Světlo prostoru

Aktivace světelným jazykem na harmonizaci, prosvětlení a ukotvení světla v prostoru pro vaše bydlení, prostory k podnikání nebo jiné prostoryChcete mít váš prostor v harmonii a rovnováze?

Aby vás místo, kde bydlíte nebo pracujete, podporovalo?

Chcete pustit více světla do domova nebo místa kde podnikáte?

Mít jednoduchý nástroj pro harmonizaci, který jde do hloubky i výšky a můžete s ním pracovat kdykoliv?

Cítíte, že prostor, kde bydlíte nebo pracujete, vás jakýmkoliv způsobem blokuje?

Děláte rekonstrukci, nebo jste se přestěhovali a energie nejsou úplně příjemné?


Místo, kde bydlíte nebo pracujete má vlastní frekvenci a energii. Ta vás může podporovat, pokud je v harmonii a světle. Prostor, který je v disharmonii může zatěžovat energetiku, narušovat vztahy, stěžovat život nebo bránit v hojnosti i úspěšném podnikání. 


Mám pro vás unikátní světelnou aktivaci, která:

  • uzavírá veškeré staré portály, kterými proudila negativní energie včetně všech otisků, a to i v úrovních zemského podloží až do mřížek Země
  • aktivuje nový zdrojový portál, který přivádí do prostoru světlo, ryzí energii Zdroje a prosvětluje místo až do krystalické mřížky Země
  • uvolňuje všechny blokující a stagnující energie i energie bývalých majitelů (nájemců) včetně otisků
  • aktivuje DRAČÍHO STRÁŽCE, který prostor bude chránit a můžete jej kdykoliv zavolat na podporu prostoru
  • podporuje přirozené proudění energie v harmonii a rovnováze
  • aktivuje v krystalické mřížce kódy nové Země – tedy vytvoří zcela nový prostor s novou energiíAktivace je vhodná pro:

  • bydlení (dům, byt, zahrada, chata atd.)
  • prostor podnikání (kancelář, terapeutické místnosti, centrum, ordinace atd. ). Může podpořit také příliv klientů, jelikož otevírá prostor světlu a harmonické energii
  • energetická místa nebo jiná místa, které cítíte, že to potřebujíO světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. 

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během tak krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Nahrávku jednoduše pustíte v prostoru, který harmonizaci a prosvětlení potřebuje. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje, tak jak je potřeba. Byla jsem vedena pozvat ke spolupráci také DRAČÍ STRÁŽCE, kteří budou váš prostor chránit a strážit. Nahrávku můžete použít i na více místech.

Po aktivaci můžete být vedeni i k fyzické harmonizaci prostoru. Což znamená, např. staré nepoužité věci dát pryč, přestěhování věcí v prostoru, nebo jiné vyladění. Nechte se vést vaší intuicí, zda budou nějaké kroky potřeba.

Jde i o to, jakou energii do prostoru přinášíte vy, jak o prostor pečujete, abyste se tam cítili dobře 😊.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online audio nahrávka, kterou můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce 9 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Během velmi krátké doby pracuje s velkým přesahem do vyšších i hlubších struktur.


Cena: 2777 Kč / 121 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační audio nahrávka v mp3, kterou můžete používat opakovaně, kdykoliv a kdekoliv. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat.


Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. 

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.


Chci si závazně objednat aktivaci