnosti, lásce, radosti, lehkosti, zdraví, svobodě a harmonii?

Vyzkoušeli jste mnoho terapeutických metod a nemáte požadované výsledky?

Chcete efektivní, rychlou a účinnou metodu pro přepis mysli, vědomí na všech úrovních včetně DNA pro harmonii života? 

Už vás nebaví utrpení, strachy, obavy, nedostatek nebo další aspekty starého paradigma?

Stagnujete a chcete se posunout v osobní transformaci na další úroveň?

Potřebujete se na všech úrovních zharmonizovat, uvést do rovnováhy a ukotvit se v záměrech své duše?


V současné době prochází lidstvo intenzivní proměnou, kdy duše i těla prochází mnoha změnami a adaptují se na soulad s energiemi nového paradigma. Zdrojové kódy světla - kódy Nové Země jsou vysokofrekvenční světelné kódy, symboly a písmo. Nesou prapůvodní čirou energii Zdroje bez destruktivních struktur matrixu. Aktivují přirozenost vašeho božského bytí v lidském těle, přirozený stav zdraví, harmonie a kvality života. Podporují transformaci vědomí do nových nastavení, uvolnění limbických otisků starého paradigma, navýšení frekvence duše i těla, ukotvení a postupnou aktivaci vědomí Nové Země ve vás. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše. 

Aktivují proces potřebných změn a ukotvují nová nastavení v lehkosti. Obsahují záměr, toho co potřebujete, chcete, je vaším cílem. Ukotvují ve vašem kvantovém poli a DNA nové záměry v souladu s cestou vaší duše a posvátnosti daru života. Regenerují vaše čiré DNA a aktivují světelná božská vlákna DNA.  

Pokud znáte Genové klíče, kódy pracují právě s nimi. Genové klíče jsou jedinečným jazykem vesmíru ve formě frekvencí, který prostupuje skrze všechny vrstvy mysli do vědomí, jenž blokují kvalitu života a skutečný potenciál, který všichni máme. Vedou do hlubších vrstev bytí, kde nalézáme sebe sama a můžeme tak skrze přijetí a pochopení udělat kvantové skoky ve vědomí a tím i v životě.

Každý genový klíč obsahuje tři klíčová slova podle tří úrovní frekvenčních pásem nazvaných STÍN, DAR a SIDDHI. Cílem světelných kódů je nejdříve deprogramovat vaši DNA od nižších frekvencí - vzorců zvaných stíny a potom ji přeprogramovat vyššími frekvencemi - dary a siddhi.  Nyní je čas pustit minulost, staré paradigma a dovolit si svobodně žít dar života v souladu s duší, v nové kvalitě, kráse a plném božském potenciálu.


Záměry pro načtení Zdrojových kódů světla Nové Země:

- uvolnění duševního i fyzického balastu starého paradigma

- přepis mysli, uvolnění starých myšlenkových vzorců, ze kterých vám nejde vystoupit

aktivace světelného DNA

- zdraví, uvolnění toxických energií, ozdravění těla i duše

- kvalita komunikace na všech úrovních - světelní průvodci, duše, vztahy, práce atd.

- rovnováha a harmonie

- sebeláska, sebevědomí, sebedůvěra, sebehodnota

- zdravé vztahy včetně vztahu k sobě

- podpora poslání

- hojnost

- další záměry dle potřeby klienta


Tyto kódy jsou staženy přímo pro vás v souladu s vaší duší, načteny z čirého vědomí božského Zdroje. Pracují pro vás postupně, tak jak to s vaší duší rezonuje. 

S vysokofrekvenčními kódy Nové Země pracuji již mnoho let. Načítám kódy pro jednotlivce, kolektivní vědomí i krystalickou mřížku Nové Země. Mě osobně velmi pomáhají jako podpora na mé cestě.    


Informace k objednávce služby

Součástí kódů je i poselství v textové podobě. Možnost předání kódů osobně v Praze nebo zaslání poštou.

Vyřízení objednávky do 1 týdne od připsání platby předem na účet.

 

Cena: 3000 Kč/ 125 €  + poštovné, pokud není předání osobně


Chci si závazně objednat 

Zdrojové kódy světla