Sebedůvěra a sebevědomí

Aktivace světelným jazykem na posílení vaší sebedůvěry, sebevědomí a podpory Zdroje i Matky Země pro váš životMáte úžasnou sílu a schopnosti, avšak často si nevěříte a myslíte si, že to, k čemu jste vedeni duší a Zdrojem nejste hodni. Vlivem výchovy, systému nebo nízkého mínění o sobě jste uvěřili, že nejste dost dobří, schopní, nemáte dostatečné znalosti, musíte ještě hodně makat a učit se. Nejste dost a nemůžete dosáhnout toho, k čemu jste vedeni. co chcete tvořit a po čem vaše duše touží. Místo naslouchání sobě a důvěry v sebe sama, věříte nepodporujícím názorům okolí, více než vnitřnímu hlasu a autoritě. 

To, k čemu vás volá božské vedení, na to jste připraveni. Božství se nikdy nemýlí a ví, že jste velmi schopní a dokážete vše, co chcete. A také vás v tom chce podpořit, jako váš spolutvůrce.

Je čas si věřit, důvěřovat si, důvěřovat i božskému vedení. Být si vědomi sebe a konat v lehkosti to, k čemu jste vedeni a co chcete ve svém životě tvořit a mít. Zdroj i Matka Země vás vždy podpoří. Důvěřujte, že je o vás postaráno. Nikdy nejste sami.  Dovolte si v důvěře, plynutí a lehkosti věřit sami sobě. Konat to, k čemu cítíte volání vaší duše i božské vedení. Konat to, co vede k vaším snům, cílům a šťastnému životu. V lehkosti a sebedůvěrou.


Tato aktivace je pro vás, když:

 - pochybujete sami sobě

-  nevěříte vnitřnímu hlasu, darům a schopnostem

 - si myslíte, že nejste dost dobří, připravení nebo sebevědomí

- nedůvěřujete podpoře Zdroje a myslíte si, že jste na to úplně sami

- nevěříte vedení božského Zdroje k novým nápadům inspiracím, tvoření a vašemu lepšímu životu. Je to příliš, moc a není to pro vás

 - více nasloucháte kritice a názorům ostatních, než vaší intuici

- se bojíte závisti a zloby, co by řeklo vaše okolí, když si dovolíte co chcete a nebudete poslušné děti

- si myslíte, že jste moc, příliš a okolí to nedává. Moc hlasití, moc mluvíte, jdete životem kupředu atd.

 - si necháte řídit váš život okolím a ostatním

 - máte pocit, že potřebujete ke konání něčí souhlas

- nevnímáte se jako svou nejvyšší autoritu a podřizujete se okolí 

- necháváte druhé rozhodovat za vás

- máte strach v jakékoliv formě nebo směru

- stagnujete a bojíte se udělat kroky vpřed, vstříc cestě života, poslání a snům

- chcete tvořit nebo učit se něco nového a jste si nejistí 

 - potřebujete posílit sebedůvěru, sebevědomí pro akční kroky

 - uvolnit se do důvěry a ukotvit se ve vědomí sebe v lehkosti a bez tlaku na výsledkyO světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během cca 7 minut zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete. Když řešíte vaši vnitřní nedůvěru, oslabení vaší důvěry v sebe i Zdroj, potřebujete posílit vaše sebevědomí. Naslouchejte vaší intuici. 

Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce cca 7 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje do hloubky a s velkým přesahem do vyšších i hlubších struktur.


Cena: 2 777 Kč/  121 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.


Reference

Michaela Amairis Šalšová

"Aktivace byla krásná. Vnitřním zrakem jsem viděla různé pro mě důležité ornamenty a symboly. Určitou chvíli jsem cítila, jak se něco děje v pravé části hlavy- mozku. Jakoby mi tam někdo něco dával pryč. Po chvíli jsem cítila krásný hluboký klid. Šlo se mi dobře spát. Ráno mi chodily vhledy a informace k tématům, které teď řeším a to hezky v lehkosti. Cítím ty potřebné přepisy krásně a jemně. Takový vnitřní pocit, že všechno je a bude v pořádku. Díky Ti za tuto světelnou aktivaci. Určitě se k ní zase budu vracet. Krásný den. Míša Amairis" .


Niky M.

"Od Miriam mám dvě aktivace, osvobození od zátěží a Sebevědomí a sebedůvěru. Co se týče čištění a odpoutání se v zdravém pojetí od rodinných pout, vyzkoušela jsem toho hodně a byla jsem už vážně skeptická, zda by mi něco pomohlo. Byla jsem z toho zároveň vyčerpaná, protože jsem cítila jak kvůli tomu nedokážu být sama sebou a jít po cestě, která je tu pro mě připravena. Dala jsem ale na intuici a po vyslechnutí aktivace od Miriam jsem byla velmi překvapená a zírala jsem, jaké obrovské změny se u mě a v rámci mé rodiny začaly dít. To, co nešlo dlouhá leta, šlo najednou za měsíc. Někdy jsem aktivaci potřebovala poslouchat i několikrát denně. Stejně silné účinky jsou i u aktivace na sebevědomí a sebedůvěru. Vždy, když cítím, že se stavím do role oběti, pochybuji o sobě a vyplují mi stará zranění, pustím si aktivaci a úleva a změna je okamžitá. Úžasné na tom je, že ji nevnímám jenom u sebe, ale přirozeně i u svého okolí, jak na mě jinak reaguje. S respektem, přijetím a láskou. Aktivace od Miriam byly rozhodně jednou z mých nejlepších investic do mě samotné." Chci si závazně objednat aktivaci