Vztahy v harmonii a rovnováze

Aktivace světelným jazykem na uzdravení vztahů (rodinných, partnerských, přátelských, pracovních, obchodních), rozpuštění toxických vazeb a dohod minulosti, narovnání do vzájemného respektu, harmonie a rovnováhy Zdravé vztahy jsou jedním z nejdůležitějších pilířů života i součástí našeho zdraví. Mnohdy jsou ve vztazích přítomny různé dohody, sliby, toxická nastavení nebo vazby, které zasahují do současnosti a vy nechápete co se to ve vašich vztazích děje. Ač se jedná o partnerské, rodinné, přátelské, pracovní nebo obchodní vztahy. Nejde vám vymezit si zdravé hranice a postavit se zdravě za sebe. Nevíte, proč ve vztahu setrváváte, ale nejde vám ho ukončit.   

Toxická nastavení vám mohou blokovat příchod správného partnera, nebo takových lidí, se kterými se budete vzájemně podporovat a respektovat. Neznamená, že musíte hned vztah ukončit, ale nebudou zde již otisky minulosti a vy lépe rozpoznáte, z jaké motivace jste v tomto vztahu a zda je pro vás přínosný a zdravý. A především, zda je ve vztahu láska, úcta a respekt.


Máte právo na vztahy, ve kterých je rovnováha a harmonie. 

Dovolte si mít zdravé vztahy v lásce, vzájemném respektu a úctě. 


Tato aktivace je pro vás, když:

- chcete mít harmonické a vzájemně podporující vztahy v respektu, úctě a lásce včetně vztahu sami k sobě

-  opustit toxické vztahy a otevřít se zdravým vztahům

- vystoupit z vazeb, dohod a slibů minulosti, které vám v tady a teď již neslouží a brání ve spokojeném vztahu

- si potřebujete ve vztazích lépe nastavit zdravé hranice

- vidíte, že ve vztahu více dáváte, než dostáváte

- vnímáte, že vás ve vztazích ostatní často zneužívají

- máte ve vztazích časté neshody

- cítíte, že sice jste ve vztahu, ale připadá vám spíše jednostranný a partner není přítomen

- chcete projasnit vaše vztahy a vidět v pravdě, zda jsou pro vás zdravé, abyste se rozhodli o tom, zda v nich chcete zůstat nebo odejít

- pozvednout vaše vztahy na další úroveň bez balastu minulosti

- zlepšit vztah se sebou a lépe se se sebou propojit na všech úrovníchO světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během cca 7 minut zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete, řešíte neshody ve vztazích, sami se sebou, atd. 

Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce, pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, efektivně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce přes 7 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje do hloubky a s velkým přesahem do vyšších i hlubších struktur.


Při poslechu aktivace se můžete zaměřit na konkrétní vztah, nebo nechat volně dít tak, aby se to týkalo všech vztahů, které je třeba narovnat do rovnováhy. Aktivaci lze použít na jakýkoliv vztahy, můžete ji používat opakovaně, pouštět kdykoliv potřebujete.  


Cena: 2777 Kč/ 121 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.Reference

Margot Gabrielle

,,Aktivace Vztahy v harmonii a rovnováze, na mé téma osvobození od toxických vztahů pro mě byla naprosto přelomová. Pomohla mi vystoupit z dlouhodobě nefunkčního vztahu, kde bylo jasné, že by to stejně dříve či později skončilo, ale přesto jsem se toho vztahu držela zuby nehty. Už během poslechu jsem cítila silný proud energie, který narovnával mou páteř. Cítila jsem příliv odvahy a síly. Aktivace se v následujících dnech projevovala v praxi tím, že jsem si začala spontánně všímat mužů, kteří se ke mně jako k ženě chovali s velkým respektem a touhou odlehčit mi, narozdíl od mého bývalého přítele. Toto pozorování značně přispělo k mému prozření z iluzí, až mě úplně pustily zbytky snah omlouvat jeho chování. Přesně po týdnu od aktivace jsem pocítila silný impuls, že už se s ním musím rozejít a navrátit sobě tak hodnotu a lásku, kterou si zasloužím. Ten impuls byl silnější než já, byl to až hmatatelný tlak, který mě dovedl mě finálnímu rozhodnutí. A já za něj ze srdce děkuji, protože sama za sebe bych na to zřejmě neměla sílu. V ten den se mi ukazovalo mnoho znamení a synchronicit, které mi ukazovaly, že jsem udělala správné rozhodnutí. Časem se mi potvrdilo ještě víc, jak moc jsem si tím ušetřila další zbytečné trápení. Děkuji Miriam za tuto aktivaci! Ačkoli byl pro mě tento rozchod bolavou záležitostí, okamžitě se mi začala vracet síla a radost. Jako by celý vesmír oslavoval se mnou, že jsem si zvolila sebe na prvním místě. Miriam, moc děkuji za urychlení tohoto procesu! Vřele aktivaci doporučuji všem, kteří také cítí, že už je na čase vzít si svou sebeúctu zpět a dávat energii už jen do vztahů, kde se vám také vrací. Stojí to za to. S vděčností, Margot Gabrielle"Chci si závazně objednat aktivaci