Alaria academy 

Akademie božského potenciálu 


Milí přátelé, 

mám pro vás velkou novinku, kterou pro vás chystám v příštím roce. 

Vzdělávací projekt, který se skládal cca 2 roky, tak aby byl v souladu se mnou i vyšším záměrem Zdroje. 

Máme úžasné schopnosti, o některých ani nevíme, že je máme. Pozemskou i kosmickou moudrost, vědění a schopnosti, které na zemi přinášíme. Sílu, díky které můžeme měnit v svém životě, co nám nevyhovuje. Být tvůrci života a žít život v jeho plnosti. Jsme zplnomocněni své dary používat.


OBSAHEM AKADEMIE je aktivace darů a úrovní vědomí božského potenciálu, spojení, spolupráce a jak s dary pracovat ve hmotě:

- krystaly, aktivace a spojení s vědomím krystalů

- vědomí přírody - zvířata, rostliny, naše instinkty, komunikace s bytostmi přírody, energetickými místy

- vědomí akášy a práce s akášickymi záznamy 

- intuice, komunikace duše i těla, vnitřní moudrost- sebeléčení 

- jak pracovat se svou energií ve spolupráci se Zdrojem pro léčení těla i duše

- mysl a úrovně vědomí mysli, jak pracovat s myslí, manifestace vědomí ve hmotě

- tvořivá sexuální síla, zdravá sexualita a tantra duše

- posvátná jednota se Zdrojem, harmonie a spojení s božským vědomím v jednotě s lidstvím.


Akademie je vhodná pro všechny, kteří chtějí používat své dary pro svůj osobní a spirituální rozvoj, být svobodní a v tvůrčí síle. 

Tak i pro ty, kteří chtějí tyto dary používat jako i nástroje pro své poslání - mentory, kouče, terapeuty, umělce atd. Pro ty, kteří už poslání žijí nebo chtějí jít cestou poslání budu mít i speciální workshopy na práci s klienty - kakao ceremonie, jak tvořit workshopy a semináře, práci s prostorem na semináře atd. Jednoduše pro ty, které si toto učení zavolá . 

Vždy jsem cítila, že zvědomovat lidem jejich úžasný potenciál a dary, vidět, vědět i vnímat pro mnohé nepoznané, je mou přirozeností. Že to, co je mými dary, je i v mnoha dalších lidech, jen si toho nejsou vědomi. A říkala jsem si, jak to že nevidí to světlo a ten velký potenciál. To jsem mluvila taky o sobě v té době.

Díky darům, které mám a používám je, jdu cestou transformace mnohem snadněji, můžu žít své poslání, mám svobodu, hojnost, harmonii a můžu tak být přínosem i pro ostatní a vzestup vědomí této nádherné planety. Protože od nás jde změna.

Nežiji dokonalý život. Samozřejmě mám i dny, kdy to snadné není, avšak díky tomu, jak se sebou pracuji, jde vše mnohem líp. Stále se učím . Jdu vlastní cestou a spolupracuji se Zdrojem. To je cesta vstupu do své síly, potenciálu, svobody a harmonie. 

V podstatě co jsem se naučila díky cestě sebepoznání, vzpomenula si na své dary a odemkla je v sobě, bych ráda naučila i vás. Používat své dary pro své dobro i třeba pro ostatní formou poslání, v tom je naše síla, smysl toho, proč je máme. Ne abychom je skrývali, ale používali je

můžete těšit na semináře, kurzy a retreaty. Některé budou jednodenní, některé vícedenní, online i jako osobní setkání. Detaily se včas dozvíte. 

Moc se těším na všechny, které si tento projekt zavolá :). KURZY ALARIA ACADEMY


9.-10.09.2023 v Praze

SOURCE LIGHT HEALING - léčení a práce se světelnou energií Zdroje

Více informací o akci: SOURCE LIGHT HEALING  9 - 10. 09. 2023


Informace o kurzech a akcích vždy v sekci Akce a na FB page MIRIAM STELARIIA