BOŽSKÉ CEREMONIÁLNÍ KAKAO A JEHO MEDICÍNA

22.11.2022


Medicína kakaa pochází z mayských a aztéckých tradic. Používá se už tisíce let při rituálech, propojení se Zemí i božstvím, léčení i jako superpotravina pro tělo. Kakao je právem nazýváno pokrmem bohů, jelikož nese energii božské lásky. Pracuje s elementy ohně a země.

Kakao si mě zavolalo před 3 lety. Poznávala jsem jeho sílu a nádhernou energii. Zavolalo si mě k hlubší práci, a proto jsem se rozhodla zahrnout medicínu kakaa jako další nástroj v mém poslání. Dříve jsem velmi intenzivně pracovala v terapiích šamanskými technikami, takže k této medicíně mám velmi blízko. Protože mám ráda celistvost a plné propojení, prošla jsem i tréninkem, abych se mohla plně spojit na úrovni srdce s touto medicínou.

Kakao má velmi láskyplnou energii, která jemně avšak do hloubky harmonizuje tělo i duši, pracuje s emocemi, uvolňuje duševní balast. Pracuje velmi intenzivně na úrovni srdce, které pomáhá otevírat lásce i božství. Nese energii božské lásky.  Jelikož působí celistvě, tedy holistickým způsobem, je velmi prospěšným i pro tělo. To se však týká pravého kakaa, nikoliv jen kakao prášku, který znáte z obchodů. Ten totiž neobsahuje všechny látky, které pravé kakao, které obsahuje i kakaové máslo, obsahuje. 


Kakao a jeho účinky na zdraví:

  • Harmonizuje kardiovaskulární a nervový systém, cévy, snižuje tlak
  • Obsahuje mnoho minerálů, stopových prvků důležitých pro výživu těla
  • Je zdrojem silných antioxidantů
  • Podporuje imunitu a posiluje odolnost proti nemocem
  • A mnoho dalších účinků prospěšných pro tělo i duši


S láskou

Miriam Stelariia

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.