Sacred rose ceremony

Osobní posvátná ceremonie s růží pro posun ve vašem životě, manifestaci záměrů, snů, cílů, podpůrnou aktivaci dalších kroků, rozkvět ženství, posílení a otevření mužství, nebo jako přechodový rituál na vaše témaChcete rituálně podpořit váš záměr mocnou a zároveň jemnou silou posvátné růže?

Řešíte v životě zásadní situaci a potřebujete vyjasnit si co je třeba, podpořit se a vykročit na cestě dál?

Procházíte cykly, chcete ukončit staré záležitosti a nové začátky podpořit osobní ceremonií?

Chcete oslavit důležité kroky a posuny vašeho života?

Pozvednout ženství nebo mužství?

Chcete otevřít své srdce lásce, sobě, světu?

Spojit se svou duší, nitrem, vnitřním božstvím?

Dopřát si podporu mne, Gaii, Zdroje, jemnost a sílu posvátné růže ?

Cítíte volání vaší duše k ceremonii s posvátnou růží?


Ceremonie a rituály jsou nedílnou součástí života již z dávných dob. Pomáhají nám v přechodech do nových cyklů, nahlédnout do nitra duše. Jsou skvělé na aktivaci, podporu záměrů i jako součást sebeláskové praxe. V dobách změn, přechodových dob, důležitých milníků v životě jsou velkou oporou a podporou na ukotvení se ve změnách a posílení nových kroků. Umožňují v náročném čase změn podporu zdrojového pole pro pocit bezpečí, stability a vnitřní kotvy v přítomnosti. Podporují také nové směry, záměry a aktivní kroky vpřed.Možné záměry pro ceremonii

- vyřešení situace a podpora nových kroků v životě za podpory růže, Gaii a Zdroje

- otevření pole nových možností a zázraků

- podpora manifestace záměru

- přechodový rituál pro ukončení cyklů a začátek nové etapy

- oslava důležitého kroku a posunu vašeho života

- ceremonie spojená s aktivací nebo konzultací jako vyšší level sebepodpory

- podpora ženství, práce s lůnem, magdalénské energie

- podpora mužství, kristovské energie

- otevření a harmonizace srdce a srdečního centra

- záměr dle vašich potřebJak ceremonie probíhá

Posvátnou ceremonii s růží pro vás nachystám v bezpečném, vysokofrekvenčním a harmonickém prostředí u mě doma. Již před vaším příchodem aktivuji krystalový grid, který bude podporujícím portálem pro vaši ceremonii. Připravím čaj z růže za pomocí zdrojové energie a Matky Země. Tak je v růži spojen Zdroj se Zemí pro podporu vašeho záměru nebo ceremonie jako celku.

Naladíte se na váš záměr nebo účel ceremonie a skrze meditaci vás provedu aktivací otevření vysokofrekvenčního pole možností, spojení se Zdrojem s energií Nové Země pro manifestaci záměru v lehkosti. Popovídáme si detailně o vašem záměru. Průběžně načítám z vašeho akášického pole informace, vhledy a možné reality řešení.

Postupně se budete uvolňovat a otevírat změnám a novým nastavením. Pokud pro vás přijde akášické přenastavení, v průběhu ceremonie vás jím provedu za silné podpory Zdroje. Vše v jemnosti a lehkosti. Máte tak nachystanou půdu pro zasetí semínek nových záměrů a možnost dalších kroků na cestě k vyřešení situace a dosažení cíle.

Sdělím vám akášické vhledy, informace a přesné kroky k naplnění záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. Vše je možné. Kroky neudělám za vás, ale namotivuji vás k odhodlání, sebevědomí a odvaze. Povedu vás k vašemu nitru, srdci a vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě a byli v souladu s duší. Vnímali duši jako vnitřní kompas.

Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy srdce v lehkosti a jednoduchosti. Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit, doporučím vhodné nástroje pro potřebné změny.


Pokud je váš záměr veden aktivačním směrem pro práci se ženstvím, lůnem, mužstvím, vědomím a spojením s dary, načítám, co je ve vašem vědomí a jak vás postupně aktivaci provést. Poté vás provedu aktivačním procesem.


Při ceremonii jsou spolu s esencí růže podporou také Isis, Osiris, Miriam z Magdaly, Jeshua, Merlin a další mistři světla. 


Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje. Např. akášické vhledy a přepisy, práci s kvantovým polem a záměry, hvězdné a světelné portály, channeling, alchymistické světelné klíče, kosmicko-zemskou moudrost Nové Země, energii Zdroje a svou aktivační dračí zdrojovou esenci. Pracuji celostním přístupem, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii - mysl+tělo+duch.

Součástí mého vědomí je aktivační pole univerzální síly, které při komunikaci a spolupráci se Zdrojem přirozeně uvolňuje stagnace, bloky, aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky.


Ceremonie obsahuje:

- tvorba a aktivace krystalového portálu pro podporu záměru a celé ceremonie

- akášické vhledy

- meditaci na aktivaci záměru, spojení se Zdrojem a Zemí

- otevření pole možností a nových realit

- ceremonii s posvátnou růží a lehké občerstvení (voda, čaj, ovoce)

- práci se záměrem

- aktivaci dle vašeho záměru včetně akašického přenastavení

- kresba světelného zdrojového kódu pro váš záměr

- ukotvení změn, záměru, nastavení nových kroků

- po celou dobu ceremonie mou plnou podporu, vedení, podporu Nové Země a ZdrojePosvátná růže - královna květin


Růže se od pradávna používá při ceremoniích a rituálech jako krásná hřejivá esence božství i Gaii. Je esencí čistoty, nevinnosti, lásky, vznešenosti a krásy. Na ceremonii používám dva druhy růže. Směs růží napojuji na Zdroj, Gaiu a Galaktickou růži s grálovskou energií. 

Při ceremonii je kromě čaje ze směsi růží používán také olej z růží z Avalonu (Glastonbury).  

Tato nádherná květina nese esenci Grálu, královské magdalénské a kristovské energie v božském principu posvátné jednoty. Souvisí s posvátným ženstvím i s mužstvím, které pozvedává a narovnává. Pomáhá otevřít se sobě, světu a projevit jedinečnou esenci duše. Pozvedává vnitřní i vnější krásu, sebehodnotu, sebelásku a flow. Harmonizuje srdeční centrum a otevírá srdce. Podporuje rozkvět ženství a pozvednutí mužské energie do esence bojovníka srdce, kdy se spojuje fyzická síla se silou srdce.Účinky posvátné růže

- podpora ženské i mužské energie

- esence posvátného Grálu, kristovské a magdalénské energie

- rovnováha božského principu v harmonii

- bezpečí a ukotvení v těle

- otevření srdce a harmonizace srdečního centra

- podpora vyzáření vnitřního světla v důvěře a bezpečí

- vyladění mysli, všech těl i duše

- napojení se na duši, sebe, nitro, vnitřní božství

A mnoho dalších účinků prospěšných pro tělo, mysl i duši.Informace k objednávce


Ceremonie s růží probíhá v bezpečném, vysokofrekvenčním a harmonickém prostředí u mě doma v Praze 5 Jinonicích.

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie vítám při komunikaci na ceremonii tykání. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.


Doba ceremonie : cca 2,5 h

Cena: 9 222 Kč/ 401 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

Platba předem na bankovní účet minimálně 24 h před termínem ceremonie.


V ceně je potřebný čas pro přípravu a má plná pozornost 2,5 h v průběhu ceremonie. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy po ceremonii. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci - sérii konzultací nebo balíčku služeb.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce.

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami.

Termín ceremonie lze stornovat nejpozději do 2 dnů před domluveným termínem, storno poplatek 2000 Kč, jelikož práce na ceremonii začíná již vaší platbou. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit v plné výši.Chci si závazně objednat Sacred rose ceremony