Odvaha ke změnám

ONLINE ZÁZNAM AKTIVAČNÍHO WEBINÁŘE 

s aktivační zdrojovou energií, inspirací, motivací a praktickými kroky pro podporu odvahy ke změnám, záměrům duše, snům i cílům vašeho srdceChcete v životě udělat nové kroky, změny, zlepšit kvalitu vašeho života, plnit si sny, záměry a cíle?

Chybí vám odvaha, odhodlání a motivace?

Nevíte, kde máte začít a jaké kroky udělat?

Jak se podpořit a motivovat se?

Máte strach a obavy ze změn?

Nedovolíte si to, po čem toužíte?

Omezujete se kvůli strachu a obavám, co na to řekne okolí?

Nebo máte jiný důvod, proč nežijete takový život, po jakém toužíte?

Máte pocit, že to co chcete je pro vás nemožné?


Vím, jak je někdy těžké dělat nové kroky, ze strachu, obav nebo z reakcí ostatních. Mnohdy si totiž ani nedovolíme mít to, po čem toužíme. V životě jsem udělala mnoho změn, ze kterých jsem měla strach. Strach ze své síly, reakcí okolí kvůli závisti, i toho, jestli to zvládnu. Prošla jsem v životě mnoha zkouškami i velmi těžkými obdobími, kdy odvaha byla velmi potřeba. Avšak když jsem se pro změny rozhodla a byla ochotná pro to udělat akční kroky, nechat se podpořit Zdrojem a zvenčí a také důvěřovat. Sobě i Zdroji. Vše šlo mnohem lehčeji, než jsem si myslela. I když to bylo někdy náročné, nevzdala jsem se a zvládla jsem to. 


Moje životní motto zní: Všechno je možné, nic není nemožné.


Zvolila jsem si sebe, svou svobodu. Vždy jsem našla v sobě sílu jít dál a odvahu k dalším krokům. Konat a žít dle srdce a záměru duše.


Dokážete vše, co chcete, po čem volá nitro vaší duše.


Chci vás podpořit, abyste si dovolili žít život naplno, nebáli se změn, měli odvahu plnit si sny a cíle, jít cestou života jako tvůrci vaší reality v lehkosti a s láskou k sobě. Protože můžete, protože je to vaše božské právo.

Na webináři vám dodám odvahu, inspiruji vás a namotivuji, abyste šli za touhami vašeho srdce a záměry duše. Žili mnohem lepší život. Protože na něj máte právo. Otevřete dveře příležitostem a dovolte si to.


Obsah témat ve webináři:

- strachy, bloky, podvědomé programy, kterými se bráníte změnám a jak s nimi pracovat

- nastavení vnitřní motivace ke změnám, podíváme se na vaše proč

- stanovení záměrů a cílů v souladu s vnitřním nastavením a hodnotami

- akční kroky k realizaci změn

- vytvoření prostoru pro zázraky, božskou pomoc a pomoc z okolí

- jak podpořit odvahu, důvěru v sebe, Zdroj i proces, odvahu

- kotvy pro vaši stabilitu, trpělivost a vytrvalost na cestě

- synchronicity a znamení na cestě, které vás budou utvrzovat, že jste na správné cestě k cíli

- inspirační praktické kroky na cestě k vašim změnám, cílům, snům a touhám srdce

- aktivační meditace se zdrojovou energií na podporu odvahy


Webinář je plný inspirace, motivace, praktických návodů, osobních příběhů zázraků, synchronicit i výsledků změn.Informace k objednávce

Záznam online webináře je v délce 2h 15minut. Je zpracován jako videonahrávka a uložen na odkaze, který vám odešlu emailem po připsání platby na účet. Webinář si můžete pohodlně shlédnout kdykoliv a kdekoliv, vracet se k němu tak, jak to bude cítit a potřebovat.


Cena: 1 100 Kč / 48 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

Platba předem na bankovní účet nejpozději do 7 dnů od závazného objednání služby.


V ceně je aktivační záznam webináře. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy. Na osobní aktivační sezení je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci, sérii sezení nebo balíčku služeb s konkrétním záměrem a cílem. 


Objednávky prosím přes formulář na této stránce. Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami uvedenými zde na webu.


Webinář je autorskou tvorbou v mém vlastnictví. V zájmu rovnováhy, vaší i mé, prosím o laskavé respektování autorských práv a nešíření odkazu ani nahrávky tohoto webináře dalším osobám bez platby. Pokud bude mít váš blízký či jiná osoba, zájem o webinář, je možné si místo rezervovat a nebo po webináři záznam u mě také koupit.

Děkuji za respekt a úctu k mé tvorbě.


Reference

Michaela Amairis

"Miriam, chci Ti moc poděkovat za včerejší webinář. V noci se mi děly krásné procesy a čištění. Zvědomil se mi jeden blok ohledně peněz a bohatství. Měla jsem v poli silný otisk Jánošíka… bohatým brát a chudým dávat… no "hezký" spasitelsko-hrdinský syndrom. Ještě jednou díky a budu se těšit zase někdy…"


Jana Asiaré Ďásková

"Děkuji Miriam za mnoho úžasných aha momentů."


Zdeňka Isairi

"Poslouchám záznam a jen si víc uvědomuji jakou cestu jsem za ten rok ušla. Jestě mě čeká nějaká práce a ladění ale to je v podstatě radost. Zpívam si, tancuju, maluju si ty svoje "kódy ", užívám si vycházky do přírody/to bych mohla vylepšit/. Raduju se z každého dne a jsem vděčná za hojnost. Zintenzivnila se mi komunikace s krystaly obzvlášť s Apofilitem. Aktivace od Tebe jsou pro mě taky velkou podporou a motivací ke změnám. Děkuji Děkuji Děkuji."Chci si závazně objednat záznam aktivačního webináře