OSOBNÍ TRANSFORMACE SKRZE HLUBINY DUŠE

09.04.2021


Krásný den milovaní.

Nepsala jsem teď články, nenatáčela videa, pracovala jsem, ale velmi pozvolna. Má energie byla potřeba na dokončení záležitostí, které bylo třeba ukončit a pustit, abych mohla vstoupit plně na novou cestu.

V době, kdy jsem si procházela velmi hlubokými záležitostmi, jsem byla tak uvnitř sebe, že jsem neměla sílu ani chuť cokoliv v takové energii sdílet. Energii jsem potřebovala pro sebe. Svlékala jsem starou kůži, pouštěla, co už je minulostí, aby mohlo přijít nové. Prošla jsem si i velmi očistným procesem co se týká rodu a rodových linií. Nijak mě nepřekvapilo, že i když jsem už tolik toho uvolnila, zpracovala a pustila, bylo třeba jít i do dalších vrstev, aby se to vše mohlo uvolnit jednou provždy. Nemám potřebu se hrabat v minulosti a pitvat staré záležitosti. Pokud se objeví disharmonie a cítím, že je třeba se na problém podívat, udělám to. Buď sama nebo za pomoci průvodce.

Stalo se toho mnoho především v osobním životě. Rozchod s partnerem, rodinné záležitosti, únava, hlubiny mé mysli i duše.

I když jsem po celou dobu šílenství, které se v republice děje, byla velmi nad věcí, i na mě přišla mírná deprese, pocity zmaru a únava z tohoto dění. Tak jako vy jsem člověk, duše v lidském těle, duch ve hmotě. Je to přirozené. I když svítíme a máme plno energie, potřebujeme si přijmout i druhou polaritu a dovolit si prožívat vztek, vzdor, hněv. Cokoliv. Jsou to emoce, které jsou zcela přirozené a je nesmysl sluníčkařit, když si uvnitř pláčeme. Toto jsem dlouhou dobu dříve dělala. Chtěla jsem vždy ostatní podpořit a být nad věcí. Jenže někdy jsem v danou dobu taky zapomínala na své emoce a pocity. To se díky bohu i změně přístupu k sobě už změnilo.

Ať jsme terapeuti, mentoři, průvodci, koučové, léčitelé a další profese, stále jsme lidi. A je jedno, jakou úroveň vědomí máme otevřenou, jak vyladění a otevření jsme. Co nás dělá lidmi jsou emoce, naše osobnost a cítění srdce. Dovolme si prožívat život, tak jak v danou dobu potřebujeme. Mějme úctu k sobě i k druhým, ač to máme každý v životě jinak, a to se týká hlavně našich blízkých.

Vím, že tato doba je pro mnohé velmi těžká. Uvědomila jsem si, že ta frustrace, která předtím přišla, byla především z pocitu oddělenosti. Spousta z nás se propojila a propojuje dále s rodinou duše i dalšími spřízněnými dušemi. Chceme se sjednocovat, a to co se děje, nás má snahu rozdělit. I skrze tyto prožitky procházíme léčením pocitu oddělenosti od Zdroje i spolupropojení se. Vytrvejme a nevzdávejme se.

Jsem ráda, že mám kolem sebe tak úžasnou rodinu duše, přátele i světelné průvodce. Za to ze srdce děkuji a jsem velmi vděčná.

Téma osobních prožitků, příběhů, inspirace budu s vámi sdílet častěji. Život je hlavně o žití, dění ve hmotě. Jak o spiritualitě, tak o hmotě. V našich příbězích je mnoho moudrosti, indicií a vhledů.

A aby to nebylo takové posmutnělé, moc se těším na novou tvorbu, ke které se chystám už několik týdnů. Takže se můžete těším na mé nové tvoření, konzultace atd.

Těším se na vás a přejí vám spoustu lásky a úcty k hloubce své duše :)


S láskou Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.