Aktivační konzultace

Tvůrčí a šťastný život, nové paradigma Nové Země * Potenciál, dary a poslání duše * Vědomé podnikání * Posvátná sexualita, vztahy a tantra duše * Evoluce a expanze vědomé cesty duše

Pro dospělé a pro teenagery od cca 12ti let


Chcete žít váš božský tvůrčí potenciál v radosti, hojnosti, lehkosti a svobodě?

Plně vstoupit do vaší přirozené posvátné síly, být spojení se svou duší a v jednotě se Zdrojem?

Být šťastní, věřit sami sobě, vědomi si vaší hodnoty?

Vědomě tvořit realitu za podpory Zdroje i Země skrze práci se záměrem a manifestaci?

Mít plnohodnotné zdravé vztahy plné lásky a vášně, a především mít zdravý vztah se sebou? 

Projevit se, užívat si život, žít naplno cestu duše a rozzářit vaše vnitřní světlo?

Používat vaše dary, konat poslání a autenticky podnikat v souladu s duší a energiemi Nové Země ?

Rozvíjet se a přirozeně růst v osobnostním i spirituálním rozvoji v plném spojení s duší v lehkosti a radosti?


Celá planeta nyní prochází intenzivním procesem transformace. Staré paradigma končí a vy novými způsoby bytí můžete tvořit nové paradigma, tzv. Novou Zemi. Volit si v jaké realitě chcete žít, jaké jsou vaše hodnoty a co naplňuje váš život a zda ho žijete naplno. Vy jste tvůrci a můžete si tvořit takovou realitu, ve které chcete žít. Zvolit si strach nebo lásku, chudobu nebo hojnost, štěstí nebo neštěstí, zdraví nebo nemoci, jít cestou duše ve spolupráci s egem nebo nechat vést ego atd.

Dovolte si probudit svou duši a spojení s božstvím ve vás. Je ve vás tolik síly, světla, lásky a darů, o kterých ještě ani nevíte. Vy jste zázrakem, životem a jste milováni a podporováni více, než si myslíte. Jste hybnou sílou vesmíru. 

Buďte tvůrci svých životů a žijte nejvyšší potenciál života jako celku, tedy ve všech oblastech. Dovolte si žít život v nové kvalitě. Svobodně, v hojnosti, radosti, lehkosti, štěstí, zdraví, harmonii a lásce. Volba je jen na vás. Jaký život chcete žít vy?


Záměry pro aktivační konzultaci

Tvůrčí a šťastný život, nové paradigma Nové Země - uvolnění starých dogmat a bloků, opuštění role oběti, svoboda, síla, lehkost, tvůrčí život v novém paradigma, transformace, propojení s božstvím, hypersenzitivita, zdraví, celistvost, jednota, rovnováha, harmonie bytí - mysl + tělo + duch, manifestace záměrů, atd.

Potenciál a poslání duše - záměr a poslání duše, vaše jedinečná esence z úrovně božské podstaty, dary a schopnosti včetně jasnosmyslů a světelných darů, rozsah potenciálu a jeho nejvyšší úrovně, multipotencialita, manifestace darů duše ve hmotě atd.

Vědomé podnikání - autentické podnikání v souladu s duší - služby, produkty, cenotvorba, hojnost, nové inspirace a inovace, multipotencialita a propojení darů, upgrade podnikání na další levely, spolupráce, komunity atd.

Posvátná sexualita, vztahy a tantra duše - zdravý vztah k sobě, sebeláska, sebehodnota, sebevědomí, vnitřní síla, harmonie, rovnováha, mužská a ženská posvátná energie, vášeň, zdravá sexualita, probuzení dračí prapůvodní čiré shakti energie, spojení s tělem, moudrost těla i duše, řeč těla, vědomé vztahy a partnerství nové doby atd.

Evoluce a expanze vědomé cesty duše - osobní a spirituální rozvoj vyšších úrovní vědomí a plné ukotvení v těle pro duchovní realizaci ve hmotě, spiritualita, hvězdné duše, hvězdný domov, kmen duše atd.

Konzultaci lze provést na různá témata, můžete se inspirovat uvedenými záměry nebo si zadat vlastní záměr dle vaší potřeby.


Co vás na konzultaci čeká

Na konzultaci vám naslouchám s čím aktuálně potřebujete pomoci. Zeptám se vás, co je vaším záměrem a vizí. Pomohu vám uvědomit si souvislosti, díky kterým pochopíte a přijmete současné dění vašeho života v momentu tady a teď. Pochopení a přijetí je základem pro změnu. Sdělím vám vhledy, informace a přesné kroky k naplnění vašeho záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. Povedu vás k vašemu nitru, srdci a vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě a byli v souladu s duší. Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy vašeho srdce. Pokud je třeba, sdělím vám akášický přepis a nové nastavení v souladu s vaším záměrem a vizí nebo použiji další nástroje dle potřeby. 
Máte božské právo na šťastný život a projevení vašeho nejvyššího potenciálu. 

Součástí mého vědomí je aktivační pole, které při komunikaci a spolupráci se Zdrojem přirozeně uvolňuje stagnace, bloky, aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky. 
Jedná se tedy o transformační aktivační konzultaci s energetickým přesahem.


Jaké techniky používám

Každé sezení je jedinečné dle potřeby klienta. Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje a úctou k Zemi i předkům. Přivádím zdrojovou energii, která rozpouští stará dogmata zcela přirozeně a v lehkosti. Pracuji celostním přístupem, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii.

Při konzultaci používám vhledy do akášických záznamů vaší duše, kvantové pole a práci se záměry, akášické přepisy a nová nastavení v souladu s vaším záměrem a vizí, hvězdné a světelné portály, channeling přímo s božským vědomím Zdroje a světelnými bytostmi, aktivační dračí energii, vysokofrekvenční energii Zdroje a vědomí přírody včetně, rostlin, zvířat a krystalů, práci s myslí a všemi úrovněmi vědomí duše. 

Pokud budu vnímat, že se potřebujete více podpořit, doporučím vám vhodné nástroje pro změny, bylinky, krystaly, esence atd. 

Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci, žádné zbytečné okliky a složité kroky, ale jasný směr v jednoduchosti. Jako multipotenciálka mám přehled a zkušenosti v mnoha oblastech. A samozřejmě také mnoho letitých zkušeností z práce sama na sobě v mém osobním i spirituálním rozvoji. 

Používám unikátní techniky, které jsou efektivní a účinné v hloubce příčin i ve výšce vědomí duše a těla. I tam, kde klasické metody nestačí nebo je práce s nimi na dlouhou dobu. Proč dělat věci složitě, když jdou jednoduše. S dračí energií a podporou Zdroje i Nové Země to jde hravě :)). Na konzultaci vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem. 


Osobní a spirituální rozvoj nemusí být dřina a utrpení. 

Ale hravost, lehkost a láska v hloubce i výšce vědomí duše. 


Ke konzultaci doporučuji svou unikátní službu Světelná aktivace: Světelné aktivace :: Stelariia

Konzultaci i světelnou aktivaci lze propojit v jeden termín. jsou to dvě samostatné služby. Světelné aktivace pracují se záměrem daného tématu aktivace.


Informace k objednávce služby

Aktivační konzultace je možná formou osobního setkání nebo online. 

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie si při komunikaci tykáme. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.


Doba konzultace: 60 minut

Cena: online: 3000 Kč/ 125 €, osobně v Praze : 3500 Kč/ 146 €

V ceně je čas konzultace 60 minut. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy po konzultaci. Na další konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii konzultací nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. 

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami. 

Při online konzultaci platba předem na bankovní účet minimálně 24h před termínem sezení. Při osobním setkání platba hotově po konzultaci. 

Termín aktivačního sezení lze stornovat nejpozději do 2 dnů před domluveným termínem, storno poplatek  1000 Kč. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit v plné výši. Platí pro online i osobní setkání. 


Reference

Lenka Veneera Pilčíková
"Miriam jsem oslovila v období, kdy si mě přitáhlo téma Jméno duše a rozvoj osobního potenciálu a poslání. Děkuji především za její vstřícný a trpělivý přístup, který mi během konzultací a aktivačních sezení dopřála a tak mi pomohla se nasměrovat více k sama sobě, "pročistit mysl" a někdy jen potvrdit to, co člověk v sobě podvědomě cítil. Služby Miriam doporučuji především i proto, že mají v sobě hezky propojenou stránku obchodu se spiritualitou, což mě v mém podnikání velmi pomáhá. Jsem za její dary velmi vděčna, jelikož podporují mou hvězdnou cestu."

Jana Nakiria Šimková 

"Miriam mi změnila život, vystřelila mě do vesmíru. Je božská a svou energií si mě přitáhla. Má silné naladění a přesné vhledy. Dosud jsem využila několik jejich služeb. Při propojování se jménem duše jsem se začala spojovat s jeho esencí a najednou se děly divy. Cítila jsem, jak mě to jméno probouzí a dotýká se mé duše. Využila jsem i služby aktivační konzultace se záměrem na poslání duše se světelnou aktivací, Posvátné ženství a další. A tady mi pomalu dochází slova, protože to byla taková jízda, že to slovy nejspíš ani popsat nejde. V mém životě mě služby od Miriam doslova galakticky posunuly. "


Marek Pernglau

"Z Miriam vyzařuje tak nádherná energie. Zaujmula mě její služba aktivační konzultace se záměrem na poslání duše. Nevěděl jsem, co mě čeká, ale věděl jsem, že mi stačí být jen v její přítomnosti. Bylo to něco neuvěřitelného. Mluvila mi z duše. Potvrdila mi mé léčitelské schopnosti, na kterých jsem hned začal více pracovat. Bavili jsme se i o sebehodnocení a já zvýšil ceny služeb až dvojnásobně! Začal jsem si sebe a svých darů mnohem více vážit! Musím říct, že to po konzultaci byl pořádný fičák. Miriam je velkým darem a jsem moc vděčný, že jsem ji na své cestě potkal! Naprosto doporučuji zažít na vlastní kůži. Jděte do toho."


Jakub Draksel

"S Miriam jsem se setkal na festivalu osobního rozvoje. Tato událost byla plna mnohdy až neuvěřitelnými synchronicitami, které jsem často zažil v její přítomnosti. Díky jedné z nich jsem s Miriam absolvoval aktivační konzultaci se záměrem na poslání duše. V té době jsem se nacházel v období přelomu, ve kterém je staré dokončeno a nové přichází, avšak člověk stále neví, kterým směrem se vydat. Díky Miriam jsem tuto životní cestu objevil, v mém případě cestu šamanismu a léčitelství. Svým empatickým a jedinečným přístupem ve mně probudila dřímající dary, talenty, a především osobní sílu. Kromě těchto vhledů mi ozřejmila, jak na mé konkrétní cestě nejlépe začít, kudy dále směřovat a také možná rizika této hlubinné práce. Od té chvíle se můj život radikálně změnil. Vše do sebe začalo konečně zapadat, začaly se mi v životě objevovat osoby a události, které mi pomáhají růst. Vnímám to tak, že jakmile člověk pomalu, ale jistě naplňuje poslání své duše, vše k němu najednou přichází s mnohem větší lehkostí. Dovolím si říci, že mnoho z nás v dnešní společnosti potřebuje "popostrčit" na správnou cestu, po které touží jít naše duše. Miriam tuto úlohu zvládla v mém případě excelentně a za to jí jsem navždy zavázán. Stala se tak bytostí, která mi pomohla v mém transformačním procesu jako nikdo dříve. Děkuji Ti."


Další reference najdete pod objednávkovým formulářem na této stránce.


Chci si závazně objednat aktivační konzultaci


Reference

Jakub Slezák

"Miriam. To byla láska na první pohled. Když jsem měl možnost, poznat ji na Healing festivalu, letos v srpnu, přesně jsem věděl, jak ho trávit. Na většině jejich workshopů. Nejen, že mi byla skvělou mentorkou, vizionářkou, altruistkou, ale i blízkou duší. I právě díky ní jsem poznal nové cesty a nové sebepoznání. Začal jsem si uvědomovat spoustu důležitých věcí, které se kolem mě odehrávají. Hlavně jsem přesně věděl, že docházet na Tvé workshopy, kde budu hlavně poslouchat a nechat se vést svým srdcem, mi bude dělat dobře. Děkuji ti ze srdce za to, co předáváš lidem. "


Lucie Fischerová

"Miriam mě potěšila a zahojila mnoha hlubokými a zároveň citlivými channelingy. Jako bych skrze její slova a přítomnost vždy poznávala svoji duši skrze ni. Jako bych vždy skrze přítomnost Miriam pocítila, kdo doopravdy jsem na úrovni duše. Skrze její energii moje duše říkala tisíc dalších slov a napomáhala mi k sebepřijetí, sebepochopení, uzdravení a sebepoznání. Já vím, že tahle recenze je poměrně netypická, až poetická, ale i díky Miriam jsem pochopila svoji jedinečnost a pravdivost, a že vlastně nemusím vše dělat tak, jak se dělá. Když mi Miriam načetla jméno duše, s aktuálním tokem událostí v mém životě najednou všechno zapadlo. A já pochopila, že ano, mohu zpomalit ještě víc. Ano, já se skutečně nepotřebuji učit to, o čem budu učit druhé, mám v sobě zakódované ty nové principy, které ještě neexistují. Já se skutečně nemám učit nic, MÁM SI JEN ZAČÍT VĚŘIT. Pro mě skutečně zlomová věc, kterou jsem v sobě aktivovala díky sobě a spolupráci s Miriam. Tímto jí velmi děkuji. S úctou, Eritea Manaya"


Monika Hlávková 

"Miriam mi padla do života ani nevím jak :). Díky Bohu za to. S tolika věcmi mi pomohla, poradila a vždy nasměrovala, Tvůj ručně malovaný obraz máme v ložnici a stálé nás nabíjí energií. Děkuji Ti za všechno, co pro mě i ostatní děláš."


Wanda Vélanga 

"S Miriam jsem prošla aktivační konzultací a musím říct, že to byla pěkná síla:). Během našeho online shledání mi došlo spoustu aha momentů a ujištění, že mě má duše vede správně. Díky Miriam se mi vrátilo kus mé síly a chuť projevovat svou duši, cítím se svobodnější a zase o kus více jako tvůrce svého života. Děkuji této sympatické a vtipné dámě."


Jana Simerii

"Milá Miriam, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za včerejší milé setkání při konzultaci s aktivací a dodání odvahy do nového života. Po tvé aktivaci se mi spalo nádherně. Dnes jsem začala točit meditace, tak nějak to tam samo přišlo. Děkuji moc, mám větší inspiraci, spoustu nápadů a začínám je realizovat. Cítím se plně jako tvůrkyně a moc mě to těší a baví. Děkuji Ti moc, s láskou a světlem Jana Simerii." 


Lenka Vokurková 

"Miriam je ztělesněním nejen pozitivní energie, ale i vnitřního klidu a harmonie. Je jako pochodeň, která předává světlo všem, jež s ní najdou společné rytmické vnímání. "


Martina Matuščinová 

"Miriam je bytost nabitá nesmírnou dávkou energie. Už po chvilce v její přítomnosti cítíte tu její obrovskou chuť do života a náboj, který v sobě má. Je to nezbytný předpoklad pro to, co dělá... a pro práci s lidmi a dětmi obzvlášť důležitá vlastnost, protože oni vycítí, jestli to ten lektor, který se před ně postavil myslí vážně."


Petra Rosáková 

"Miriam jsem našla na FB a jsem za to velmi ráda. Po hodinové konzultaci s ní jsem si uvědomila svou hodnotu a spoustu dalších věcí, které mě posouvají tím správným směrem pro můj další život. Jsem za vše moc vděčná a konzultace i po Skype vřele doporučuji."


Lucie Rokytenská 

"Miriam je prostě úžasný člověk s kouzelným srdcem, duší i myslí. Energii a dobrou náladu předává už svou blízkostí. Jsem opravdu šťastná, že jsem na ni mohla na své cestě životem narazit. Každé naše setkání vykouzlí na mé tváři úsměv a v mém nitru klid. Změna v mém životě je opravdu viditelná. Děkuji."


Alena Jelínková 

"Moc Vám Miriam děkuji za to co pro nás všechny děláte, jste úžasná ..Vaše konzultace mi otevřela dveře vpřed, nemohla jsem se hnout z místa a díky vám je mi lehčeji, svobodněji, prostě ze mě spadl velký balvan, co jsem táhla zbytečně za sebou :-) mějte krásné dny a moc Vás doporučuji."


Kateřina Macková 

"Před několika lety jsem se vydala na svou cestu změny. Touto cestou mě do nynějška postupně provázeli tři velmi významné a mnou velmi uznávané ženy, které pokládám za anděly. Miriam je jednou z nich. Ukázala mi směr ve chvíli, kdy jsem se ztrácela a nevěděla si rady, trpělivě naslouchala, spojovala souvislosti, přijímala pro mě důležité informace a srozumitelně mi je tlumočila. Trpělivá byla k celé mé rodině, i k několika přátelům, kteří našli odvahu začít u sebe... Citlivostí a láskou pomohla nejednomu z nás uvědomit si, že je třeba začít u sebe. Slova Miriam mají neskutečnou moc a energie, se kterou pracuje neskutečnou sílu. Miriam s láskou a úctou děkuji."


Gabriela Drahošová Slušná 

"Miriam je prostě zářící energie na míle daleko. Hodně mi pomohla v těžkém období. Díky za to, že jsem Tě poznala :)."