Jednota duše

Aktivace světelným jazykem pro sjednocení fragmentů duše do celistvé síly 

a jednoty duše


Vědomí duše je tvořeno z mnoha častí - tzv. fragmentů duše. Během minulých inkarnací nebo současného života zde na Zemi nebo na jiných planetách a galaxiích, jste mohli projít traumaty nebo různými procesy odpojení se od těchto částí. V každém traumatu je zablokována síla, esence a dary duše, které jsou podstatné pro další rozvoj a vývoj duše. Můžete trauma uzdravit, ale je potřeba také přijmout zpět části duše, které jsou v traumatech uvězněny. Vyzvednout si své světlo, dary, klíče, cokoliv, co je přirozenou součástí vaší ryzí esence. A také tato traumata tím zcela uzavřít. 

Může se to týkat fyzických těl i světelných, vašich zemských i mimozemských inkarnací, nebo i inkarnací, kdy jste neměli fyzickou podobu a fungovali jste jako jemnohmotní průvodci pro jiné bytosti. 

Tyto části duše volají po vašem přijetí, uzdravení a navrácení do celistvosti. Aby vás mohly podporovat na cestě života této inkarnace nebo i těch následujících. Je to důležité na cestě do posvátné jednoty i jednoty se Zdrojem.

Aktivace vás spojuje s dalšími částmi vaší duše, i když zde není žádné trauma, pokud ji potřebujete pro celistvost, projevení darů a plného potenciálu. 


Tato aktivace je pro vás, když:

- cítíte, že vám určitá část chybí. Můžete cítit smutek, apatii, neklid, jakékoliv emoce, které nejsou příjemné a nevíte co se děje a proč

- máte pocit, že jste se v nějakém traumatu zasekli a nemůžete se posunout dál

- vnímáte, že máte dary a schopnosti, kterou jsou však zatíženy minulostí a chcete si je vyzvednout pro projevení vašeho potenciálu 

- jste již trauma uzdravili, ale stále vás to myšlenkami nebo pocitem vrací k traumatu

- chcete osvobodit vaše části duše a ukotvit se v celistvosti v přítomnosti

- vám chybí energie a máte pocit odpojení se od sebe

- chcete být ve své síle

- chcete se spojit se svou duší, sjednotit ji a cítit se celiství

- chcete jít cestou nejvyššího potenciálu a projevení se zde na Zemi

-  chcete dosáhnout posvátné jednoty v sobě a jednoty se Zdrojem

-  následujete intuici a cítíte, že tuto aktivaci potřebujete, i když nevíte proč  :)


Aktivace pracuje do hloubky i výše vědomí. Prostupuje všemi úrovněmi vědomí, mysli, duše i těl. Má transformační účinek v jemnosti, lehkosti a laskavosti.  


O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. 

Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů a nastavení, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je někdy nepochopitelné, co jde během několika minut zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je. Je to metoda nové doby.

O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete. Když řešíte nějaké záležitost, trauma nebo máte pocit oddělení se od sebe. Naslouchejte vaší intuici. Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět. Máte tak vždy u sebe efektivní nástroj. 

Délka nahrávky je v délce cca 8 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje do hloubky a s velkým přesahem do vyšších struktur.


Cena: 2555 Kč/ 112 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.Reference


Michaela Amairis Šalšová

"Aktivace Jednota duše mi pomohla ukotvit do vědomí některé součásti o nichž jsem už nějakou dobu věděla i úplně nové vhledy a obrazy. Ukázaly se vnitřním zrakem hned při prvním poslechu nahrávky. Taky jsem velmi silně cítila fyzické projevy v oblasti hlavy, šlo to hodně do hloubky. Přinesla mi vnitřní klid, sebejistotu a urychlení určitých důležitých kroků ve fyzické realitě. Děkuju."Chci si závazně objednat aktivaci