Vision & dream mentoring

Pojďte si za svými sny a cíli, dovolte si žít tu nejlepší vizi vašeho životaMáte rádi individuální přístup a chcete postupně pracovat na manifestaci vašeho záměru, cílů a snů?

Chcete jít cestou bez zbytečných klikatých cest a odboček v lehkosti, svobodě a radosti?

Mít život ve svých rukou, tvořit si život svobodně bez limitů a plnit si vaše sny?

Chcete mít jasno ve směru dalších kroků a řídit se kompasem vaší duše?

Mít ve vašem životě radost, vášeň, harmonii, vnitřní klid, hojnost, zdravé vztahy, být šťastní?

Máte chaos v mysli, srdci i duši a nevíte jak dál?

Chcete mít na vaší cestě podporu s laskavým i akčním přístupem, která vám posvítí se Zdrojem na cestu?

Potřebujete multipotenciální mentorku s otevřeným vědomím a mnoha dary v jedné osobě?

Cítíte volání vaší duše a říkáte ano životu?


Přesně pro vás je nový online mentoringový program, který vám pomůže kvantovými skoky manifestovat vaše záměry, cíle a sny.


Obsah programu

6x 1 h aktivační konzultace v intervalu 1x týdně nebo 1x za 14 dnů dle naší domluvy (spolupráce na 2-3 měsíce)

1x osobní světelná aktivace na energetickou harmonizaci, ladění a záměr programu na začátku naší spolupráce

1x osobní světelná aktivace ukotvení záměrů a podpory na konci programu

1x zdrojové kódy světla na podporu manifestace a cesty k cíli


BONUS

1x aktivace světelným jazykem formou aktivační nahrávky v MP3 přesně na míru pro vás v hodnotě 3300 KčJak bude program probíhat

Na první konzultaci se vás zeptám, co je vaším záměrem, cílem, snem nebo vizí. Naslouchám vašim slovům a průběžně načítám z vašeho akášického pole informace. Pomohu vám uvědomit si souvislosti, díky kterým pochopíte a přijmete současné dění vašeho života v momentu tady a teď. Pochopení a přijetí je základem pro změnu. Máme tak nachystanou půdu pro zasetí semínek vašich záměrů a možnost dalších kroků na vaší cestě k cíli.

Sdělím vám vhledy, informace a přesné kroky k naplnění vašeho záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. Vše je možné. Povedu vás k vašemu nitru, srdci a vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě a byli v souladu s duší. Vnímali svou duši jako vnitřní kompas. 

Pokud bude potřeba akášický přepis či jiná metoda, na každé konzultaci použiji to nejlepší pro vás.  

Dále se domluvíme na vašich akčních krocích, které potřebujete udělat pro manifestaci záměru. Neudělám je za vás, ale namotivuji a povedu vás. Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy vašeho srdce v lehkosti a jednoduchosti.

První konzultaci propojíme s osobní světelnou aktivaci na vaši energetickou harmonizaci, ladění a záměr pro úspěšnou manifestaci cíle programu. Tato aktivace a vaše harmonizace je pro manifestaci vašich cílů velmi důležitou součástí a usnadní vám jejich dosažení.

V prvním týdnu spolupráce vám načtu také Zdrojové kódy světla na podporu manifestace a cesty k cíli. Budete tak intenzivně podpořeni Zdrojem v jeho ryzí energii. Zdroj vám bude svítit na cestu :) . 

Další týdny budou probíhat konzultace pro realizaci vašeho cíle a záměrů. 

Šestou poslední konzultaci propojíme s osobní světelnou aktivací na ukotvení záměru a vašich akčních kroků v průběhu naší spolupráce, aby se vše krásně zrealizovalo a doladilo. Domluvíme se na vašich dalších krocích po skončení programu nebo vám navrhnu pokračování naší spolupráce. 

Jako bonus mám pro vás zdarma k programu aktivaci světelným jazykem v podobě MP3 nahrávky na téma a záměr dle vaší individuální potřeby a přání. Vytvoření je možné v průběhu celého programu. 


Konzultace je kombinací mentoringu, koučinku, akášické moudrosti, mého know how, jemnohmotných i multipotenciálních schopností (více darů, které kombinuji a spojuji, přehled v mnoha oblastech). 

Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje. Např. Akášické vhledy a přepisy, práci s kvantovým polem a záměry, hvězdné a světelné portály, channeling, alchymistické světelné klíče, kosmicko-zemskou moudrost Nové Země, energii Zdroje a svou aktivační dračí esenci. Pracuji celostním přístupem, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii - mysl+tělo+duch. 

Součástí mého vědomí je aktivační pole, které při komunikaci a spolupráci se Zdrojem přirozeně uvolňuje stagnace, bloky, aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky. 

Pracuji jasně, rychle a efektivně. Jdu k jádru věci, žádné zbytečné okliky a složité kroky, ale jasný směr v jednoduchosti. Jako multipotenciálka mám přehled a zkušenosti v mnoha oblastech. A samozřejmě také mnoho letitých zkušeností z práce sama na sobě v mém osobnostním i spirituálním rozvoji.

Používám unikátní techniky, které jsou efektivní a účinné v hloubce příčin i výšce vědomí duše, mysli a těla. I tam, kde klasické metody nestačí nebo je práce s nimi na dlouhou dobu. Proč dělat věci složitě, když jdou jednoduše. S dračí energií a podporou Zdroje i Nové Země to jde hravě :)). Vše plyne v lehkosti, s humorem a nadhledem.


Vision & dream mentoring je transformační aktivační program s vysokofrekvenčním přesahem.


Informace k objednávce programu

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie vítám při komunikaci na konzultaci tykání. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.

Tento mentoringový program je pouze online.


Konzultace: 6x 60 minut 

Světelné aktivace: 2x 30-40 minut

Nahrávka světelným jazykem dle vašeho záměru: 7-10min (+ příprava a tvorba)


Cena celého programu: 31 500 Kč / 1196 €

   

Rozpis cen jednotlivých částí programu:

Konzultace 6 x 3500 Kč = 21 000 Kč

Světelné osobní aktivace 2 x 3 500 Kč = 7 000 Kč

Zdrojové kódy světla 1 x 3 500 = 3 500 Kč

BONUS: 1x Aktivace světelným jazykem dle vlastního záměru a přání zdarma v hodnotě 3500 Kč


Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy mimo program.   MOŽNOST PLATBY NA SPLÁTKY

Je pro vás částka k platbě najednou vysoká? Mám pro vás laskavé a vstřícné řešení.

Platbu je možné rozložit na 3 nebo 4 splátky.


OSOBNÍ CALL

Nejste si jistí zda je tento mentoring program pro vás a rozhodujete se, zda ho zakoupit?

Nabízím vám možnost osobního telefonického hovoru v rozmezí max. 15minut. Tento hovor je určen výhradně pro pomoc při rozhodování zda objednat a zakoupit tento program. Hovor není určen ke sdělení vhledů a rad na jiná témata, na to je možné objednat se na konzultaci :). 

Termín hovoru si lze objednat přes formulář zde na webu. Prosím však, aby tuto možnost využili pouze vážní zájemci o tento program. 


Objednávky programu prosím přes formulář na této stránce.


Objednávkou závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami.

Program je pro vás závazek k vaším cílům a záměrům. Již od zaplacení programu tedy již před začátkem se děje energetická příprava na konzultace a další kroky programu. Od první konzultace pracujeme také s aktivacemi a kódy, které podporují celý záměr a cíl, a které pro vás dělám speciálně na míru. Pokud se rozhodnete, že program chcete přerušit a nepokračovat, peníze vám nevracím. Má práce má velký energetický přesah a cením si své vložené energie a zároveň vás chci motivovat k tomu, abyste své sny a cíle nevzdávali.    

Domluvený termín aktivační konzultace nebo aktivace lze stornovat nejpozději do 3 dnů před domluveným termínem. Při pozdějším zrušení nebo neúčasti se konzultace nebo aktivace počítá jako proběhnutá bez nároku na náhradu. Je možné si pak konzultaci nebo aktivaci připlatit k programu.


Reference na aktivační konzultace si můžete přečíst na tomto odkazu: Aktivační konzultace, na aktivace na tomto odkazu: Světelné aktivace. Nebo v sekci hodnocení na FB Miriam Stelariia


Chci si objednat Vision & dream mentoring