Akce

Aktivační semináře, kurzy, workshopy, přednášky, webináře


Tvořím a lektoruji workshopy, semináře, přednášky, webináře na různá témata osobního a spirituálního rozvoje s energetickým a aktivačním přesahem. S workshopy se účastním jako lektorka i veřejných akcí, festivalů atd. 


Za dobu mé praxe jsem jako lektorka vedla již více než 200 seminářů, workshopů, přednášek, muzikoterapií). Mými semináři a dalšími živými akcemi prošlo více než 2500 účastníků.


Pokud máte zájem o spolupráci, např. workshopy, semináře a přednášky, prosím kontaktujte mne na uvedených kontaktech. Spolupráci jsem otevřena. Děkuji :). 

Aktuální informace o akcích najdete zde na stránce nebo také na FB page Miriam Stelariia.

Reference a fotogalerii z akcí najdete na této stránce. Více fotografií na FB page Miriam Stelariia.


Nově je také možné zakoupit videozáznamy z webinářů a dalších akcí


Postup a podmínky rezervace místa na akcích

Kliknutím na tlačítko s názvem akce otevřete stránku s informacemi a přihláškou na danou akci. Pod uvedenými informacemi najdete rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Prosím vyčkejte na email s potvrzením vaší rezervace, instrukcemi k platbě a organizačními informacemi k akci. Platbou máte místo zajištěno. Platbu prosím proveďte nejpozději 4 dny před termínem akce (den zapsání platby na účtu). 

Pro potvrzení místa si prosím pro jistotu zkontrolujte i spam poštu. Pokud by vám odpověď nepřišla, neváhejte mi napsat email nebo zavolat. Většinou odpovím do 2 pracovních dnů. 

Rezervaci místa lze stornovat nejpozději do 3 dnů před termínem akce. Storno poplatek 1000 Kč u jednodenních seminářů. U kurzů a vícedenních seminářů je výše storna individuální a je uvedena u informací k akci. U webinářů kvůli již zaslanému odkazu na webinář, je platba nevratná. 

V případě platby zálohou, je záloha nevratná. Při pozdějším zrušení nebo neúčasti je klient povinen uhradit částku za rezervaci místa v plné výši. Popř. je možnost za sebe najít náhradu. Platí pro online i osobní setkání.Reference 


Petra Laméa - účast na dálku 

"Ahoj milá, seminář Růže a grál na dálku byl pro mě velkým přínosem. Téma svatého Grálu, Maří Magdaleny a Jeshuy mě provází dlouhou dobu, a tak jsem po semináři zatoužila, kor když jsem věděla, že v místech Avalonu byla Miriam krátce před tím. Tušila jsem, že vibrace místa budou skrz Miriam velmi silné. Mrzelo mě, že se nemůžu zúčastnit, ale byli jsme už tou dobou v zahraničí. Nadchlo mě tedy, že se poprvé bylo možné zůčastnit na dálku. Několik dnů předem, aniž bych to vědomě tušila, jsem se ladila na frekvence růží a růžové esence. V den samý jsem se při plavání moři najednou, aniž bych věděla přesný čas, v mysli a srdci propojila s ženami na semináři a v oblasti lůna cítila obrovský růžový květ, který se šířil do moře a dál do prostorou. A hodiny na kostelu odbily 10h - začátek semináře. Celý den jsem cítila obrovské dojetí a pocity, že se zas něco propustilo. Zpětně jsem se dozvěděla o přesném průběhu a tak jsem se ani "nedivila", když pár dnů potom jsem zažila obrovské křeče do břicha, které neustávaly a já jsem najednou ucítila jasnou myšlenku: je to porod, znovuzrození, transformace, jsi v bezpečí. Druhý den bylo po bolestech, takže se to "racionálně" vysvětlit nedalo. Vše pak odplavilo moře a propojila jsem se se živly. Miriam mi poslala i světelnou aktivaci světelným jazykem, takže vše pracovalo ještě na dalších úrovních. Cítím velký vděk, že i na dálku je téma nosné, i když si zase spíše vyberu celý den pro sebe se ženami na semináři, jako v této realitě skutečný "den pro sebe". Ale jinak jsem pocítila, že to funguje, frekvence a energie neznají hranice času a prostoru a důležité je "věřit a být v klidu a naladění". Opět velký dík Miriam a těším se co dál je tady možné a jakým přínosem všechny tyto aktivity jsou pro nás i pro novou zemi. S láskou Petra Laméa."


Petra Laméa Poláková - účast osobně

"Milá Miriam, jsem nadšená naprosto "nadupaný" seminář. Seminář Klíče k vnitřní moudrosti a intuici si mě přitáhl a já jsem mohla vyrazit bez toho, aniž by hlava věděla, kam vlastně jdu a proč. Vtáhla mě Miriam, kterou znám už nějakou dobu a jejíž kakaová ceremonie 12.12.2021 odstartovala turbulentní a přitom velmi radostný čas v naší rodině, odkryla spoustu témat a dodala sílu pro nadcházející rok. Také načtení jména duše mě i mého syna znamenalo obrovský skok na mé cestě k nalezení vlastní síly a krok k dalšímu puzzle na mé cestě. Tento seminář v čase "lví brány" byl pro mě další příležitostí, jak si otevřít další část nekonečných možností. Velmi se mi líbí, že Miriam dokáže vytvořit bezpečný a klidný prostor, kde se snoubí pohoda a lehkost s její osobní dynamikou, radostí a n(v)esmírným napojením. Od první chvíle vás vtáhne, vytvoří prostor pro sdílení, témata jsou vynesena na světlo, rozpuštěna, přetvořena. Úžasný grid vytvoří portál, který celou dobu prostor i účastníky drží a aktivuje. Hudba, slovo, meditace, aktivace zpestřené aromaterapií..., to vše pak probíhá jakoby samo, lehce a přitom do hloubky. Líbí se mi, že Miriam "jde" skutečně s dobou, načítá informace, které rezonují s novými paradigmaty, nenechá člověka zabřednout do technik, které už nejsou funkční. Děkuji za skvělý zážitek, který samozřejmě dalece přesahuje "příjemný a nabíjející" sobotní čas ve společnosti spřízněných duší. S láskou děkuji."


Zdeňka Isairi Valentová - účast osobně

" Miriam jak Ti mám poděkovat za vše, co proběhlo na dnešním semináři. Děkuji, děkuji, děkuji. Zírala jsem, jaké bytosti nás na semináři přišly podpořit. Kakaový rituál byl mystický a kakao mi moc chutnalo. Hodně silným prožitkem pro mě bylo i bubnování a totémové zvíře, které ke mě přišlo. Moc si vážím všeho co děláš (to není to správné slovo) čím nás denně obdarováváš. Děkuji."


Pavla Geborah Isiriel

"Miri děkuji z celého srdce za dnešní spolubytí na semináři Potenciál duše a práci, jsem šťastná, že Tě můžu znát. Chci Ti moc poděkovat za vše, co dnes procházelo od Tebe k nám, bylo toho mnoho, uvědomění teprv dosedají. Jsi krásná dračí žena, ať se Ti daří vše co si přeješ. Velké díky Tobě."


Nikoleta Lanaya Manduchová

"Drahá Miriam, chci Ti ještě jednou moc a moc poděkovat za včerejšek. Na Tvůj seminář Potenciál duše jsem čekala snad celý můj život, ale vím, že bez toho, abych na sobě předtím vnitřně nepracovala, tak by ke mně nepřišly ty informace, o které jsem tolik žádala. Jsem moc šťastná a vděčná za to, ze i Ty následuješ své dary a potenciál, protože díky Tobě, ke mě mohlo přijít to, co jsem tak dlouho potřebovala vědět. I když má duše věděla, nevěděla jsem, jak všechno, co vím a cítím, implementovat tady do hmoty a díky Tvé úžasné práci a zkušenostem se to může začít všechno vědomě dít. Děkuji."


Kateřina Arnae Havlíčková

"Chtěla bych Ti touto cestou poděkovat za seminář Potenciál duše, na kterém jsem měla možnost být. Ještě teď jsem plná dojmů, naplnění, pochopení, radosti a lásky. Po semináři mi začaly všechny věci do sebe hezky zapadat, Nedá se to slovy ani popsat, ale momentálně prožívám obrovské štěstí a vlnu podpory. Obdivuji Tě za to, jakou obrovskou hodnotu jsi do toho dala a dáváš do všeho. Také vím, že jsi pro nás všechny velkou motivací v tom, jaký máš v sobě potenciál a to mi nezbývá než smekat, protože vím, že je za tím velký kus práce. Jsem moc ráda a nesmírně děkuji za to, že Tě znám, respektive, že jsme se my "hvězdné sestry" znovu sešly. Velmi si Tebe i našeho přátelství, které je pro mě velmi cenné a důležité. Ještě jednou ze srdce děkuji za tak naprosto úžasná seminář po všech možných stránkách. Shodly jsme se s přítelkyní, že tento seminář má minimálně jednou tolik  vyšší hodnotu, než za jakou částku jej nabízíš. Děkuji."


Monika Boušová

"Milá Miriam, ráda bych Ti z celého srdce poděkovala DĚKUJI,DĚKUJI,DĚKUJI za všecičko, co jsem mohla při setkáních s Tebou pochopit, prožít, potvrdit si, uvidět, uslyšet, uvědomit si a spoustu toho uvolnit. Vím, že to se mnou není snadné, o to víc si upřímně vážím, že mohu být součástí Tvých seminářů a děkuji za Tvou trpělivost, shovívavost, humor a sílu. Od setkání s Tebou se u mě spousta věcí mění. Mohla jsem prožít to, že miluji svou rodinu, i když dříve mezi námi byla propast. Teď nedávno jsem mohla prožít nádherný okamžik  spojení se Zemí, kdy ji skutečně cítím a jsem s ní spojená v lásce a vděčnosti. Kdy každý krok už není destruktivní, ale s každým krokem rozkvétá růže v laskavém láskyplném propojení. Jak Ti to píšu, je to tak nejen se Zemí, ale i s lidmi. Jsem vděčná za to, že jsem sebrala odvahu, poslechla hlas své duše a přišla za Tebou. Mohu si dovolit to říct, že Tě mám ráda. Tvůj smích, Tvé velké srdce, rozzářené oči, divokost, radostnost, otevřenost, upřímnost. Děkuji." 


Petra Poláková

"Ahoj drahá, po semináři s lotosem se cítím báječně. Cítím zas vzpruhu ve svém životě. Od semináře jsem nic neočekávala, jak už jsem zvyklá a bylo to nakonec tak velkým přínosem. Bylo velmi prospěšné osvěžit si některé "zlaté" pravdy co se týče poslouchání našeho vnitřního vedení a mít prostor pro sdílení našich zkušeností. Je vždycky obohacující strávit den ve vysokých vibracích, které dokážeš tak krásně podpořit. Vždycky vnímám, že je to obrovským přínosem pro každého z nás daleko za hranice jednoho semináře. Cítím jak každý tvůj seminář je tak podporující na mé osobní cestě. Třešnička na "dortu" je tvůj světelný jazyk a samozřejmě ceremonie s modrým lotosem, kterou jsem zažila poprvé. A samozřejmě vůně a tentokrát i úchvatná svíčka. Jednoduchost, přirozenost, síla....Z celého srdce ti děkuji za všechny inspirace a za to, jak vše vedeš s čistotou a srdcem. "


Fotogalerie z akcí

Další fotografie najdete i na FB page Miriam Stelariia