NEVZDÁVEJ TO A MĚJ TRPĚLIVOST

19.03.2020


Dnes na mě doslova zasvítila tato věta. Co zasvítila, doslova blikala jak semafor! Všimni si mě, jsem podstatná věta pro další dny, které Tebe i ostatní čekají! I tak s námi vesmír a naše vyšší já komunikuje. Hned jak jsem to objevila, přišel taky impuls napsat pár řádků, jelikož to není jen informace pro mě, ale pro nás všechny. Ať se děje cokoliv, zachovejme si svou víru a věřme svému srdci, že jsme správně. Spousta z nás tvrdě pracovala, aby se dostala tam, kde je. A to nejen v práci pro druhé, ale i na sobě. Beru to celkově. Cítím, že před námi jsou velké věci. Kdo jak zasel, tak sklidí. Což neznamená, že teď dáme nohy na stůl a nic dělat nebudeme, vždycky je co dělat a je třeba se posouvat a více se projevit ve své podstatě. Podle čínského kalendáře jsme v roce Kohouta. Kohout však znamená i Fénixe. Aby mohlo přijít nové, staré musí zemřít. Vše se děje postupně, dostáváme znamení co dělat, všechno má svůj řád. A kdo vnímá intenzivněji, cítí, že se hodně věcí mění každou minutou. Každý den vlastně začínáme nový život a ono se to opravdu děje. A je jen na nás, jak využijeme takovou příležitost. Včera mi bylo hrozně, večer jsem opět vnitřně umírala, jak už snad v tomto životě stokrát :)). Beru to už s nadsázkou, protože vím, že umírá jen část mě, která již není potřeba a obnovuje se ta přínosná část mě, kterou jsem potlačovala nebo si neuvědomovala. Jednoduše dáváte prostor novému.

Před pár dny jsem si připadala jak v čekárně na nový život. Dnes jsem jak na startu, stojím na značce, a jen čekám na výstřel ze startovací pistole, tak už vystřel, běžím. Jasně, může to být běh s překážkami, ale jsme vnitřně silní a my je přeskočíme lehce a s nadhledem. Mysleme na ten cíl, na to chceme, a pak to dáme. Věřím v nás všechny. Strach nás oslabuje, víra posilňuje. A tak je to i ve vztazích s lidmi kolem nás. Takže přemýšlejme, do čeho chceme svou silnou energii věnovat. Do strachu, kdy ostatní tak oslabíme, nebo do víry, díky které ostatní posilníme. Rozděluje se vše, co nesouzní s námi, tak aby se to buď mohlo proměnit v dobré, nebo odejít z našeho života a už tam nepřekážet.

Vesmír přesně ví, co dělá a ví, že jsme připravení. Takže startujeme :) Každý startuje v jiný moment, proto mějme se sebou trpělivost a nevzdávejme se. Nejste na to sami, vesmír a my všichni kolem vás podporujeme. Běžte do přírody, propojte se se zemí a se sluncem, který nám nad hlavami tak krásně dnes svítí a jen dýchejte. Uvolněte se a věřte. Jste správně, všechno je v pořádku. Objímám Vás všechny :)


S láskou Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.