MULTIPOTENCIALITA A PROJEV DUŠE SKRZE UMĚNÍ

23.11.2022

S klienty často řešíme jak spojit, propojit jejich dary do služeb tak, aby bylo pro ně poslání radostí a bavilo je. Nejsme tady proto, abychom sloužili na úkor sebe. Jsme tady na Zemi proto, abychom projevili svou jedinečnou esenci skrze různé směry, činnosti a obory, bavilo nás to a cítili jsme smysl a radost v konání.

Z minulých inkarnací si můžeme v buněčné paměti nést záznamy z dob, kdy jsme žili svá poslání v chrámech jako kněžky, kněží, učitelé, ale také na vysokých místech, jako královny, faraoni, bojovníci, vůdci atd. V té době bylo běžné držet své emoce, neprojevovat se v hravosti, potlačovat své potřeby. Hlavní bylo, ctít povinnost, poslušnost a být loajální. Pokud jsme se jakýmkoliv způsobem vzepřeli, stálo nás to život, majetek, postavení. A procesy to byly často velmi kruté. Také naše energie byla zaměřena jen na určité činnosti a na jiné jsme ji nesměli využívat. 

Nyní máme možnost a dar, žít svá poslání v lehkosti a radosti. Máme velkou svobodu v tom, co můžeme dělat, když jsi uvědomíme, že jsme tvůrci. Můžeme mít služby propojené s mnoha směry, kombinovat své dary, tak aby nás to bavilo, bylo to hravé a my si tak mohli užívat svá poslání, tak jak jsme dřív nemohli, v nové kvalitě, svobodě a lehkosti. Tak plně využíváme svůj potenciál pro sebe i pro ostatní. Nebo si můžeme umění jen tak užívat jenom pro sebe, tvořit a hrát si jen tak pro radost.

Mnoho z nás má umělecké dary, které jsme dřív museli potlačit, nebo jsme si to jednoduše nedovolili. V dětství jsme mohli slýchat, že uměním se člověk neuživí, má dělat něco pořádného atd. To však bylo přesvědčení jejich, ne vaše. Pusťte tyto přesvědčení, která nejsou vaše. Nic o vás nevypovídají, o vašich kvalitách a darech. Je na čase dovolit si projevit umění vaší duše jako celek. Vše je umění. Dovolte si malovat, psát, zpívat, hrát si, tvořit krásné věci, cokoliv, co cítíte ve svém srdci, že je součástí vás a chtěli byste se i skrze umění projevit. Hrejte si, bavte se u toho, pusťte myšlenky a nechte duši tvořit skrze vaše tělo.

Pokud máte uměleckou duši, jako já, tak tah tvořit a lásku k umění a tvořivosti prostě cítíte . Sdílím pro vás přenastavení z Akášy, které se tohoto celého tématu týká.


AKÁŠICKÉ PŘENASTAVENÍ 

Tady a teď, skrze celý časoprostor, ve všech úrovních mysli, duše i všech těl, rodových liniích včetně hvězdných, buněčné paměti, DNA, v celé mé multimedimenzionalitě, se plně osvobozuji od všech kleteb, přísah, závazků, dohod. Paprskem boží milosti a kosmické lásky dovoluji tyto všechny toxické vazby rozpustit. Dovoluji si plně používat svou sílu a dary dle záměrů mé duše v souladu s kosmickými zákony a božským řádem. Dovoluji si skrze své dary projevit svou multipotencialitu, tvořivost, kreativitu, umělecké cítění a mít plně radost z tvorby. Umění je přirozenou součástí mého poslání a projevení tvůrčí esence mé duše.


S láskou

Miriam Stelariia

Www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.