Aktivační konzultace

Tvůrci, život a energie Nové Země * Potenciál, dary a poslání duše * Vědomé podnikání * Posvátná sexualita

Pro dospělé a pro děti od cca 15ti let


Chcete žít svůj božský tvůrčí potenciál v radosti, hojnosti, lehkosti a svobodě?

Plně vstoupit do své posvátné síly, být spojení se svou duší a v jednotě se Zdrojem?

Být šťastní, věřit sami sobě, vědomi si své hodnoty?

Mít plnohodnotné zdravé vztahy plné lásky a vášně, a především mít zdravý vztah se sebou? 

Projevit se, užívat si život, žít naplno cestu své duše a zazářit svým světlem?

Používat své dary, konat své poslání a autenticky podnikat v souladu s duší a energiemi Nové Země ?


Celá planeta nyní prochází intenzivním procesem transformace. Staré systémy společnosti se hroutí, mění se svět, měníte se vy. Staré paradigma končí a my novými způsoby bytí tvoříme nové paradigma, tzv. Novou Zemi. Ve všech oblastech života objevujete svou cestu duše, kdo jste, co chcete, jaký život chcete žít. Dovolte si probudit svou duši a spojení s božstvím ve vás. Být tvůrci svých životů a žít nejvyšší potenciál života jako celku, tedy ve všech oblastech. Žít život v nové kvalitě. Svobodně, v hojnosti, radosti, lehkosti, štěstí, zdraví, harmonii a lásce. Volba je jen na nás. Jaký život chcete žít vy?


Záměry pro aktivační konzultaci

Tvůrci, život a energie Nové Země - uvolnění starých dogmat a bloků, opuštění role oběti, život v novém paradigma v roli Tvůrce, transformace, propojení s božstvím, celistvost, jednota, rovnováha, harmonie bytí - mysl + tělo + duch

Potenciál a poslání duše - záměr a poslání duše, vaše jedinečná esence z úrovně božské podstaty, dary a schopnosti včetně jasnosmyslů a světelných darů, rozměr potenciálu, multipotencialita, manifestace vědomí duše ve hmotě

Vědomé podnikání - autentické podnikání v souladu s duší - služby, produkty, cenotvorba, hojnost, nové inspirace a inovace, multipotencialita a propojení darů, upgrade podnikání na další levely atd.

Posvátná sexualita - vztah k sobě, vnitřní síla, vnitřní svět, rovnováha, mužská a ženská posvátná energie, vášeň, sexualita, vztahy, posvátné partnerství nové doby

Další záměry dle potřeby klienta


Co vás na konzultaci čeká

Na konzultaci vám naslouchám s čím aktuálně potřebujete pomoci. Zeptám se vás, co je vaším záměrem a co a jak v životě chcete. Zvědomím vám souvislosti, díky kterým pochopíte a přijmete současné dění vašeho života v momentu tady a teď. Pochopení a přijetí je základem pro změnu. Sdělím vám vhledy, informace a přesné kroky k naplnění vašeho záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. Vedu vás k vašemu nitru, srdci a vlastnímu vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě. Aktivuji vám potřebné změny a nastavím směr vaší cesty duše v souladu se Zdrojem a záměrem duše. Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy svého srdce. 
Vaše cesta duše v posvátnosti života a tvoření Nové Země je božstvím plně podporováno.

Během setkání vás doslova energeticky nastartuji a zaktivuji Vaši sílu. Součástí mého vědomí je aktivační pole, které při komunikaci aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky. Jedná se tedy o transformační aktivační konzultaci s energetickým přesahem, který pracuje i po konzultaci. 


Jaké techniky používám

Každé sezení je jedinečné dle potřeby klienta. Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje a úctou k předkům. Přivádím novou energii, která rozpouští stará dogmata zcela přirozeně a v lehkosti. Pracuji celistvě, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii.


Při konzultaci používám jako nástroje:

vhledy do akášických záznamů vaší duše, kvantové pole a práci se záměry, hvězdné a světelné portály, channeling přímo s božským vědomím Zdroje a světelnými bytostmi, aktivační dračí energii, vysokofrekvenční energii Zdroje a vědomí přírody včetně zvířat a krystalů, práci s myslí a všemi úrovněmi vědomí duše. 

Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit dalšími nástroji, doporučím vám vhodné bylinky, krystaly, esence atd. 

Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci, žádné zbytečné okliky, ale přímý směr. Jako multipotenciálka mám přehled a zkušenosti v mnoha oblastech. Používám unikátní jednoduché techniky, které jsou efektivní a účinné. S dračí energií to jde hravě :)). Na konzultaci vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem. 


Ke konzultaci doporučuji svou unikátní službu Světelná aktivace: Světelná aktivace :: Stelariia

V nabídce jsou tyto aktivace: Božský potenciál duše, Síla Tvůrce, Posvátná esence ženy, Posvátná esence muže. Konzultaci i světelnou aktivaci lze propojit v jeden termín.


Informace k objednávce služby

Aktivační konzultace je možná formou osobního setkání nebo online. 

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie si při komunikaci tykáme. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.


Doba konzultace: 60 minut


Cena: 

- online - Skype nebo FB Messenger,  3000 Kč/ 125 €

- osobně v Praze - Institut Adaraya, Praha 1,  3500 Kč/ 146 €


Při online konzultaci platba předem na bankovní účet minimálně 24h před termínem sezení. Při osobním setkání platba hotově po konzultaci.

Po přijetí objednávky vám odešlu email s volnými termíny a informacemi k platbě. Platbu prosím proveďte po potvrzení objednávky a domluvě termínu.


Objednávky prosím přes kontaktní formulář na této stránce. 


Termín aktivačního setkání lze zrušit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení je klient povinen sezení uhradit a počítá se jako proběhnutá. Vážím si svého i vašeho času. Na aktivaci se připravuji již před sezením. Platí pro online i osobní setkání. 


Chcete svou cestu života více podpořit?

Nabízím Vám:

Světelná aktivace - dynamická vysokofrekvenční vizualizace pro aktivaci daného záměru - Božský potenciál duše, Síla Tvůrce, Posvátná esence ženy, Posvátná esence muže

Poselství světla - světelný jazyk - skrze světelný jazyk je vám sděleno unikátní poselství, které je jen pro vědomí vaší duše, to co pro dané tady a teď potřebuje. Předání poselství je řízeno Zdrojem. Nese vysokofrekvenční světelné kódy nových energií, které působí na všech úrovních vědomí duše.

Kódy Nové Země - aktivační kódy Nové Země pro transformaci Vašeho vědomí v souladu s Vaší duší a nového paradigma

Hvězdný kód duše - komplexní hvězdný kód duše probouzí prapůvodní čirou zdrojovou božskou esenci Vaší duše v rovnováze, tzv. božskou matrici. Nese esenci vaší prvotní jiskry, zážehu duše, informace ryzí dokonalosti božství a jedinečnosti duše bez karmických nánosů a vlivů temných sil, programů matrixu a dalších vlivů mimo čirý božský Zdroj. Uvolňuje tyto balasty v souladu se záměrem duše v plynutí a lehkosti. Navrací do božského proudu, k sobě jako božské bytosti v lidském těle. Propojuje lidství a božství jako jedno do celistvosti bytí. Zažehává Vaši prvotní jiskru duše.


Reference

Jana Nakiria Šimková 

"Miriam mi změnila život, vystřelila mě do vesmíru. Je božská a svou energií si mě přitáhla. Má silné naladění a přesné vhledy. Dosud jsem využila jsem několik jejich služeb. Při propojování se jménem duše jsem se začala spojovat s jeho esencí a najednou se děly divy. Cítila jsem, jak mě to jméno probouzí a dotýká se mé duše. Využila jsem i služby aktivační konzultace se záměrem na poslání duše se světelnou aktivací, Posvátné ženství a další. A tady mi pomalu dochází slova, protože to byla taková jízda, že to slovy nejspíš ani popsat nejde. V mém životě mě služby od Miriam doslova galakticky posunuly. "


Marek Pernglau

"Z Miriam vyzařuje tak nádherná energie. Zaujmula mě její služba aktivační konzultace se záměrem na poslání duše. Nevěděl jsem, co mě čeká, ale věděl jsem, že mi stačí být jen v její přítomnosti. Bylo to něco neuvěřitelného. Mluvila mi z duše. Potvrdila mi mé léčitelské schopnosti, na kterých jsem hned začal více pracovat. Bavili jsme se i o sebehodnocení a já zvýšil ceny služeb až dvojnásobně! Začal jsem si sebe a svých darů mnohem více vážit! Musím říct, že to po konzultaci byl pořádný fičák. Miriam je velkým darem a jsem moc vděčný, že jsem ji na své cestě potkal! Naprosto doporučuji zažít na vlastní kůži. Jděte do toho."


Jakub Draksel

"S Miriam jsem se setkal na festivalu osobního rozvoje. Tato událost byla plna mnohdy až neuvěřitelnými synchronicitami, které jsem často zažil v její přítomnosti. Díky jedné z nich jsem s Miriam absolvoval aktivační konzultaci se záměrem na poslání duše. V té době jsem se nacházel v období přelomu, ve kterém je staré dokončeno a nové přichází, avšak člověk stále neví, kterým směrem se vydat. Díky Miriam jsem tuto životní cestu objevil, v mém případě cestu šamanismu a léčitelství. Svým empatickým a jedinečným přístupem ve mně probudila dřímající dary, talenty, a především osobní sílu. Kromě těchto vhledů mi ozřejmila, jak na mé konkrétní cestě nejlépe začít, kudy dále směřovat a také možná rizika této hlubinné práce. Od té chvíle se můj život radikálně změnil. Vše do sebe začalo konečně zapadat, začaly se mi v životě objevovat osoby a události, které mi pomáhají růst. Vnímám to tak, že jakmile člověk pomalu, ale jistě naplňuje poslání své duše, vše k němu najednou přichází s mnohem větší lehkostí. Dovolím si říci, že mnoho z nás v dnešní společnosti potřebuje "popostrčit" na správnou cestu, po které touží jít naše duše. Miriam tuto úlohu zvládla v mém případě excelentně a za to jí jsem navždy zavázán. Stala se tak bytostí, která mi pomohla v mém transformačním procesu jako nikdo dříve. Děkuji Ti."


Další reference najdete pod kontaktním formulářem na této stránce.


Chci si objednat aktivační konzultaci


Reference

Jakub Slezák

"Miriam. To byla láska na první pohled. Když jsem měl možnost, poznat ji na Healing festivalu, letos v srpnu, přesně jsem věděl, jak ho trávit. Na většině jejich workshopů. Nejen, že mi byla skvělou mentorkou, vizionářkou, altruistkou, ale i blízkou duší. I právě díky ní jsem poznal nové cesty a nové sebepoznání. Začal jsem si uvědomovat spoustu důležitých věcí, které se kolem mě odehrávají. Hlavně jsem přesně věděl, že docházet na Tvé workshopy, kde budu hlavně poslouchat a nechat se vést svým srdcem, mi bude dělat dobře. Děkuji ti ze srdce za to, co předáváš lidem. "


Lucie Fischerová

"Miriam mě potěšila a zahojila mnoha hlubokými a zároveň citlivými channelingy. Jako bych skrze její slova a přítomnost vždy poznávala svoji duši skrze ni. Jako bych vždy skrze přítomnost Miriam pocítila, kdo doopravdy jsem na úrovni duše. Skrze její energii moje duše říkala tisíc dalších slov a napomáhala mi k sebepřijetí, sebepochopení, uzdravení a sebepoznání. Já vím, že tahle recenze je poměrně netypická, až poetická, ale i díky Miriam jsem pochopila svoji jedinečnost a pravdivost, a že vlastně nemusím vše dělat tak, jak se dělá. Když mi Miriam načetla jméno duše, s aktuálním tokem událostí v mém životě najednou všechno zapadlo. A já pochopila, že ano, mohu zpomalit ještě víc. Ano, já se skutečně nepotřebuji učit to, o čem budu učit druhé, mám v sobě zakódované ty nové principy, které ještě neexistují. Já se skutečně nemám učit nic, MÁM SI JEN ZAČÍT VĚŘIT. Pro mě skutečně zlomová věc, kterou jsem v sobě aktivovala díky sobě a spolupráci s Miriam. Tímto jí velmi děkuji. S úctou, Eritea Manaya"


Monika Hlávková 

"Miriam mi padla do života ani nevím jak :). Díky Bohu za to. S tolika věcmi mi pomohla, poradila a vždy nasměrovala, Tvůj ručně malovaný obraz máme v ložnici a stálé nás nabíjí energií. Děkuji Ti za všechno, co pro mě i ostatní děláš."


Wanda Vélanga 

"S Miriam jsem prošla aktivační konzultací a musím říct, že to byla pěkná síla:). Během našeho online shledání mi došlo spoustu aha momentů a ujištění, že mě má duše vede správně. Díky Miriam se mi vrátilo kus mé síly a chuť projevovat svou duši, cítím se svobodnější a zase o kus více jako tvůrce svého života. Děkuji této sympatické a vtipné dámě."


Lenka Vokurková 

"Miriam je ztělesněním nejen pozitivní energie, ale i vnitřního klidu a harmonie. Je jako pochodeň, která předává světlo všem, jež s ní najdou společné rytmické vnímání. "


Martina Matuščinová 

"Miriam je bytost nabitá nesmírnou dávkou energie. Už po chvilce v její přítomnosti cítíte tu její obrovskou chuť do života a náboj, který v sobě má. Je to nezbytný předpoklad pro to, co dělá... a pro práci s lidmi a dětmi obzvlášť důležitá vlastnost, protože oni vycítí, jestli to ten lektor, který se před ně postavil myslí vážně."


Petra Rosáková 

"Miriam jsem našla na FB a jsem za to velmi ráda. Po hodinové konzultaci s ní jsem si uvědomila svou hodnotu a spoustu dalších věcí, které mě posouvají tím správným směrem pro můj další život. Jsem za vše moc vděčná a konzultace i po Skype vřele doporučuji."


Lucie Rokytenská 

"Miriam je prostě úžasný člověk s kouzelným srdcem, duší i myslí. Energii a dobrou náladu předává už svou blízkostí. Jsem opravdu šťastná, že jsem na ni mohla na své cestě životem narazit. Každé naše setkání vykouzlí na mé tváři úsměv a v mém nitru klid. Změna v mém životě je opravdu viditelná. Děkuji."


Alena Jelínková 

"Moc Vám Miriam děkuji za to co pro nás všechny děláte, jste úžasná ..Vaše konzultace mi otevřela dveře vpřed, nemohla jsem se hnout z místa a díky vám je mi lehčeji, svobodněji, prostě ze mě spadl velký balvan, co jsem táhla zbytečně za sebou :-) mějte krásné dny a moc Vás doporučuji."


Kateřina Macková 

"Před několika lety jsem se vydala na svou cestu změny. Touto cestou mě do nynějška postupně provázeli tři velmi významné a mnou velmi uznávané ženy, které pokládám za anděly. Miriam je jednou z nich. Ukázala mi směr ve chvíli, kdy jsem se ztrácela a nevěděla si rady, trpělivě naslouchala, spojovala souvislosti, přijímala pro mě důležité informace a srozumitelně mi je tlumočila. Trpělivá byla k celé mé rodině, i k několika přátelům, kteří našli odvahu začít u sebe... Citlivostí a láskou pomohla nejednomu z nás uvědomit si, že je třeba začít u sebe. Slova Miriam mají neskutečnou moc a energie, se kterou pracuje neskutečnou sílu. Miriam s láskou a úctou děkuji."


Gabriela Drahošová Slušná 

"Miriam je prostě zářící energie na míle daleko. Hodně mi pomohla v těžkém období. Díky za to, že jsem Tě poznala :)."