Aktivační konzultace

Osobní aktivační sezení s energetickým přesahem


Chcete žít váš božský tvůrčí potenciál v radosti, hojnosti, lehkosti a svobodě?

Plně vstoupit do přirozené posvátné síly, být spojení s duší a v jednotě se Zdrojem?

Být šťastní, věřit sami sobě, vědomi si své hodnoty?

Vědomě si tvořit realitu za podpory Zdroje i Země?

Mít plnohodnotné zdravé vztahy plné lásky a vášně, a především mít zdravý vztah se sebou? 

Projevit se, užívat si život, žít naplno cestu duše a rozzářit vnitřní světlo?

Používat dary duše, konat poslání a autenticky podnikat v souladu s duší a energiemi Nové Země?

Rozvíjet se a přirozeně růst v osobnostním i spirituálním rozvoji v plném spojení s duší v lehkosti a radosti?


Celá planeta nyní prochází intenzivním procesem transformace. Staré paradigma končí a vy novými způsoby bytí můžete tvořit vaši realitu a nové paradigma, tzv. Novou Zemi. Volit si jakou realitu chcete žít, jaké jsou hodnoty a co naplňuje váš život a zda ho žijete naplno. Jste tvůrci. Zvolit si strach nebo lásku, chudobu nebo hojnost, štěstí nebo neštěstí, zdraví nebo nemoci, jít cestou duše ve spolupráci s egem nebo nechat vést ego atd.

Dovolte si probudit duši a spojení s božstvím. Je ve vás tolik síly, světla, lásky a darů, o kterých ještě ani nevíte. Jste zázrakem, životem, jste milováni a podporováni více, než si myslíte. Jste hybnou sílou vesmíru. 

Buďte tvůrci svých životů a žijte nejvyšší potenciál života jako celku. Dovolte si žít život v nové kvalitě. Svobodně, v hojnosti, radosti, lehkosti, štěstí, zdraví, harmonii a lásce. Volba je jen na vás. Jaký život chcete žít vy?


Oblasti záměrů pro aktivační konzultaci

Tvůrčí a šťastný život v harmonii a rovnováze - paradigma Nové Země

Potenciál, dary a poslání duše 

Podnikání v lehkosti a svobodě

Posvátná sexualita, vztahy a tantra duše (spojení duše s tělem)

Váš vlastní záměr dle potřeby


Co vás na konzultaci čeká


Na konzultaci naslouchám s čím aktuálně potřebujete pomoci. Ptám se, co je vaším záměrem a vizí. Průběžně načítám z vašeho akášického pole informace a možné reality řešení. Pomohu vám uvědomit si souvislosti, díky kterým pochopíte a přijmete současné dění života v momentu tady a teď. Pochopení a přijetí je základem pro změnu. Máte tak nachystanou půdu pro zasetí semínek nových záměrů a možnost dalších kroků na cestě k vyřešení situace a dosažení cíle. 


Sdělím vám akášické vhledy, informace a přesné kroky k naplnění záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. Vše je možné. Kroky neudělám za vás, ale namotivuji vás k odhodlání, sebevědomí a odvaze. Povedu vás k vašemu nitru, srdci a vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě a byli v souladu s duší. Vnímali duši jako vnitřní kompas. 

Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy srdce v lehkosti a jednoduchosti. Pokud bude potřeba akášický přepis či jiná metoda, na konzultaci použiji to nejlepší pro vás.

Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit, doporučím vhodné nástroje pro potřebné změny. 

  
Máte božské právo na šťastný život a projevení nejvyššího potenciálu. 

Konzultace je kombinací mentoringu, koučinku, akášické moudrosti, mého know how, jemnohmotných i multipotenciálních schopností (více darů, které kombinuji a spojuji, přehled v mnoha oblastech). 

Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje. Např. Akášické vhledy a přepisy, práci s kvantovým polem a záměry, hvězdné a světelné portály, channeling, alchymistické světelné klíče, kosmicko-zemskou moudrost Nové Země, energii Zdroje a svou aktivační dračí zdrojovou esenci. Pracuji celostním přístupem, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii - mysl+tělo+duch. 

Součástí mého vědomí je aktivační pole univerzální síly, které při komunikaci a spolupráci se Zdrojem přirozeně uvolňuje stagnace, bloky, aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky.


Osobnostní a spirituální rozvoj nemusí být dřina a utrpení. 

Hravost, lehkost, síla, jemnost a láska ve výše vědomí vaší duše i hloubce. 

To je cesta nového paradigma.


Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci. Žádné zbytečné okliky a složité kroky, ale jasný směr v jednoduchosti. Jako multipotenciálka mám přehled a zkušenosti v mnoha oblastech. A samozřejmě také mnoho letitých zkušeností z práce sama na sobě v mém osobním i spirituálním rozvoji i mé praxe poslání.

Používám unikátní techniky, které jsou efektivní a účinné v hloubce příčin i ve výšce vědomí duše a těla. I tam, kde klasické metody nestačí nebo je práce s nimi na dlouhou dobu. Proč dělat věci složitě, když jdou jednoduše. S dračí zdrojovou esencí a podporou Zdroje i Nové Země to jde hravě :)).

Na konzultaci vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem.


Jedná se o transformační aktivační konzultaci s vysokofrekvenčním přesahem.


Ke konzultaci doporučuji svou unikátní službu Světelná aktivace: Světelné aktivace :: Stelariia

Konzultaci i světelnou aktivaci lze propojit v jeden termín. Jsou to dvě samostatné služby. Světelné aktivace pracují se záměrem daného tématu aktivace.


Informace k objednávce služby


Aktivační konzultace je možná formou osobního setkání v Praze nebo online. 

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie vítám při komunikaci na konzultaci tykání. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.


Doba konzultace: 60 minut

Cena: 3500 Kč/ 153 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

V ceně je čas konzultace 60 minut. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy po konzultaci. Na další konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci - sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Objednávky, prosím přes formulář na této stránce. 

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami


Při jednorázové online konzultaci platba předem na bankovní účet minimálně 24h před termínem sezení. Při osobním setkání platba hotově po konzultaci. 

Termín aktivačního sezení lze stornovat nejpozději do 2 dnů před domluveným termínem, storno poplatek  1000 Kč. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit v plné výši. Platí pro online i osobní setkání. Platí také pro konzultace s balíčků.


NOVINKA

VISION & DREAM MENTORING 

Máte rádi individuální přístup a postupnou práci na sobě chcete docílit svého záměru, cílů a snů? 

Potřebujete na vaší cestě průvodce, vedení a podporu Zdroje?

Přesně pro vás jsem vytvořila nový program individuálního online mentoringu.

Více o programu zde: Vision & dream mentoringReference

Kateřina Uhmannová
"Milá Miriam, děkuji za možnost, mít s tebou konzultaci. Byl to pro mě balzám a a blaho. Tvůj ukotvený a zároveň láskyplný projev a přístup je přesně to, co jsem potřebovala. Díky propojení vnímám větší stabilitu v životě a hlubší propojení se sebou a zdrojem. Odlouply se zase další vrstvy, díky kterým vidím a vnímám jasněji, kdo jsem, kým zde jsem a co všechno přináším skrze moji tvorbu. Vnímám tě jako stabilní kotvu, která lidem přináší a odhaluje jejich vlastní pevnost, sílu a stabilitu. A také ukotvení v jejich bytí zde na Zemi. Děkuji za tvůj dar. Přišel v ten nejlepší možný čas. V lásce, Katka."


Lenka Veneera Pilčíková
"Miriam jsem oslovila v období, kdy si mě přitáhlo téma Jméno duše a rozvoj osobního potenciálu a poslání. Děkuji především za její vstřícný a trpělivý přístup, který mi během konzultací a aktivačních sezení dopřála a tak mi pomohla se nasměrovat více k sama sobě, "pročistit mysl" a někdy jen potvrdit to, co člověk v sobě podvědomě cítil. Služby Miriam doporučuji především i proto, že mají v sobě hezky propojenou stránku obchodu se spiritualitou, což mě v mém podnikání velmi pomáhá. Jsem za její dary velmi vděčna, jelikož podporují mou hvězdnou cestu."


Jana Nakiria Šimková 

"Miriam mi změnila život, vystřelila mě do vesmíru. Je božská a svou energií si mě přitáhla. Má silné naladění a přesné vhledy. Dosud jsem využila několik jejich služeb. Při propojování se jménem duše jsem se začala spojovat s jeho esencí a najednou se děly divy. Cítila jsem, jak mě to jméno probouzí a dotýká se mé duše. Využila jsem i služby aktivační konzultace se záměrem na poslání duše se světelnou aktivací, Posvátné ženství a další. A tady mi pomalu dochází slova, protože to byla taková jízda, že to slovy nejspíš ani popsat nejde. V mém životě mě služby od Miriam doslova galakticky posunuly. "


Marek Pernglau

"Z Miriam vyzařuje tak nádherná energie. Zaujmula mě její služba aktivační konzultace se záměrem na poslání duše. Nevěděl jsem, co mě čeká, ale věděl jsem, že mi stačí být jen v její přítomnosti. Bylo to něco neuvěřitelného. Mluvila mi z duše. Potvrdila mi mé léčitelské schopnosti, na kterých jsem hned začal více pracovat. Bavili jsme se i o sebehodnocení a já zvýšil ceny služeb až dvojnásobně! Začal jsem si sebe a svých darů mnohem více vážit! Musím říct, že to po konzultaci byl pořádný fičák. Miriam je velkým darem a jsem moc vděčný, že jsem ji na své cestě potkal! Naprosto doporučuji zažít na vlastní kůži. Jděte do toho."


Jakub Draksel

"S Miriam jsem se setkal na festivalu osobního rozvoje. Tato událost byla plna mnohdy až neuvěřitelnými synchronicitami, které jsem často zažil v její přítomnosti. Díky jedné z nich jsem s Miriam absolvoval aktivační konzultaci se záměrem na poslání duše. V té době jsem se nacházel v období přelomu, ve kterém je staré dokončeno a nové přichází, avšak člověk stále neví, kterým směrem se vydat. Díky Miriam jsem tuto životní cestu objevil, v mém případě cestu šamanismu a léčitelství. Svým empatickým a jedinečným přístupem ve mně probudila dřímající dary, talenty, a především osobní sílu. Kromě těchto vhledů mi ozřejmila, jak na mé konkrétní cestě nejlépe začít, kudy dále směřovat a také možná rizika této hlubinné práce. Od té chvíle se můj život radikálně změnil. Vše do sebe začalo konečně zapadat, začaly se mi v životě objevovat osoby a události, které mi pomáhají růst. Vnímám to tak, že jakmile člověk pomalu, ale jistě naplňuje poslání své duše, vše k němu najednou přichází s mnohem větší lehkostí. Dovolím si říci, že mnoho z nás v dnešní společnosti potřebuje "popostrčit" na správnou cestu, po které touží jít naše duše. Miriam tuto úlohu zvládla v mém případě excelentně a za to jí jsem navždy zavázán. Stala se tak bytostí, která mi pomohla v mém transformačním procesu jako nikdo dříve. Děkuji Ti."


Další reference najdete pod objednávkovým formulářem na této stránce.Chci si závazně objednat aktivační konzultaci


Reference

Jakub Slezák

"Miriam. To byla láska na první pohled. Když jsem měl možnost, poznat ji na Healing festivalu, letos v srpnu, přesně jsem věděl, jak ho trávit. Na většině jejich workshopů. Nejen, že mi byla skvělou mentorkou, vizionářkou, altruistkou, ale i blízkou duší. I právě díky ní jsem poznal nové cesty a nové sebepoznání. Začal jsem si uvědomovat spoustu důležitých věcí, které se kolem mě odehrávají. Hlavně jsem přesně věděl, že docházet na Tvé workshopy, kde budu hlavně poslouchat a nechat se vést svým srdcem, mi bude dělat dobře. Děkuji ti ze srdce za to, co předáváš lidem. "


Lucie Fischerová

"Miriam mě potěšila a zahojila mnoha hlubokými a zároveň citlivými channelingy. Jako bych skrze její slova a přítomnost vždy poznávala svoji duši skrze ni. Jako bych vždy skrze přítomnost Miriam pocítila, kdo doopravdy jsem na úrovni duše. Skrze její energii moje duše říkala tisíc dalších slov a napomáhala mi k sebepřijetí, sebepochopení, uzdravení a sebepoznání. Já vím, že tahle recenze je poměrně netypická, až poetická, ale i díky Miriam jsem pochopila svoji jedinečnost a pravdivost, a že vlastně nemusím vše dělat tak, jak se dělá. Když mi Miriam načetla jméno duše, s aktuálním tokem událostí v mém životě najednou všechno zapadlo. A já pochopila, že ano, mohu zpomalit ještě víc. Ano, já se skutečně nepotřebuji učit to, o čem budu učit druhé, mám v sobě zakódované ty nové principy, které ještě neexistují. Já se skutečně nemám učit nic, MÁM SI JEN ZAČÍT VĚŘIT. Pro mě skutečně zlomová věc, kterou jsem v sobě aktivovala díky sobě a spolupráci s Miriam. Tímto jí velmi děkuji. S úctou, Eritea Manaya"


Monika Hlávková 

"Miriam mi padla do života ani nevím jak :). Díky Bohu za to. S tolika věcmi mi pomohla, poradila a vždy nasměrovala, Tvůj ručně malovaný obraz máme v ložnici a stálé nás nabíjí energií. Děkuji Ti za všechno, co pro mě i ostatní děláš."


Wanda Vélanga 

"S Miriam jsem prošla aktivační konzultací a musím říct, že to byla pěkná síla:). Během našeho online shledání mi došlo spoustu aha momentů a ujištění, že mě má duše vede správně. Díky Miriam se mi vrátilo kus mé síly a chuť projevovat svou duši, cítím se svobodnější a zase o kus více jako tvůrce svého života. Děkuji této sympatické a vtipné dámě."


Jana Simerii

"Milá Miriam, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za včerejší milé setkání při konzultaci s aktivací a dodání odvahy do nového života. Po tvé aktivaci se mi spalo nádherně. Dnes jsem začala točit meditace, tak nějak to tam samo přišlo. Děkuji moc, mám větší inspiraci, spoustu nápadů a začínám je realizovat. Cítím se plně jako tvůrkyně a moc mě to těší a baví. Děkuji Ti moc, s láskou a světlem Jana Simerii." 


Lenka Vokurková 

"Miriam je ztělesněním nejen pozitivní energie, ale i vnitřního klidu a harmonie. Je jako pochodeň, která předává světlo všem, jež s ní najdou společné rytmické vnímání. "


Martina Matuščinová 

"Miriam je bytost nabitá nesmírnou dávkou energie. Už po chvilce v její přítomnosti cítíte tu její obrovskou chuť do života a náboj, který v sobě má. Je to nezbytný předpoklad pro to, co dělá... a pro práci s lidmi a dětmi obzvlášť důležitá vlastnost, protože oni vycítí, jestli to ten lektor, který se před ně postavil myslí vážně."


Petra Rosáková 

"Miriam jsem našla na FB a jsem za to velmi ráda. Po hodinové konzultaci s ní jsem si uvědomila svou hodnotu a spoustu dalších věcí, které mě posouvají tím správným směrem pro můj další život. Jsem za vše moc vděčná a konzultace i po Skype vřele doporučuji."


Lucie Rokytenská 

"Miriam je prostě úžasný člověk s kouzelným srdcem, duší i myslí. Energii a dobrou náladu předává už svou blízkostí. Jsem opravdu šťastná, že jsem na ni mohla na své cestě životem narazit. Každé naše setkání vykouzlí na mé tváři úsměv a v mém nitru klid. Změna v mém životě je opravdu viditelná. Děkuji."


Alena Jelínková 

"Moc Vám Miriam děkuji za to co pro nás všechny děláte, jste úžasná ..Vaše konzultace mi otevřela dveře vpřed, nemohla jsem se hnout z místa a díky vám je mi lehčeji, svobodněji, prostě ze mě spadl velký balvan, co jsem táhla zbytečně za sebou :-) mějte krásné dny a moc Vás doporučuji."


Kateřina Macková 

"Před několika lety jsem se vydala na svou cestu změny. Touto cestou mě do nynějška postupně provázeli tři velmi významné a mnou velmi uznávané ženy, které pokládám za anděly. Miriam je jednou z nich. Ukázala mi směr ve chvíli, kdy jsem se ztrácela a nevěděla si rady, trpělivě naslouchala, spojovala souvislosti, přijímala pro mě důležité informace a srozumitelně mi je tlumočila. Trpělivá byla k celé mé rodině, i k několika přátelům, kteří našli odvahu začít u sebe... Citlivostí a láskou pomohla nejednomu z nás uvědomit si, že je třeba začít u sebe. Slova Miriam mají neskutečnou moc a energie, se kterou pracuje neskutečnou sílu. Miriam s láskou a úctou děkuji."


Gabriela Drahošová Slušná 

"Miriam je prostě zářící energie na míle daleko. Hodně mi pomohla v těžkém období. Díky za to, že jsem Tě poznala :)."