Blog

V kolektivním poli je teď velkým tématem rovnováha, narovnání se a opuštění toxických vlivů na naši životní sílu. V pravdě se více ukazuje i to, kdo a jakými záměry jedná. Učí nás to bdělosti, zdravě nastaveným hranicím a vystoupení ze starých nastavení. A především postavení se za sebe, co dovolíme a co už ne.

S klienty často řešíme jak spojit, propojit jejich dary do služeb tak, aby bylo pro ně poslání radostí a bavilo je. Nejsme tady proto, abychom sloužili na úkor sebe. Jsme tady na Zemi proto, abychom projevili svou jedinečnou esenci skrze různé směry, činnosti a obory, bavilo nás to a cítili jsme smysl a radost v konání.

Medicína kakaa pochází z mayských a aztéckých tradic. Používá se už tisíce let při rituálech, propojení se Zemí i božstvím, léčení i jako superpotravina pro tělo. Kakao je právem nazýváno pokrmem bohů, jelikož nese energii božské lásky. Pracuje s elementy ohně a země.

V kolektivním poli a záznamech z minulých inkarnací jsme byli vystaveni a v mnohým jsme, neustálých nařízení a restrikcí, pravidel a nastavení, které nám znemožňují prožívat svobodu projevu duše a tvořivost, která je naší naprostou přirozeností. To nám může bránit v prožívání života v radosti, lehkosti, vášni a naprosté uvolněnosti. A také...

Mnoho lidí mnoho názorů. Toto téma často řešíme s klienty na konzultacích, nyní jsem o tom diskutovala i v jedné podnikatelské skupině. Na to co dělám teď nemám žádný papír od druhého člověka. Prošla jsem mnoha kurzy, vzdělávám se neustále a také a to především, pracuji na sobě. Ne proto, abych někomu něco dokazovala, ale proto, že se chci...

S dary, které má naše duše k projevení se ve hmotě a konání svého poslání, je však velmi důležité dodržovat také vesmírné božské zákony. Jde především o zákony karmy, čistého vědomí, respektu k ostatním lidem a jejich zkouškám, zodpovědnosti za své konání, vnitřní rovnováhy.