Zdravé návyky a rytmus duše

Aktivace světelným jazykem pro aktivaci zdravých návyků, rozpuštění bloků a prokrastinace, nastavení rovnováhy aktivity a odpočinku, harmonizace biorytmu duše, těla v přirozenosti proudu životaDnešní doba, ve které je spoustu různých vjemů, informací, jak se co má a nemá dělat, co jíst a jak, tlaku na výkon, často vede k rozhození biorytmu duše i těla. 

Více nasloucháte zvenčí, než tomu, co potřebuje vaše duše i tělo. Buď  na sebe příliš tlačíte skrze výkon a nejde vám odpočívat. Protože musíte všechno stihnout, vykonat a není čas. Nebo prokrastinujete a přitom duše volá po aktivitě. To vše vede k nezdravým návykům, které nejsou prospěšné pro váš život. Nejde však o tom, abyste byli asketičtí a striktní, avšak vše ve zdravé rovnováze. 

Nezdravé návyky a rozhozený biorytmus brzdí i váš přirozený vývoj, soustředění, směřování pozornosti a vnitřní rovnováhu.

Je čas naslouchat sobě, vyladit váš biorytmus a naladit se na něj, co dělá dobře vám, tělu a duši v přirozeném proudu života.   


S čím vám aktivace Zdravé návyky a rytmus duše pomůže:

- deaktivuje a rozpouští veškeré bloky a nastavení, které vedou k nezdravým návykům na všech úrovních včetně otisků

- deaktivuje nezdravou prokrastinaci

- vylaďuje energetický biorytmus duše a těla a spojuje vás s ním tak, abyste lépe vnímali osobní potřeby, které jsou pro vás prospěšné (aktivita, pohyb, odpočinek, jaké jídlo vám dělá dobře, kdy co dělat dle vašeho cyklu, atd. )

- vyvažuje a ozdravuje mužskou a ženskou energii

- nastavuje rovnováhu, harmonii aktivity a odpočinku, abyste měli dostatek energie a nebyli přetížení

- ukotvení do proudu života ve flow, přirozené aktivitě a rytmu

- pomáhá k nastartování aktivity a akčních kroků pro zdravé návyky a péči o sebe

- zlepšuje soustředění a zaměření pozornosti

- revitalizuje váš biorytmus světlem Zdroje

- je skvělou prevencí před syndromem vyhoření a vyčerpáním


Aktivace není náhradou za zdravotní péči. Je to skvělý nástroj na podporu vašeho zdraví. Aktivace vždy pracuje v souladu s vaším záměrem duše.


Aktivace je skvělým nástrojem péče o sebe a podpory zdravého životního stylu. O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje mysl, probouzí a aktivuje vaši duši i na vyšších úrovních. Deaktivuje synapse (programy v mysli spojené s nervovým systémem) starých programů, které vám škodí a aktivují nové synapse v souladu se záměrem vaší duše.

Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili na terapii hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří tak váš čas i energii. 

Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.


Více o světelném jazyce:

Video na youtube o světelném jazyce s ukázkou aktivace:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKU

Článek na blogu:

SVĚTELNÝ JAZYK - SVĚTLO ZDROJE VE SLOVECHJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv potřebujete. I např. jako součást vaší každodenní péče o sebe. Naslouchejte intuici.

Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje vaše duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.Informace k objednávce

Aktivační přepis ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět.

Délka nahrávky je v délce cca 9 minut. Zdrojová dračí síla, která proudí skrze světelný jazyk je velmi mocná. Pracuje na mnoha vrstvách i tam, kde některé metody nedosáhnou. Dokáže během velmi krátké doby udělat to, co se během terapií dělá hodiny, jelikož pracuje s velkým přesahem do hloubky i vyšších struktur.


Cena: 2 777 Kč/ 121 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €) 


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.

V ceně je aktivační nahrávka. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.

Zvuková nahrávka je zaslána emailem po připsání platby na účet.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba zájem o aktivaci, je možné si ji u mě také koupit. 

Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.Chci si závazně objednat aktivaci