Sacred blue lotos ceremony


Osobní posvátná ceremonie s modrým lotosem pro posun ve vašem životě, rozvoj, evoluci darů, potenciálu, vědomí, harmonii, manifestaci záměrů, snů, cílů, podpůrnou aktivaci dalších kroků nebo jako přechodový rituál na vaše témaChcete rituálně podpořit váš záměr mocnou a zároveň jemnou silou modrého lotosu?

Řešíte v životě zásadní situaci a potřebujete vyjasnit si co je třeba, podpořit se a vykročit na cestě dál?

Procházíte cykly, chcete ukončit staré záležitosti a nové začátky podpořit osobní ceremonií?

Chcete rozvinout vaše dary a schopnosti?

Posunout se na další úroveň vědomí pro rozvoj potenciálu?

Propojit se s intuicí a vnitřní moudrostí?

Spojit se svou duší, nitrem, vnitřním božstvím?

Dopřát si podporu mne, Gaii, Zdroje, jemnosti a síly modrého lotosu?

Cítíte volání vaší duše k ceremonii s modrým lotosem?


Ceremonie a rituály jsou nedílnou součástí života již z dávných dob. Pomáhají nám v přechodech do nových cyklů, nahlédnout do nitra duše. Jsou skvělé na aktivaci, podporu záměrů i jako součást sebeláskové praxe. V dobách změn, přechodových dob, důležitých milníků v životě jsou velkou oporou a podporou na ukotvení se ve změnách a posílení nových kroků. Umožňují v náročném čase změn podporu zdrojového pole pro pocit bezpečí, stability a vnitřní kotvy v přítomnosti. Podporují také nové směry, záměry a aktivní kroky vpřed.Možné záměry pro ceremonii

- vyřešení situace a podpora nových kroků v životě za podpory modrého lotosu a Zdroje

- otevření pole nových možností a zázraků

- podpora manifestace záměru

- přechodový rituál pro ukončení cyklů a začátek nové etapy

- oslava důležitého kroku a posunu vašeho života

- ceremonie spojená s aktivací nebo konzultací jako vyšší level sebepodpory

- spojení s jemnohmotnými dary 

- práce s vyšším vědomím

- zlepšení vnímání

- spojení s nitrem a duší

- evoluce vědomí a otevření nové úrovně

- spojení s vaší intuicí a vnitřní moudrostí

- záměr dle vašich potřebJak ceremonie probíhá

Ceremonii s modrým lotosem pro vás nachystám v bezpečném, vysokofrekvenčním a harmonickém prostředí u mě doma. Již před vaším příchodem aktivuji krystalový grid, který bude podporujícím portálem pro vaši ceremonii. Připravím čaj z modrého lotosu za pomocí zdrojové energie a Matky Země. Tak je v lotosu spojen Zdroj se Zemí pro podporu vašeho záměru nebo ceremonie jako celku.

Naladíte se na váš záměr nebo účel ceremonie a skrze meditaci vás provedu aktivací otevření vysokofrekvenčního pole možností, spojení se Zdrojem s energií Nové Země pro manifestaci záměru v lehkosti. Popovídáme si detailně o vašem záměru. Průběžně načítám z vašeho akášického pole informace, vhledy a možné reality řešení. 

Postupně se budete uvolňovat a otevírat změnám a novým nastavením. Pokud pro vás přijde akášické přenastavení v průběhu ceremonie vás jím provedu aktivace za silné podpory Zdroje. Vše v jemnosti a lehkosti. Máte tak nachystanou půdu pro zasetí semínek nových záměrů a možnost dalších kroků na cestě k vyřešení situace a dosažení cíle.

Sdělím vám akášické vhledy, informace a přesné kroky k naplnění záměru, abyste prožívali takový život, jaký si opravdu zasloužíte a přejete. Nic není nemožné. Vše je možné. Kroky neudělám za vás, ale namotivuji vás k odhodlání, sebevědomí a odvaze. Povedu vás k vašemu nitru, srdci a vnitřnímu hlasu, abyste naslouchali především sobě a byli v souladu s duší. Vnímali duši jako vnitřní kompas.

Inspiruji vás novými možnostmi, jak si můžete tvořit život dle touhy srdce v lehkosti a jednoduchosti. Pokud budu vnímat, že se potřebujete podpořit, doporučím vhodné nástroje pro potřebné změny.


Pokud je váš záměr veden aktivačním směrem pro práci s intuicí, vědomím a spojením s dary, načítám, co je ve vašem vědomí a jak vás postupně aktivaci provést. Poté vás provedu aktivačním procesem.


Při ceremonii jsou spolu s bytostí modrého lotosu podporou také Isis, Osiris a další mistři světla.


Používám metody nové doby v souladu s energií Zdroje. Např. Akášické vhledy a přepisy, práci s kvantovým polem a záměry, hvězdné a světelné portály, channeling, alchymistické světelné klíče, kosmicko-zemskou moudrost Nové Země, energii Zdroje a svou aktivační dračí zdrojovou esenci. Pracuji celostním přístupem, aby vaše bytí bylo v rovnováze a harmonii - mysl+tělo+duch.

Součástí mého vědomí je aktivační pole univerzální síly, které při komunikaci a spolupráci se Zdrojem přirozeně uvolňuje stagnace, bloky, aktivuje změny, léčebné procesy, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky.


Ceremonie obsahuje:

- tvorba a aktivace krystalového portálu

- akášické vhledy

- meditaci na aktivaci záměru, spojení se Zdrojem a Zemí

- otevření pole možností a nových realit

- ceremonii s modrým lotosem a lehké občerstvení (voda, čaj, ovoce)

- práci se záměry

- aktivaci dle vašeho záměru včetně akašického přenastavení

- kresba světelného kódu pro váš záměr

- ukotvení změn, záměru, nastavení nových kroků

- po celou dobu ceremonie mou plnou podporu, vedení, podporu Nové Země a ZdrojeModrý lotos - posvátná esence božství


Květ Modrého lotosu je posvátnou medicínou božství z darů Země, jenž navrací k božské podstatě a otevírá brány k dalším úrovním duše.

Tato květina je považována už z dob starověkého Egypta i dalších starověkých civilizací za nejcennější a velmi vzácnou medicínu a květinu. Používali ji zejména velekněží a velekněžky v posvátných chrámech i další kněží a kněžky. Používala se při rituálech, zasvěceních, práci s energií, k dosažení vyšších stavů vědomí a k snadnějšímu spojení s duší a napojení na božskou podstatu. Nyní je tato nádherná květina otevřená i pro ty, které si zavolá její medicína.

Lotos je symbolem oslavy, probuzení duše, osvícení, znovuzrození, přechodu do dalších úrovní otevřeného stavu vnímání.

Není náhoda, že lidský energetický systém má čakry zobrazeny jako lotosové květy. Modrý lotos je spojen přes srdce zejména na vyšší čakry a otevírá další úrovně vědomí. Skrze účinky lotosu je možné vyladit svůj energetický systém tak, aby se mohly aktivovat vaše jemnohmotné dary a navyšovat vaše osobní frekvence. Modrý lotos z pohledu spirituality reprezentuje vítězství ducha nad hmotou, osvícení a moudrost.

V této hektické době vás modrý lotos vede do vašeho vnitřního klidu a napojení na nitro duše. Tak, abyste jednali z vnitřního klidu a míru a vystoupili z chaosu. Umožňuje vám sjednotit se v sobě a být propojeni s božstvím, které je vaší přirozenou součástí.

Modrý lotos je také jemným afrodiziakem a z pocitu vnitřního klidu pomáhá vylaďovat sexualitu, posiluje jemně sílu Shakti, otevřenost srdce světu i pro posvátné partnerství.


Esence modrého lotosu působí jemně, lotos je vhodný i pro velmi citlivé duše.Účinky modrého lotosu

- pomáhá usnadnit a zjemnit proces rozpuštění starých balastů, fyzických i duchovních

- podporuje osobní transformaci a vzestup vědomí

- zbystřuje smysly a otevírá i jasnosmysly

- otevírá a posiluje jemnohnotné dary, moudrost, vědění, schopnost intuice a vnitřní pravdy

- posiluje, zklidňuje a revitalizuje do hloubky nervový systém

- podporuje regeneraci, vnitřní rovnováhu, harmonii a stabilitu

- vylaďuje klid a jasnost mysli

- harmonizuje systém všech těl včetně světelných těl

- uvolňuje stres a napětí, je jako wellness pro duši i těloInformace k objednávce


Ceremonie s modrým lotosem probíhá v bezpečném, vysokofrekvenčním a harmonickém prostředí u mě doma v Praze 5 Jinonicích.

Pro otevřenost, uvolnění a plynutí energie vítám při komunikaci na ceremonii tykání. Pokud chcete vykat, plně to respektuji.


Doba ceremonie : cca 2,5 h

Cena: 9 333 Kč/ 406 € (při platbě ze státu mimo EU kvůli vysokým poplatkům + 150 Kč/7 €)

Platba předem na bankovní účet minimálně 24h před termínem ceremonie.


V ceně je potřebný čas pro přípravu a má plná pozornost 2,5 h v průběhu ceremonie. Součástí ceny nejsou dodatečné vhledy po ceremonii. Na konzultaci je možné se objednat, popř. se i domluvit na dlouhodobější spolupráci - sérii konzultací nebo balíčku služeb.


Objednávky prosím přes formulář na této stránce.

Objednávkou služby závazně souhlasíte také s obchodními podmínkami.

Termín ceremonie lze stornovat nejpozději do 2 dnů před domluveným termínem, storno poplatek 2000 Kč, jelikož práce na ceremonii začíná již vaší platbou. Při pozdějším zrušení je klient povinen službu uhradit v plné výši.


Chci si závazně objednat Sacred blue lotos ceremony