Aktivace světelným jazykem na míru

Aktivace světelným jazykem pro váš konkrétní záměrMáte záměr a chcete manifestaci podpořit světlem Zdroje?

Chcete rychlou, flexibilní a efektivní pomoc, kterou máte kdykoliv k dispozici? 

Chcete zlepšit kvalitu života, vyladit některé oblasti tak, abyste byli v životě spokojení a šťastní?

Chcete podpořit podnikání, práci s klienty, vyladit a manifestovat vaše záměry v byznysu?

Vyzkoušeli jste mnoho metod a cítíte, že problém je v mnohem hlubších i vyšších vrstvách, kam klasické metody nedosáhnou?

Potřebujete rozpustit stagnaci a rozproudit energii, aby vám záměry fungovaly?

Už vás nebaví složité postupy a problémy na cestě k cíli?

Chcete ušetřit čas, energii a jít v manifestaci cestou lehkosti?O světelném jazyce

Světelný jazyk je vysokofrekvenčním jazykem Zdroje. Je to jeden z nástrojů nové doby, nového paradigma a přesto je tu odpradávna. Nese prapůvodní energii Zdroje v jeho ryzí esenci. Tomuto jazyku nemusíte na úrovní mysli rozumět, avšak duše mu dokonale rozumí a také jí je tento jazyk často velmi povědomý.

Vše, co je řečeno skrze světelný jazyk působí na mnoha úrovních a vrstvách velmi efektivně, rychle a účinně. Prostupuje i všemi matrixovými vrstvami a nastaveními, i tam, kde ostatní metody nedosáhnou. Uvolňuje balasty, osvobozuje, probouzí a aktivuje vaše záměry. Deaktivuje stará nastavení a bloky, které jsou překážkami na cestě k manifestaci. 


Světelným jazykem proudí krásná energie Zdroje, která nese světelné kódy nových energií, které pracují ve všech úrovních vědomí duše. Tato metoda nezná hranic nemožného.

Světelný jazyk působí velmi rychle a účinně. Co byste řešili hodiny, lze světelným jazykem zvládnout rychle a efektivně. Šetří váš čas a energii. Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během krátké doby zvládnout skrze sílu světla světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby.

Aktivace je tvořena na míru pro vás, přesně pro vaše nastavení, potřeby a záměr.

 

O světelném jazyce jsem pro vás natočila video, ve kterém najdete i aktivaci ve světelném jazyce, který používám:

SVĚTELNÝ JAZYK - VÝZNAM A AKTIVACE PRO PŘIJETÍ SVĚTLA DO TĚLA A ŽIVOTA JAKO CELKUJak s aktivací pracovat

Aktivace je velmi komplexní a pracuje na mnoha úrovních. Lze ji použít kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Když řešíte záležitosti se sebou, s rodem, rodinou.

Naslouchejte vaší intuici. Nahrávku si jednoduše pustíte, nejlépe v klidu a naladění se na sebe. Zdrojové světlo, které proudí při nahrávce pracuje tak, jak potřebuje duše, která si proces řídí. Aktivace vás může vést ke změnám, které potřebujete udělat pro vaši podporu. Působí, rychle, účinně, je silná i jemná zároveň.

Pro lidskou mysl je nepochopitelné, co jde během krátké doby zvládnout skrze sílu světelného jazyka Zdroje. Avšak o tom to je, je to metoda nové doby. Abych mohla tuto metodu používat a dát ji tuto efektivní podobu, musela jsem projít velmi náročným výcvikem napříč časoprostorem. Během přepisu nebo aktivace, dle záměru klienta, jde síla Zdroje skrze slova a působí přesně tam, kde má.  Informace k objednávce

Aktivační přepis nebo aktivace záměru ve světelném jazyce je vypracován jako online zvuková nahrávka, kterou si můžete kdykoliv pouštět. Máte tak neustálou podporu, když potřebujete. 

Délka nahrávky je většinou v délce cca 7-10 minut, dle toho jak budu vedena. Pro naladění, informace a kódy je potřeba určitý čas, který je zahrnut do celkové doby zpracování objednávky. 

  

Cena: 3555 Kč/ 155 €  (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od objednání služby.

V ceně je vypracování aktivační nahrávky. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Vyřízení objednávky do 1 týdne od připsání platby na účet. Zvuková nahrávka ve formátu MP4A, lze i v MP3 (jde přehrát v pc i na mobilu) je zaslána emailem.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Aktivace je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření nahrávky této aktivace dalším osobám. Nahrávka aktivace je určena přesně pro vaše potřeby a nastavení. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba zájem o aktivaci na míru, je možné si ji u mě také koupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.Reference

Lenka Veneera Pilčíková

Záměr: pročištění nemovitosti, rozpuštění starých příběhů, uvolnění toxických a negativních energií nemovitosti prosvětlení a projasnění, a podpora pro prodej a otevření nemovitosti pro nové majitele nebo nájemce. V podstatě se jedná o uvolnění a rozpuštění starých energií, aktivace a ukotvení nových energií v souladu se záměrem. 

"Hezký den Miri, včera jsem dokončila jednu zakázku na pronájem, kde jsem použila tvou nahrávku, protože celá situace byla trošku složitější, objevila se klientka, která s danou situací krásně naložila, dohodla se s panem majitelem na potřebnostech, obě strany si navzájem vyšly vstříc a v bytě se začíná odehrávat zcela jiný a nový příběh."Chci si závazně objednat aktivaci světelným jazykem na míru