MÁ CESTA K CEREMONIÁLNÍMU KAKAU A CEREMONIÍM

07.03.2024


Ceremoniální kakao si mě poprvé zavolalo před 5 lety. Ochutnala jsem ho na jednom festivalu a cítila jsem, že tu esenci znám. Jasný, od dětství mám ráda kakao, ale tohle je zcela jiné. Po nějaké době mi došlo, že jsem s ceremoniálním kakaem pracovala v minulých inkarnacích v Jižní Americe. 

Rozvzpomínala jsem. Poznávala jsem jeho sílu, hloubku, jemnost, laskavou energii. Bylo to jako nádherná laskavá koupel přírody. Při meditaci jemné opečování a někdy i rozpuštění emocí. Při tanci probouzení mého vnitřního ohně, divokosti, hravosti, spontánnosti, smyslnosti a vášně. Miluji tu variabilitu podpory. 

Začala jsem ho používat jako přirozenou součást mé sebepéče a také jsem se rozhodla zahrnout léčivou sílu kakaa jako další nástroj v mém poslání. Přinést ceremoniální kakao blíže lidem na semináře a ceremonie. Dříve jsem pracovala v terapiích šamanskými technikami, takže k této léčivé síle přírody mám velmi blízko. 

Protože mám ráda celistvost a přímé spojení a propojení, prošla jsem i tréninkem, abych se s ním mohla spojit na úrovni srdce a více ho poznat. 

Na tréninku jsem v meditaci dostala požehnání přímo od bytosti kakaa a nové spojení s vědomím přírody na další úrovni. Cítila jsem vůni kakaových plantáží, džungli, pralesy, sílu jaguára, která je s kakaem spojena. Propojení s mou částí z dávných dob v nové energii a čistotě. Bylo to nádherné a prožitkově velmi silné. žádné šamanské otisky, ale čisté spojení s přírodou. 

Kakao je jedinečným darem přírody. 


Cítíte-li volání kakaa a chtěli byste si užít svou vlastní ceremonii a nechat se podpořit v záměrech nebo tématech, která řešíte, ráda ji vás osobní ceremonií provedu. 

Více informací na odkazu: Sacred cacao ceremony


Miriam Stelariia

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit pouze v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.