POSELSTVÍ ZE ZDROJE

16.04.2024


Nikdy nezapomínejte, že jste součást celku. Součást lidstva aniž byste museli nést tíhu kolektivního pole vědomí. Spojení se zemí a elementy, aniž byste museli přebírat zátěž země.

Nejvíce Zemi pomůžete, když rozsvítíte své vnitřní světlo a budete zářit jedinečným světlem duše. Projevíte dary, lásku a to kdo opravdu jste. Jste šťastní a prožíváte krásu života v opravdové živosti. Nikoliv v přežití. Nepřišli jste na Zemi trpět. 

Bohatství světa je tu pro vás, jako vy jste zrozeným bohatstvím pro tento svět. Součást nekonečné hojnosti a bohatství všeho co je. Nejste oddělení, jen vaše jedinečnost nemusí být vždy a každým přijata. To nesvědčí nic o vašich kvalitách a tom jací jste. Jste dokonalé božské bytosti v lidském těle. Nikdo není jako vy a to je vase výhoda. I přes některé drsné zkoušky, nezapomeňte na lásku ve vašem srdci a na poslání zde na Zemi. Nenechte se zlomit a zahořknout vůči lidem nebo životu. Zaměřte pozornost na světlo, lásku, krásu, to co vás vyživuje a dělá radost. 

Vyslyšeli jste volání minulých generací, Země a Zdroje pro posun vědomí lidstva a jste tu i pro váš vlastní rozvoj. Respektive projevit vaši esenci zde na Zemi. Jelikož mnoho z vás přišlo z vyšších dimenzí, abyste Zemi pomohli osvobodit a pozvednout. Není to o vaší nadřazenosti, ale uvědomění si, že je ve vás mnohem víc než si myslíte a i tyto části je potřebné tu projevit, zároveň je to touha vaší duše. Rozvzpomenout si je cesta.

Projevit se zde na Zemi a být součástí vzestupu vědomí Země, aby se navrátila do vyšší frekvence a vědomí, které je jejím pravým domovem. Váš vzestup je k tomu potřebným klíčem. Ne každé bytosti na této planetě je vzestup jejich záměrem. Proto vaše bdělost je velmi důležitá pro teď i do budoucna.Nevzdávejte se a dovolte si zářit ve vaší jedinečnosti. Svítite na cestu sobě i druhým.


Ve vás je božská síla. 


Www.stelariia.cz/osobni-svetelne-aktivace

Www.stelariia.cz/bohatstvi-prosperita-a-hojnost

Www.stelariia.cz/aktivacni-konzultace


Miriam Stelariia a Zdroj

www.stelariia.czTento článek lze šířit pouze v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.