Vision & dream mentoring

Online mentoringový program pro kvantovou manifestaci vašich záměrů, cílů a snů.


Máte rádi individuální přístup a chcete postupně pracovat na manifestaci záměrů, cílů a snů?

Chcete jít cestou bez zbytečných klikatých cest a odboček v lehkosti, svobodě a radosti?

Mít život ve svých rukou, tvořit si život svobodně bez limitů a plnit si sny?

Chcete mít jasno ve směru dalších kroků a řídit se kompasem duše?

Mít v životě radost, vášeň, harmonii, vnitřní klid, hojnost, zdravé vztahy, být šťastní?

Máte chaos v mysli, srdci i duši a nevíte jak dál?

Chcete mít na vaší cestě podporu s laskavým i akčním přístupem, která vám posvítí se Zdrojem na cestu?

Potřebujete multipotenciální mentorku s otevřeným vědomím a mnoha dary v jedné osobě?

Cítíte volání vaší duše a říkáte ano životu?Dovolte si žít tu nejlepší vizi vašeho života

Nic není nemožné. 

Vše je možné. Obsah programu

6x 1 h aktivační konzultace v intervalu 1x týdně nebo 1x za 14 dnů dle naší domluvy (spolupráce na 2-3 měsíce)

1x osobní světelná aktivace na energetickou harmonizaci, ladění a aktivaci záměru programu za podpory Zdroje na začátku naší spolupráce

1x osobní světelná aktivace ukotvení celého procesu, a průběhu záměrů za podpory Zdroje na konci programu

1x aktivace světelným jazykem na podporu průběhu manifestace záměru a cesty k cíli přesně na míru pro vás


BONUS

1x aktivace světelným jazykem z mé nabídky dle vašeho výběru v hodnotě 2 777 KčJak bude program probíhat

Na první konzultaci si stanovíte váš záměr, cíl, sen, to na čem chcete v programu pracovat pro manifestaci. Dáme vašemu záměru jasnost, konkrétnost i prostor pro přirozené flow manifestace. 

Domluvíme se na akčních krocích, které potřebujete udělat pro manifestaci záměru. Kroky neudělám za vás, ale namotivuji vás k odhodlání, sebevědomí a odvaze. Povedu vás k vašemu nitru, srdci a vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě a byli v souladu s duší. Vnímali duši jako vnitřní kompas na cestě manifestace.

Na konzultaci průběžně načítám z vašeho akášického pole informace a možné reality řešení. Pomohu vám uvědomit si souvislosti, díky kterým pochopíte a přijmete současné dění života v momentu tady a teď. Pochopení a přijetí je základem pro změnu. Máte tak nachystanou půdu pro zasetí semínek nových záměrů a možnost dalších kroků na cestě k vyřešení situace a dosažení cíle. Sdělím vám akášické vhledy, informace a přesné kroky k naplnění záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete.

Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy srdce v lehkosti a jednoduchosti. Pokud bude potřeba akášický přepis či jiná metoda, na konzultaci použiji to nejlepší pro vás. Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit, doporučím vhodné nástroje pro potřebné změny.

První konzultaci propojíme s osobní světelnou aktivaci na energetickou harmonizaci, ladění a záměr pro úspěšnou manifestaci cíle programu. Tato aktivace a harmonizace je pro manifestaci cílů velmi důležitou součástí a usnadní jejich dosažení.

V prvním týdnu spolupráce pro vás vytvořím aktivaci světelným jazykem pro podporu manifestace a cesty k cíli. Budete tak intenzivně podpořeni Zdrojem v jeho ryzí energii. Zdroj vám bude svítit na cestu :) .

Další týdny budou probíhat konzultace pro realizaci vašeho cíle a záměrů.

Šestou poslední konzultaci propojíme s osobní světelnou aktivací na ukotvení celého procesu vašeho posunu, akčních kroků v průběhu naší spolupráce, aby se vše krásně zrealizovalo a doladilo.  

Domluvíme se na vašich dalších krocích po skončení programu nebo vám navrhnu pokračování naší spolupráce.Jak pracuji

Program je kombinací mentoringu, koučinku, akášické moudrosti, mého know how, jemnohmotných i multipotenciálních schopností (více darů, které kombinuji a spojuji, přehled v mnoha oblastech).

Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje. Např. Akášické vhledy a přepisy, práci s kvantovým polem a záměry, hvězdné a světelné portály, channeling, alchymistické světelné klíče, kosmicko-zemskou moudrost Nové Země, energii Zdroje a svou aktivační dračí zdrojovou esenci. Pracuji celostním přístupem, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii - mysl+tělo+duch.

Součástí mého vědomí je aktivační pole univerzální síly, které při komunikaci a spolupráci se Zdrojem přirozeně uvolňuje stagnace, bloky, aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky.

Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci, žádné zbytečné okliky a složité kroky, ale jasný směr v jednoduchosti. Jako multipotenciálka mám přehled a letité zkušenosti v mnoha oblastech i z doby před podnikáním. V mé podnikatelské praxi 7 let a samozřejmě také cca 20 let z práce sama na sobě v mém osobnostním i spirituálním rozvoji.

Používám unikátní techniky, které jsou efektivní a účinné v hloubce příčin i výšce vědomí duše, mysli a těla. I tam, kde klasické metody nestačí nebo je práce s nimi na dlouhou dobu. Proč dělat věci složitě, když jdou jednoduše. S dračí energií a podporou Zdroje i Nové Země to jde hravě :)). Vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem.Vision & dream mentoring je transformační aktivační program s vysokofrekvenčním přesahem.Informace k objednávce programu

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie vítám při komunikaci na konzultaci tykání. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.

Tento transformační aktivační program je pouze online.


Konzultace: 6x 60 minut

Světelné aktivace: 2x 30 - 40 minut max 1 h.

Nahrávka světelným jazykem dle vašeho záměru: 8 - 12min (+ příprava a tvorba)


Cena celého programu: 33 000 Kč / 1 372 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

   

Rozpis cen jednotlivých částí programu:

Konzultace 6 x 3 500 Kč = 21 000 Kč

Světelné osobní aktivace na míru 2 x 4 000 Kč = 8 000 Kč

Aktivace světelným jazykem pro manifestaci 1 x 4 000 Kč = 4000 Kč

BONUS: 1x Aktivace světelným jazykem z mé nabídky v hodnotě 2777 Kč


Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy mimo program. MOŽNOST PLATBY NA SPLÁTKY

Je pro vás částka k platbě najednou vysoká? Mám pro vás laskavé a vstřícné řešení.

Platbu je možné rozložit na 2 nebo 3 splátky, celá částka je splacena do konce programu.OSOBNÍ CALL

Nejste si jistí zda je tento mentoring program pro vás a rozhodujete se, zda ho zakoupit?

Nabízím vám možnost osobního telefonického hovoru v rozmezí max. 15minut. Tento hovor je určen výhradně pro pomoc při rozhodování zda objednat a zakoupit tento program. Hovor není určen ke sdělení vhledů a rad na jiná témata, na to je možné objednat se na konzultaci :). 

Termín hovoru si lze objednat přes formulář zde na webu. Prosím však, aby tuto možnost využili pouze vážní zájemci o tento program. 


Objednávky programu prosím přes formulář na této stránce.

Objednávkou závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami.

Program je pro vás závazek k vaším cílům a záměrům. Již od zaplacení programu tedy již před začátkem se děje energetická příprava na konzultace a další kroky programu. Od první konzultace pracujete také s aktivacemi, které podporují celý záměr a dosažení cíle. Tvořím je pro vás speciálně na míru. Pokud se rozhodnete, že program chcete přerušit a nepokračovat, peníze vám nevracím. Má práce má velký energetický přesah a cením si své vložené energie a zároveň vás chci motivovat k tomu, abyste své sny a cíle nevzdávali.    

Domluvený termín aktivační konzultace nebo aktivace lze stornovat nejpozději do 3 dnů před domluveným termínem. Při pozdějším zrušení nebo neúčasti se konzultace nebo aktivace počítá jako proběhnutá bez nároku na náhradu. Je možné si pak konzultaci nebo aktivaci připlatit k programu.


Reference na aktivační konzultace si můžete přečíst na tomto odkazu: Aktivační konzultace, na aktivace na tomto odkazu: Světelné aktivace. Nebo v sekci hodnocení na FB Miriam StelariiaChci si závazně objednat program Vision & dream mentoring