Zdraví a vitalita

Aktivace světelným jazykem na posílení zdraví, vitality, rozpuštění nemocí a negativních vlivů z vnějších zdrojů včetně otiskůZdraví a vitalita je jedním z nejdůležitějších pilířů spokojeného a šťastného života. I když jíte zdravě, máte pohyb, jsou různé vnější vlivy, které mohou ovlivňovat vitalitu a zdraví. Elektro smog, různé viry, bakterie, nanočástice přítomné ve vzduchu, jenž narušují energetiku i fyzické tělo. 

Pokud jste prošli různými nemocemi, včetně c.ovidu a jiných nemocí, mohou být ve vás přítomny viry nebo otisky těchto nemocí. Je oslabena vitalita a imunita. Stačí malé nachlazení nebo jiný vliv a můžete cítit únavu, vyčerpání, oslabení. 

Vliv nanočástic narušuje tok energie, imunitu a může mít vliv i na vaše DNA. Také je znám postc.ovid syndrom, kdy je člověk po nemoci vyčerpaný i při malé námaze. Hůř se hojí zranění, pooperační zranění nebo má jiné zdravotní potíže.


Tato unikátní aktivace pomáhá rozpouštět a uvolňovat všechny otisky negativních vlivů, staré záznamy nemocí, včetně c.ovidu, nanočástice, elektrosmog a další vlivy a energie, které narušují vaše zdraví a vitalitu.

Zdrojové kódy světla, které proudí skrze světelný jazyk prosvětlují a posilují energetický systém i všechna těla, včetně světelných těl. Uvádí energetický systém do stavu zdraví, vitality, rovnováhy a harmonie. Probouzí vaši vitální energii, kterou posiluje energií Zdroje. Je posíleno i aura pole a nastaven tzv. božský štít, který posiluje přirozenou ochranu energetického pole.

Ruší z vašeho DNA nemoci nebo jiná fyzická oslabení z rodu, která jsou ve vašem rodě po generace. Protože vy jimi  už procházet nemusíte a nemusíte trpět, pokud to tedy není záměr vaší duše.   

Pracuje i s vašim buněčným systémem a DNA. Pokud jsou buňky a DNA narušeny, aktivace je revitalizuje, aktivuje i tvorbu nových zdravých buněk, opravuje DNA do stavu zdraví. Po opravě DNA je posílen váš energetický systém i DNA diamantovou energií Zdroje.

Aktivace není náhradou za zdravotní péči. Je to skvělý nástroj na podporu vašeho zdraví. Aktivace vždy pracuje v souladu s vaším záměrem duše.Aktivace je skvělým nástrojem péče o sebe, zdraví a vitalitu v každodennosti, psychohygienu, fyzické i energetické harmonizace. 


Aktivace je pro vás, když:

- chcete podpořit vaše zdraví

- se cítíte oslabení, bez energie, energie vám v těle špatně proudí

- jste měli c.ovid a cítíte příznaky postc. syndromu

- jste prošli jinými nemocemi a pořád se vám to vrací, nebo cítíte, že to není zcela vyléčené 

- jste citliví a vnímáte na sobě vlivy elektrosmogu i jiných znečištění životních prostředí -vzduch, voda, nanočástice atd. 

- jsou ve vaší rodině nemoci již po generace a vy jimi již procházet nechcete

- posílit vaše aurické pole a mít ho stabilnější 

- chcete zlepšit péči o své zdraví jako celek

- chcete mít skvělý nástroj pro vaše zdraví v každodennosti

- se řídíte svou intuicí a cítíte, že jednoduše aktivaci potřebujete :)


O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


O světelném jazyce jsem pro vás natočila video:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete. I např, jako součást vaší každodenní péče o sebe. 

Naslouchejte vaší intuici. Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce cca 10 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje s velkým přesahem do hloubky i vyšších struktur.


Cena: 2 777 Kč/ 121 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €) 


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.


Chci si závazně objednat aktivaci