Domov duše

Aktivace světelným jazykem na ukotvení duše v těle, stabilitu, uzemnění, správné fungování hojnosti, spojení s hvězdnými domovy, Zdrojem i Gaiou pro manifestaci záměrů vaší duše a cesty poslání zde na Zemi 


Ukotvení duše v těle a uzemnění, tedy spojení se Zemí skrze vnitřními i světelnými kořeny je podstatnou součástí harmonického života a fungování ve hmotě. Vaše tělo je darem, chrámem pro duši. Země je planeta, která je nyní vaším domovem. Vlivem nižších energií, které jsou na Zemi, a nejsou pro vás tolik přirozené, to se týká zejména hvězdných duší, můžete mít tendenci nebýt v těle a tzv. si ulítávat a nevracet se plně do vědomí těla.  Tím je vaše duše odpojena od těla a hmota, tedy fungování v těle včetně manifestace neproudí jak má. 

V sobě jste doma, v srdci, plně spojení s vědomím duše a hvězdnými domovy. Aktivace ukotvuje v srdci ve spojení Nebe a Země ve vás - Zdroj, vy, Gaia pro narovnání se v sobě a stabilitu v těle.

Aktivace spojuje duši s tělem, včetně světelných těl, pevně vás kotví skrze světelné a zemské kořeny zde na Zemi. Spojuje vás s vašimi hvězdnými domovy a tím zmenšuje stesk a utíkání duše z těla. Můžete se tak cítit mnohem lépe ve fyzickém těle, což vám může pomoci i více se cítit, vnímat vaše potřeby, cítit sebe, zlepšit vaši manifestaci a fungování ve hmotě. Být mnohem spokojenější v těle. 

Nejde o to, nacpat :))  celou duši do těla, jelikož máte tak multipotenciální vědomí, že rozměrem a výškou vědomí to nelze. Ale jste se sebou plně spojení, můžete se projevovat a manifestovat ve fyzické realitě jak chcete :).  Vaše tělo je nejen chráme pro duši, ale je také bezpečným místem pro duši. Je darem a vy na něj máte plné právo. 

Když meditujete, pracujete energeticky s dalšími lidmi a chodíte často do vyšších frekvencí, aktivace vám pomáhá se krásně vracet do těla. Je vhodná i pro terapeuty, mentory, léčitele i jiné lidi, kteří mají problém s ukotvením. 


Tato aktivace je pro vás, když:

- máte problém ukotvit se v těle a uzemnit se

- často vylítáváte z těla a nejste v těle přítomni (velmi často v režimu přežití)

- chybí vám spojení s hvězdnými domovy a teskníte po nich, tím jste pozorností více nahoře, než v těle

- potřebujete mít v sobě stabilitu a ukotvení v přítomnosti , tady a teď

- vám nejde manifestovat v lehkosti a jakoby to nešlo projevit ve hmotě, cítíte pocit, že to je pořád jen někde mimo hmotu 

- se chcete cítit dobře v těle a vnímat ho jako chrám pro duši

- chcete být ve vašem těle opravdu vy, protože tělo patří vám a ne nějakým parazitům a jiným duším

 - chcete být ukotveni v srdci ve spojení Nebe a Země ve vás - Zdroj, vy, Gaia pro narovnání se v sobě a pevnost vašeho středu

- potřebujete duši spojit s tělem včetně světelných těl

- se chcete cítit v těle a zde na Zemi opravdu doma

- cítíte, že aktivaci potřebujete, i když nevíte proč, jen následujete vaši intuici :)


O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.

O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete. Když řešíte záležitosti se sebou, s rodem, rodinou.

Naslouchejte vaší intuici. Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce cca 11 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje do hloubky a s velkým přesahem do vyšších struktur.


Cena: 2777 Kč/ 121 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě. Chci si závazně objednat aktivaci