Akce

Tvořím a lektoruji workshopy, semináře, přednášky na různá témata osobního a spirituálního rozvoje s energetickým a aktivačním přesahem. S workshopy se účastním jako lektorka i veřejných akcí, festivalů atd.

Pokud máte zájem o spolupráci nebo workshopy a přednášky na vaší akci, prosím kontaktujte mne na uvedených kontaktech. Spolupráci jsem otevřena. Děkuji :). 

Aktuální informace o akcích najdete zde na stránce nebo také na FB page Miriam Stelariia.

Reference a fotogalerii z akcí najdete na této stránce.

Kliknutím na obrázek otevřete stránku s informacemi a přihláškou na seminář. 


Reference 

Petra Laméa Poláková

"Milá Miriam, jsem nadšená naprosto "nadupaný" seminář. Seminář Klíče k vnitřní moudrosti a intuici si mě přitáhl a já jsem mohla vyrazit bez toho, aniž by hlava věděla, kam vlastně jdu a proč. Vtáhla mě Miriam, kterou znám už nějakou dobu a jejíž kakaová ceremonie 12.12.2021 odstartovala turbulentní a přitom velmi radostný čas v naší rodině, odkryla spoustu témat a dodala sílu pro nadcházející rok. Také načtení jména duše mě i mého syna znamenalo obrovský skok na mé cestě k nalezení vlastní síly a krok k dalšímu puzzle na mé cestě. Tento seminář v čase "lví brány" byl pro mě další příležitostí, jak si otevřít další část nekonečných možností. Velmi se mi líbí, že Miriam dokáže vytvořit bezpečný a klidný prostor, kde se snoubí pohoda a lehkost s její osobní dynamikou, radostí a n(v)esmírným napojením. Od první chvíle vás vtáhne, vytvoří prostor pro sdílení, témata jsou vynesena na světlo, rozpuštěna, přetvořena. Úžasný grid vytvoří portál, který celou dobu prostor i účastníky drží a aktivuje. Hudba, slovo, meditace, aktivace zpestřené aromaterapií..., to vše pak probíhá jakoby samo, lehce a přitom do hloubky. Líbí se mi, že Miriam "jde" skutečně s dobou, načítá informace, které rezonují s novými paradigmaty, nenechá člověka zabřednout do technik, které už nejsou funkční. Děkuji za skvělý zážitek, který samozřejmě dalece přesahuje "příjemný a nabíjející" sobotní čas ve společnosti spřízněných duší. S láskou děkuji."


Zdeňka Isairi Valentová

" Miriam jak Ti mám poděkovat za vše, co proběhlo na dnešním semináři. Děkuji, děkuji, děkuji. Zírala jsem, jaké bytosti nás na semináři přišly podpořit. Kakaový rituál byl mystický a kakao mi moc chutnalo. Hodně silným prožitkem pro mě bylo i bubnování a totémové zvíře, které ke mě přišlo. Moc si vážím všeho co děláš (to není to správné slovo) čím nás denně obdarováváš. Děkuji."


Pavla Geborah Isiriel

"Miri děkuji z celého srdce za dnešní spolubytí na semináři Potenciál duše a práci, jsem šťastná, že Tě můžu znát. Chci Ti moc poděkovat za vše, co dnes procházelo od Tebe k nám, bylo toho mnoho, uvědomění teprv dosedají. Jsi krásná dračí žena, ať se Ti daří vše co si přeješ. Velké díky Tobě."


Nikoleta Lanaya Manduchová

"Drahá Miriam, chci Ti ještě jednou moc a moc poděkovat za včerejšek. Na Tvůj seminář Potenciál duše jsem čekala snad celý můj život, ale vím, že bez toho, abych na sobě předtím vnitřně nepracovala, tak by ke mně nepřišly ty informace, o které jsem tolik žádala. Jsem moc šťastná a vděčná za to, ze i Ty následuješ své dary a potenciál, protože díky Tobě, ke mě mohlo přijít to, co jsem tak dlouho potřebovala vědět. I když má duše věděla, nevěděla jsem, jak všechno, co vím a cítím, implementovat tady do hmoty a díky Tvé úžasné práci a zkušenostem se to může začít všechno vědomě dít. Děkuji."


Kateřina Arnae Havlíčková

"Chtěla bych Ti touto cestou poděkovat za seminář Potenciál duše, na kterém jsem měla možnost být. Ještě teď jsem plná dojmů, naplnění, pochopení, radosti a lásky. Po semináři mi začaly všechny věci do sebe hezky zapadat, Nedá se to slovy ani popsat, ale momentálně prožívám obrovské štěstí a vlnu podpory. Obdivuji Tě za to, jakou obrovskou hodnotu jsi do toho dala a dáváš do všeho. Také vím, že jsi pro nás všechny velkou motivací v tom, jaký máš v sobě potenciál a to mi nezbývá než smekat, protože vím, že je za tím velký kus práce. Jsem moc ráda a nesmírně děkuji za to, že Tě znám, respektive, že jsme se my "hvězdné sestry" znovu sešly. Velmi si Tebe i našeho přátelství, které je pro mě velmi cenné a důležité. Ještě jednou ze srdce děkuji za tak naprosto úžasná seminář po všech možných stránkách. Shodly jsme se s přítelkyní, že tento seminář má minimálně jednou tolik  vyšší hodnotu, než za jakou částku jej nabízíš. Děkuji."


Fotogalerie z akcí

Další fotografie najdete i na FB page Miriam Stelariia