Vztahy v harmonii a rovnováze

Aktivace světelným jazykem na uzdravení vztahů (rodinných, partnerských, přátelských, pracovních, obchodních), rozpuštění toxických vazeb a dohod minulosti, narovnání do vzájemného respektu, harmonie a rovnováhy Zdravé vztahy jsou jedním z nejdůležitějších pilířů života i součástí našeho zdraví. Mnohdy jsou ve vztazích přítomny různé dohody, sliby, toxická nastavení nebo vazby, které zasahují do současnosti a vy nechápete co se to ve vašich vztazích děje. Ač se jedná o partnerské, rodinné, přátelské, pracovní nebo obchodní vztahy. Nejde vám vymezit si zdravé hranice a postavit se zdravě za sebe. Nevíte, proč ve vztahu setrváváte, ale nejde vám ho ukončit.   

Toxická nastavení vám mohou blokovat příchod správného partnera, nebo takových lidí, se kterými se budete vzájemně podporovat a respektovat. Neznamená, že musíte hned vztah ukončit, ale nebudou zde již otisky minulosti a vy lépe rozpoznáte, z jaké motivace jste v tomto vztahu a zda je pro vás přínosný a zdravý. A především, zda je ve vztahu láska, úcta a respekt. 


Máte právo na vztahy, ve kterých je rovnováha a harmonie. Dovolte si mít zdravé vztahy v lásce, vzájemném respektu a úctě. 


Tato aktivace je pro vás, když:

- chcete mít harmonické a vzájemně podporující vztahy v respektu, úctě a lásce

-  opustit toxické vztahy a otevřít se zdravým vztahům

- vystoupit z vazeb, dohod a slibů minulosti, které vám v tady a teď již neslouží a brání ve spokojeném vztahu

- si potřebujete ve vztazích lépe nastavit zdravé hranice

- vidíte, že ve vztahu více dáváte, než dostáváte

- vnímáte, že vás ve vztazích ostatní často zneužívají

- máte ve vztazích časté neshody

- cítíte, že sice jste ve vztahu, ale připadá vám spíše jednostranný a partner není přítomen

- chcete projasnit vaše vztahy a vidět v pravdě, zda jsou pro vás zdravé, abyste se rozhodli o tom, zda v nich zůstat nebo odejít

- pozvednout vaše vztahy na další úroveň bez balastu minulosti


O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během cca 7 minut zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUInformace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce přes 7 minut. Nenechte se zmást délkou aktivace, jelikož zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje do hloubky a s velkým přesahem do vyšších i hlubších struktur.


Při poslechu aktivace se můžete zaměřit na konkrétní vztah, nebo nechat volně dít tak, aby se to týkalo všech vztahů, které je třeba narovnat do rovnováhy. Aktivaci lze použít na jakýkoliv vztahy, můžete ji používat opakovaně, pouštět kdykoliv potřebujete.  


Cena: 2222 Kč/ 97 €

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu v rovnováze k mé tvorbě.


Chci si závazně objednat aktivaci