JAK POZNAT SVÉ DARY DUŠE A ROZVÍJET JEJICH POTENCIÁL

22.04.2021


Naše dary a schopnosti nám byly dány v přirozenosti od božství. Některé schopnosti jsme se museli naučit, abychom své dary mohli uchopit v materiálním světě. Tím produchovňujmeme hmotu skrze své poslání. Svou duši projevujeme ve hmotě, v našem těle.

Naše přirozené talenty jsou pro nás tak běžné, že by nás ani nenapadlo, že právě toto je naším posláním nebo jeho součástí. Něco, co děláte zcela přirozeně, velmi lehce, proudíte ve flow, cítíte se dobře a máte z toho radost. Hodně klíčů k poslání najdete už v dětství. Můžete si udělat výlet i do vaší dětské mysli, co vás bavilo, kde jste rádi trávili čas, kde a při jaké činnosti bylo hodně smíchu a radosti. Na co jste i jako děti hráli. Zkuste se podívat i do doby před školkou, jakou energii jste měli, jaké světlo z vás vyzařovalo. Dalšími indiciemi může být to, kteří lidé vás inspirují, k čemu a ke komu vás vaše duše volá. Co ten člověk dělá, jak se projevuje, jaké má charisma, v jaké oblasti působí, a čím vás imponuje.

Jak nejlépe rozvíjet své dary? Používat je, dělat to, co vás baví, i když máte pocit, že to není to, čím byste se mohli živit. Hrajte si bez tlaku na sebe, užívejte si to a uvidíte, jak se vaše mysl uvolní a vy nasměrujete svou energii do rozvoje této činnosti. Některé činnosti, které nás bavily, byly okolím odsuzovány, že je to plýtvání času, neumíme to a ať jdeme radši dělat něco pořádného. Nenechejte se tím odradit ani teď v dospělosti, a dělejte si věci po svém, neberte si názory druhých osobně. Nezáleží na tom, co si myslí ostatní, záleží, co si o tom myslíte a co cítíte vy.

Uvedu vám několik příkladů z mého osobního příběhu.

Velmi ráda komunikuji a mám ráda lidi. Od školy za mnou spolužáci i kamarádi chodili, ptali se mne, co mají dělat, ptali se na vztahy atd. Vždycky jsem věděla odpověď, vnímala jsem, co se tam děje a proč a co s tím má člověk dělat, jak s tím pracovat. Už od školy jsem tedy ostatním radila a pomáhala.

Co dělám teď? Konzultace, akášické vhledy, jména duše.

U každého člověka jsem vždycky vnímala i přes jeho velkou temnotu to obrovské světlo, který má. Tu čistotu duše, jeho božství, viděla jsem jeho potenciál a říkala si, proč ho nepoužívá.

Co dělám teď? Aktivační konzultace na poslaní duše, světelné aktivace, práce s dary a schopnostmi.

Od mala už od školky jsem velmi ráda malovala. Spontánně domečky kytičky, slunce, dětská klasika. Když jsem se vracela v myšlenkách do dětství, právě na malování jsem si vzpomněla. Pozorovala jsem sebe samu, co jsem malovala, kde jsem byla, jak jsem se cítila. Naprosté flow, většinou jsem byla v přírodě a malovala jsem se co vidím a vnímám, s jakou energií.

Co dělám teď? Maluji vysokofrekvenční aktivační obrazy Nebe na Zemi.

Takto bych mohla pokračovat v mnoha činnostech mého poslání. Jsme samozřejmě dospělí a v mnoha oblastech jsme se velmi posunuli a své schopností rozvíjeli a dále rozvíjíme. To je naše přirozenost, pohyb, vývoj.

Podívejte se i na to, jakým způsobem s vámi božství komunikuje, co je pro vás tím nástrojem komunikace? U mě je to dar slova, vhledu, vize, obrazy, komunikace, jasnosmysly atd.

Všichni máme mnoho úžasných schopností, které mohou být zdrojem naší hojnosti, pokud si to dovolíme.

 

S láskou

Miriam Stelariia Latia

Spirit & Life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.