OSOBNÍ PŘÍBĚH SE JMÉNY DUŠE

12.07.2020


Krásný den milovaní,

sdílím s vámi svůj osobní příběh se jmény duše. Jak mi jména přicházely, proč, a jak mě pozvedávají na mé cestě života :). 


MIRIAM

Jméno Miriam mám od svých rodičů. Znamená bohem milovaná, moře lásky, propojení s hvězdami, které odmala miluji, ale taky vzpoura :). Což teda leccos vysvětluje s tím mým vzdorem a rebelstvím :))) . I když občas jsem byla taky pěkně unavená rebelka :) . Jméno je také propojeno s magdalenským vědomím, vědomím Máři Magdaleny, které se říkalo i Miriam z Magdaly, Miriam Magdaléna atd. Do cca 20 ti let jsem všude vykřikovala, že jsem ateistka :). To je co? A teď miluji svou víru v božský zdroj bez náboženství. Se jménem jsem se nemohla pořád ztotožnit. Podvědomě jsem měla odpor k náboženstvím, ale také k lidem, kteří s tím, že mně má matka takto pojmenovala, měli problém. Schválně jsem si nechávala říkat Mirka a Miri. Je úžasné jak mi vlastně přišel i skrytý význam jména. MÍR Já Jsem. MIR I AM :) . Smíření i sama v sobě. Teď své jméno miluji a jsem na něj hrdá. Proto je i součást mých jmen, které používám jako hlavní.


ARIANNA

Před 6ti lety jsem vnímala, že ke mně mé první jméno duše přijde samo. Jedinou indícií, kterou jsem prvně věděla, bylo, že jméno bude začínat a končit na A. Po několika týdnech jsem si večer sedla, vzala tužku a papír a začaly mi chodit různá jména. Intuitivně jsem vnímala, že to stále není ono. Až po dalším týdnu zničeho nic mi přišlo jméno Arianna. Toto jméno znali klienti a sledující stránky od roku 2015. Jméno má mnoho významů. Aria je božská lvice a je propojena s arijci, arijským vědomím, bohyní Rhiannon, AN NA propojením s portály a bytostmi. Má vícero významů. Pro mě bylo velmi podpůrné pro zpracování své karmy i karmy rodu, což bylo velmi náročné. Však to sami znáte. Díky tomuto jméno se nastartovalo mé poslání a rozvoj činností. Začala jsem dělat terapie, přednášky, semináře, malovat po dlouhé době obrazy atd. Jsem velmi vděčná, že jsem naslouchala sama sobě, a přijala toto jméno mé duše. I když to bylo náročné, avšak podstatné pro mou další cestu. 

 
STELARIIA

V roce 2019 jsem měla indicie i vlastní pocit, mít další jméno. Jméno Arianna a schopnosti jsou ukotveny a je čas jít dál. Prvně jsem se tomu bránila, přece mi jedno jméno stačí a rozum mi našeptával, že to není potřeba. Jenže duše si řekla své a tak jsem v lednu 2020 požádala svou milou kolegyni o načtení jména. Cítila jsem, že v té době, si mám říci o službu kolegyně. Takto to i mi průvodci máme. Pomáháme a tak je i jedním z našich úkolů dovolit si využít služeb úžasných kolegů a kolegyň. Už jen tím, že jsem o jméno požádala se začaly dít procesy. Zrychlilo se uvolnění starých programů a cítila jsem, že se změní i některé služby v mém poslání. A to se také stalo. Po několika dnech přišlo mé jméno Stelariia. Ta, jenž plyne po světelné řece hvězd. Souvisí s mou hvězdnou podstatou. Hvězdná lučištnice, vyslankyně hvězdných záměrů světla, plně propojená s éterem, éterem dary a esence v přesných paprscích pravdy nesoucí. Když jsem to četla, úplně jsem pochopila sebe i to, jakým směrem se vydat. Měla jsem dříve několik vizí, kde jsem se takto viděla, ale nehledala jsem v tom velký význam. Zajímavé je, že Stela je hvězda. Ariia je božská lvice. Která byla obsažená i ve jméně Arianna. To bylo pro mě potvrzením, že intuici požádat o jméno duše, bylo naprosto správné a podstatné pro můj duchovní i osobnostní růst. Přijetím jména Stelariia začal doslova fičák :). Začaly se mi měnit mé činnosti v poslání, různé přenastavování, nové aktivity, tvoření, více otevření online službám atd.. Vše už v nových energiích nového paradigma. V podstatě jde jen o tom, že jsem byla připravená na další level a a to je to, o co si duše žádala. Přišly ke mě krásné spolupráce, z nichž jednou z nich jsou Prameny ZeMě, kde společně s úžasnými kolegyněmi sdílíme vhledy :). Zajímavé je, že milé Margot, přišla tato inspirace cca týden po načtení jména Stelariia. A následují další spolupráce, o kterých víte a i se postupně dovíte. Také mi přišel skvělý kurz o podnikání, kde se učím nové věci podporující mé poslání. V té době jsem byla ještě v realitní společnosti a má duše si chtěla doslova jet už to svoje :). Takže jsem v červnu ukončila činnost. Cca po týdnu se mi otevřely nové dveře a mně se ještě více otevřelo propojení s akášickým vědomím a božským vědomím zdroje. Otevřely se nové schopnosti, které se rozvíjí. A fičák je to stále. Otevřela se cesta mého poslání. 


LATIA

Při jedné krásné meditaci přišlo další jméno Latia. Viděla jsem sebe a vědomí tohoto jména a byla jsem naprosto okouzlena sebe samou. To se mi ještě nestalo :) . Celistvá krásná žena, s plně probuzeným vědomím, ve své síle i jemnosti, v lehkosti plynutí života. Vědoma si své hodnoty, sebevědomá, odvážná, hrdá na to kdo je, avšak s pokorou vděčností, láskou a radostí. Latia také souvisí samozřejmě s mým posláním, které se stále rozvíjí. Věděla jsem, že jsem DOMA. To doma souvisí ne jinde venku, ale uvnitř sebe ve svém srdci, propojená se svou duší, v souladu s ní, ve sjednocení boholidství, a také propojená s vědomím své matrice schopností, a i vědomí Lemurie. Jméno souvisí také s energií čistoty vědomí, proudu života. Ve své nevinnosti, záři duše a odvaze žít své poslání. Celistvá, žijící své Nebe na Zemi :).  


Všechny tři jména MIRIAM STELARIIA LATIA jsou propojené a navzájem se doplňují. Tak vnímám celistvost sebe sama :). Ať jména či ne, stále jsme součást vědomí božského zdroje. Všichni.  Vše souvisí s tím, že mě to vede do svého Zdroje, proudu božského toku energie. 


Chcete znát i vy své jméno a dary duše? 

Služba Jméno a dary duše: Jméno a dary dušePřeji vám nádherné dny v propojení se svou duší i tělem.


S láskou Miriam Stelariia Latia 

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.