Božské kódy hojnosti 

Videozáznam z živého seminářeHojnost je vaše přirozené božské právo a je čas si toto právo vzít zpět. Hojnost lásky, darů, financí, příležitostí, radosti, harmonie, skvělých přátel atd. Všeho, co chcete, co souzní s posvátností života v energiích nového paradigma, kde je hojnost přirozeností. Dovolte si přijímat, tvořit hojnost, plnit si sny a mít hojnost v životě. Nejen na to, co potřebujete, ale také na to, co chcete, co vás vyživuje, po čem toužíte a o čem sníte. Pro lepší kvalitu života a hojnost jako jeho přirozenou součást. Hojnost je tu pro všechny včetně vás. 


Témata semináře:

Božské právo na hojnost, nejen finanční

Pozvání nekonečné hojnosti a inspirace

Tvoření hojnosti

Přijímání a dávání v rovnováze

Aktivace božských kódů hojnosti


V záznamu z živého semináře najdete:

- akášické vhledy, přepisy na rozpuštění bloků a otevření se hojnosti na výše uvedená téma a mnohem více, co pro skupinu na semináři ve vhledech přišlo

- aktivační meditace a přenastavení na zrušení starých dohod, slibů a přísah, včetně slibů chudoby, aktivace portálu hojnosti, ukotvení se a otevření se větší hojnosti

- autentické příběhy a praktické inspirace na cestě hojnosti

- možnosti tvoření hojnosti a pozvání větší hojnosti do života

- aktivace světelným jazykem Božské kódy hojnosti - vyladění energetického systému pro příjem nových kódů hojnosti, aktivace božských kódů hojnosti, rovnováha a otevření se pro příjem hojnosti v harmonii, otevření nových možností, příležitostí, ukotvení se, spojení s hmotou pro správné proudění hojnosti atd. Aktivace vás může vést také k přehodnocení toho, co děláte a jak, vašich životních standardů, tak aby vám hojnost proudila v lehkosti. 


Celý záznam je v délce přes 6 hodin, rozdělen na dvě části. Je nabitý přepisy, vhledy, aktivacemi, inspiracemi a proudem hojnosti. Můžete si ho kdykoliv pouštět, pracovat s ním tak, jak potřebujete. 


Informace k objednávce záznamu

Celý online záznam v délce přes 6 hodin. 

Cena záznamu: 4000 Kč/ 174 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)


Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od objednání služby.


V ceně je záznam v délce přes 6 hodin. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci - sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Po připsání platby na účet vám emailem odešlu odkaz na záznam. Není třeba záznam stahovat do pc. 


Objednávky, prosím přes formulář na této stránce.

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami.


Záznam je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření tohoto záznamu dalším osobám. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o záznam, je možné si jej u mě také zakoupit. Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.


Chci si závazně objednat záznam semináře