Štíhlé tělo

Aktivace světelným jazykem pro štíhlost těla, optimální váhu, rovnováhu elementů v těle, vnímání potřeb těla, uvolnění bloků a nastavení, které vám brání v přirozené váze tělaChcete mít konečně přirozené štíhlé tělo?

Být spokojení ve fyzickém těle?

Cítit se skvěle, přitažlivě a v lehkosti?

Dovolíte si pustit už všechen ten balast na těle, který vás jen zatěžuje a už vám neslouží?

Víte, že vaše přirozenost je štíhlost, ale jakoby vám nešlo se k té optimální váze dostat?

Jíte zdravě, máte pohyb a přesto nehubnete?

Cítíte se v těle bezpečně nebo máte pocit ohrožení?

Máte problémy s přejídáním, emočním jezením nebo sycením se jen skrze jídlo?

Prožívali jste v minulosti nedostatek a  jídlo bylo jediné co vám v danou dobu mohlo dávat pocit dostatku?

Máte neustále pocit, že žijete v režimu přežití a nedostatku?

Zadržujete vodu nebo máte jinak v nerovnováze vaše vnitřní elementy?


Štíhlé tělo a optimální zdravá váha fyzického těla je přirozeností lidského těla. Způsob stravy, méně pohybu, ale i toxická nastavení, emoční bloky, nebo jiné bloky z minulosti vás mohou udržovat v nadváze. Nadváha však zatěžuje nejen fungování fyzického těla, ale souvisí také s dalším rozvojem a vlivem na další těla včetně světelných těl. Má vliv i na další rozvoj vědomí, jelikož transformací prochází také fyzické tělo.

I když se snažíte jíst zdravě, mít pohyb, pečujete o sebe, vaše toxická nastavení, programy a emoční traumata z minulosti mohou mít na váhu vliv. Nevědomě se udržujete v nadváze, jelikož si tím udržujete falešný stav bezpečí, pocit síly a ochranu před dalšími traumaty. Souvisí to také s prožitými stavy chudoby napříč časoprostorem a pocitem nedostatku. Příčin může být mnoho i napříč minulými inkarnacemi.

Aktivace uvolňuje a rozpouští fyzické i emoční balasty způsobující nadváhu včetně převzatých energií, nastavení a programů. Ruší i veškeré implantované programy a nastavení, které jste si nastavili sami v zájmu přežití nebo vám byly podsunuty z jiných struktur. Rozpouští emoční přejídání, nastavuje přirozenou rovnováhu výživy napříč všemi těly, včetně světelných těl. Zvědomuje vám, co vám chybí k vyživení a pocitu sytosti duše a těla.

Ukotvuje do pocitu bezpečí a uvolnění v těle. Vede vás skrze vnitřní přenastavení k úpravě jídla, pohybu a potřeb tak, aby to bylo v souladu se záměrem štíhlého těla a individuality vaší duše a těla. Zcela přirozeně, bez tlaku. Skrze intuici budete vnímat i to, jak máte tělo na cestě ke štíhlosti podpořit. 

Aktivace vás spojí více s vaším tělem, abyste vnímali jeho skutečné potřeby co se týká výživy, pohybu, prostředí atd. Postupně budete vnímat i to, že kolem fyzického těla budete vnímat lehkost, která se propíše i do fyzického těla. Je to vlivem uvolnění balastů i na nefyzické úrovni. Protože z velké části tam je příčina nadváhy. Aktivace také pomáhá vylaďovat vaši vnitřní rovnováhu elementů - vodu, zemi, vzduch, oheň a také hormonální rovnováhu, která může být také příčinou nadváhy. 

Vaše tělo je vaše, a vy ho znáte nejlépe. Ne všichni odborníci na diety, stravu a pohyb. Vy. Z vnějších rad si zvolte to, co cítíte pro vaše tělo jako správné a podporující. Ale řiďte se Innaté - moudrostí vašeho těla. Každé tělo je jiné, a proto ne všechny rady a diety jsou pro vás vhodné a účinné. 


Tato aktivace je pro vás když chcete:

- mít štíhlé tělo

- cítit se lehce a bezpečně v těle

- být spokojení se sebou

- podpořit zdraví

- pustit balast na fyzické i nefyzické úrovni, který vás zatěžuje a některý ani není váš

- zlepšit vaši energii i vyzařování energie 

- mít přirozenou váhu, jakou chcete, abyste se ve svém těle cítili skvěle

- přestat se trýznit dietami, které nevnímají vaši individuální potřebu těla a duše

- podpořit hubnutí a zdravý životní styl i ve spojení s radami zvenčí, které vám jsou ku prospěchu

- mít svobodu v tom, co si chcete obléct a neřídit se jen tím, jestli na vás mají velikost

- řídit své tělo a nastavit si jak chcete, aby vypadalo, protože to je vaše právo a možnost volby

- být spojení s tělem a vnímat jeho potřeby, řídit se moudrostí těla

-  mít v rovnováze vaše vnitřní elementy  - vodu, vzduch, zemi, oheň - může souviset i s prouděním energie v těle, zadržováním vody, aktivního trávicího ohně nebo vnějšími vlivy na vaše tělo atd.

- hormonální rovnováhu

- pustit stavy chudoby a nedostatku i co se týká jídla a výživy, protože vy máte dostatek a nehrozí vám vyhynutí ani ztráta života

- podporovat vaše zdraví


Aktivace vás vede k vaší optimální váze v přirozenosti. Což neznamená k nějaké vychrtlosti nebo nezdravému tělu. Můžete si nastavit sami, jaká váha je pro vás vyhovující.

Nezapomeňte, že vy jste tvůrci a proces aktivace si řídíte. Rozhodujete se sami, jak bude vše probíhat. Buďte k sobě laskaví a dovolte si jít na cestě k vaší štíhlosti v lehkosti. Tak je i nastavená tato aktivace. Štíhlost si nemusíte vydřít. Dovolte si ji a buďte ochotni sami sebe na cestě akčními kroky i jemností a láskou podpořit.


Aktivace není náhradou za zdravotní péči. Je to skvělý nástroj na podporu vašeho zdraví. Vždy pracuje v souladu s vaším záměrem duše, vy si proces řídíte.


Aktivace je skvělým nástrojem péče o sebe a podpory zdravého životního stylu.


O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.


Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas i energii.


Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


Více o světelném jazyce:

Video na youtube o světelném jazyce s ukázkou aktivace:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKU

Článek na blogu:

SVĚTELNÝ JAZYK - SVĚTLO ZDROJE VE SLOVECHJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete. I např. jako součást vaší každodenní péče o sebe. Naslouchejte intuici.

Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce cca 9 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje s velkým přesahem do hloubky i vyšších struktur.


Cena: 2 555 Kč/ 112 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. 

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit.

Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.


Reference

Michaela Formanová

" Ahoj drahá Miriam, všechno má svůj pravý čas a já jsem před pár dny cítila potřebu si víckrát pouštět aktivaci štíhlé tělo. Je to fantastické, prostě každá jednotlivá aktivace má svoje načasování. Štíhlé tělo už mám někdy z prosince a teď přišel správný čas. Tak zaprvé se začalo dít, že jsem svoje běžné porce pociťovala jako že jsem přejedená, tak si připravuji jen polovinu. Při poslechu aktivace vnímám svoje tělo jako když bylo štíhlé. (Před 10 lety jsem měla cca o 25 kilo méně než dnes). Něco se mi silně vyřešilo a uvolnilo tématem jídlo. Sice jsem nikdy nijak nemlsala a vždycky jím když mám opravdu už hlad. ALE z dětství byl projev lásky UVAŘENO a mým jediným úspěchem v rodině bylo to, že já vždycky všechno pěkně sním. Takže jsem vždycky všechno dojedla a ač si posledních 10 let říkám, že nejsem popelnice, nedokázala jsem nedojíst. Nelibě jsem nesla, když mi někdo řekl, že mám velké porce nebo nedej Bože nechat si šáhnout na jídlo. A najednou to jde. Mám dost a nechám to! Takové ty řeči, že škoda to vyhodit už na mě nefungují. Škoda je to sníst, když už nemůžu. Tak mám radost a silně prociťuji jaké to je být zase štíhlá a cítit se v oblečení dobře. Vím, že se ten proces děje a nemám žádná očekávání kdy a je mi fakt jedno, kdy se moje tělo upraví do pohodlnější velikosti, vše plyne v lehkosti. Děkuji."


Monika Boušová

Děkuju mockrát za úžasnou aktivaci. Poslechla jsem si jí třikrát a bylo zajímavé kde co všude v těle se dělo. Jakoby cosi pukalo a též jak to moje tělo úplně chce ještě, ještě poslouchat, být ponořené ve zvuku světelného jazyka právě s Tvojí sílou, dynamikou a takovou pevnou jasností. Tónem Tvého jazyka, který se mnou rezonuje.
Veliká vděčnost za to , že jsem poslechla vnitřní pocit pořídit si tuto aktivaci. Nedá se popsat co se děje v mém těle při poslechu a je zajímavé to pozorovat. Děkuju, děkuju, děkuju. Měj se krásně a ať se Ti všechno a ve všem daří. Chci si závazně objednat aktivaci