MÁM NA TO, CO DĚLÁM "PAPÍR"? ANEB CERTIFIKÁTY NA VZDĚLÁNÍ A SVOLENÍ K POSLÁNÍ

15.10.2022

Mnoho lidí mnoho názorů. Toto téma často řešíme s klienty na konzultacích, nyní jsem o tom diskutovala i v jedné podnikatelské skupině. Na to co dělám teď nemám žádný papír od druhého člověka. Prošla jsem mnoha kurzy, vzdělávám se neustále a také a to především, pracuji na sobě. Ne proto, abych někomu něco dokazovala, ale proto, že se chci cítit skvěle, svobodně, rozvíjet se a v lásce si jít za svými sny a žít své poslání. 

Za celou dobu po mě ani jeden klient nechtěl nějaký certifikát a další osvědčení k mé praxi. A ani ho chtít nemůže. Musí věřit. Věřit své intuici, proč ho to ke mě zavedlo, věřit mé práci a věřit Zdroji. Proč? Mým certifikátem jsou moje zkušenosti, znalosti, prožité zvládnuté zkoušky. Můj život, který je naplněn tolika příběhy a často velmi hustými příběhy, díky, kterým jsem kdo jsem. To co jsem musela na své cestě zvládnout, mnozí žijí několik životů, a to beze srandy. Někdy jsem si myslela, ze už to nedám, že tohle nepřežiju. Prošla jsem si tolika temnými nocemi duše, psychospirituální krizí, vážnou nemocí - rakovinou, autoregresemi, šamanským výcvikem vedeným hvězdnými předky, karmickými vztahy atd. To vše mě naučilo tolik, co nejde naučit na žádném výcviku. To neznamená, že je potřeba trpět, aby se člověk něco naučil. To je velký mýtus a iluze. U mě to bylo proto, že jsem si rozvzpomínala na sebe. Svou sílu, moc, citlivost, původ duše, schopnosti, dary a napojení na sebe. A taky jsem si svou sílu brala zpět z mnoha traumat, kde jsem ji odevzdala dobrovolně nebo mi byla vzata. Osvobodila jsem tak sebe samu. Moje svoboda je pro mě velmi cenná a je mou základní prioritou. 

Moc a síla je život. Není to něco nad námi. Jsme to my, naše energie, spojení se Zdrojem i Zemí. Když se mě někdo zeptá, kde jsem se naučila, to co vím a znám, odpovídám, že mě naučil život, sebepoznání a vesmírná univerzita. Zkušenosti za 17 let praxe v tomto životě a stovky nebo tisíce let v minulých inkarnacích nejen na této planetě. 

Mám certifikát ten nejvyšší. Požehnání od Zdroje. Certifikát od Zdroje i od sebe a to je nejvíc. Nikdy se nenechte zastavit tím, že budete řešit, že na své poslání nemáte papír. Nepotřebujete ho. A jestli ano, dejte si ho sami. Dejte sami sobě Ano, sami sobě svolení jít cestou poslání. Když cítíte jít na nějaký kurz, běžte. Hlavně to ciťte srdcem, naslouchejte své intuici. Nedělejte to jen pro ten papír. Ale proto, že cítíte pro vás přínos, něco se naučíte, poznáte nové lidi, kteří mají podobné záměry. I to je velmi obohacující. 

Přeji vám sebedůvěru ve své schopnosti, odvahu říct ano sobě a svému poslání bez potřeby jiných autorit na cestě vašeho života. Jak velmi často říkám. Vy jste pro sebe tou nejvyšší autoritou. S láskou na své cestě poslání. 

S láskou 


Miriam Stelariia

Www.stelariia.cz

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.