Aktivace světelným jazykem


Chcete efektivní a účinnou pomoc?

Vyzkoušeli jste mnoho metod a cítíte, že problém je v mnohem hlubších i vyšších vrstvách, kam klasické metody nedosáhnou?

Potřebujete rozpustit stagnaci, aby vám vaše záměry fungovaly?

Máte záměr a chcete jej podpořit světlem Zdroje?

Máte rádi aktivace a meditace, které si můžete pouštět kdykoliv to potřebujete?

Je pro vás lepší mít na sebeléčení a práci se sebou klid a pohodlí domova, kde si můžete vytvořit podporující prostředí?

Jednoduše je to pro vás snadnější a efektivnější pro váš seberozvoj a sebeléčení?

Nebo si vás tyto meditace a aktivace volají skrze vaši intuici? 


Přesně pro vás mám nově v nabídce tyto velmi efektivní, laskavé a účinné meditace a aktivace ve formátu zvukové nahrávky. 


Aktivace a meditace najdete na jednotlivých stránkách s detailními informacemi  v sekci AKTIVACE SVĚTELNÝM JAZXKEM . 


Aktuálně jsou k dispozici tyto aktivace:

LINIE VAŠEHO ŽIVOTA - OSVOBOZENÍ OD ZÁTĚŽE RODŮ

SEBEDŮVĚRA A SEBEVĚDOMÍ

SVĚTLO PROSTORU

VZTAHY V HARMONII A ROVNOVÁZESvětelná aktivace je dynamickou vysokofrekvenční aktivací v propojení s energií čirého Zdroje, portálů světla a světelných kódů. V této aktivaci je plně podporován Zdrojem záměr aktivace v souladu s cestou vaší duše v jejím přirozeném rytmu. Touto energetickou aktivací se vám otevírá nová úroveň bytí k projevení se jako světelné bytosti zde v lidském těle ve hmotě a nové kvalitě.

Světlem zdroje je posílen záměr a manifestace daného typu aktivace. Vy jste hybnou silou vesmíru. Zdroj je váš spolutvůrce a podporovatel. Aktivně podporuje kroky, kterým vás intuice, vaše vyšší Já, vede právě ve spojení se Zdrojem. Aktivací se dá do pohybu manifestace záměru. Uvolní balast, který realizaci brání, a to i ve vyšších i hlubších úrovních, povede vás ke změnám, spolupráci s ostatními, přivede k vám ty správné lidi a povede vás k aktivním krokům pro plnou realizaci záměru ve hmotě. Podstatné je být této manifestaci otevřeni a v důvěře konat to, k čemu vás duše vede. I když vám to někdy nebude dávat smysl, ale vnitřně cítíte, že je to správně. Neznamená to však, že budete pasivními sledovateli, a čekat, že se vše stane samo. Spolutvořte se Zdrojem. Aktivace jsou procesy postupného zhmotňování, které však mohou být někdy velmi rychlé :).

Tyto aktivace vám mohou manifestovat zázraky, pokud jste jim otevřeni :). V tom je kouzlo spolupráce se Zdrojem.

Při aktivacích spolupracuji se světelnými průvodci a mistry Zdroje a se světelnou zdrojovou energií s dračí esencí.


Aktivace a meditace jsou tvořeny ve světelném jazyce nebo mluveným slovem jako dynamická vizualizace s ukotvením ve hmotě. U každé aktivace najdete detailní popis k dané aktivaci. 


Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Skrze světelný jazyk lze pracovat v podstatě se vším, co je potřeba. Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Lze jej použít na jakýkoliv čistý záměr v souladu s vaší duší.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během velmi krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby. 


Během přepisu nebo aktivace, dle záměru klienta, jde síla Zdroje skrze slova a působí přesně tam kde má.

O světelném jazyce jsem pro vás natočila video, ve kterém najdete i aktivaci ve světelném jazyce, který používám:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKU