PROJEV SVOU JEDINEČNOST

20.05.2020


Každý den poznávám sebe sama o kousek víc, každý den se víc miluji, ne proto kým jsem, ale že jsem. Kolik tváří ženy se ve mě skrývá, jak dokážu být každý den jiná, přesně jako měsíc, se kterým jsme my ženy hodně spojené. Čím víc se poznávám, tím víc mě to baví a žasnu, co všechno mě tvoří. Baví mě být ženou, a to jsem dřív, byť nevědomě, tuto svou část nepřijímala. Dny kdy projevuji svou cykličnost a proměnlivost. Jemnost a klid, horlivou divokost a vášeň, něžnou rebelku, laskavou ženu. A taky dny, kdy jsem vzteklá, nic se mi nechce, jsem chaotická. Není to sebestřednost, ani přehnaný sebevědomí. Je to vědomí sebe. Je to o poznání života, jejich krás v dobrým i zlým, ve všem co je a já jsem součástí. Život je krásný, i když občas není úplně příjemný. Ale cesta je cíl a podstatné je projevit i v tom šílenství svou jedinečnost, ukázat ji světu a nebát se. Protože na každého z nás ten svět čeká, abychom ukázali jaké božství máme v sobě a byli součástí. Milovat to všechno a všechny i ty, kteří nám hrají roli ne zrovna příjemnou. Protože i díky nim v sobě dokážeme zpracovat potlačené emoce, ve kterých tkví energie, kterou můžeme proměnit ve svou láskyplnou tvořivou sílu. Nežiji na obláčku, taky jsem si prožila spoustu nelehkých chvil, mám vůli a chuť proměnit svůj život na takový život jaký si přeji žít a jít na své cestě dál. A hlavně si to užívat.

Buďte sví, projevujte své božství, svou opravdovost. Zkuste pár minut denně, den, měsíc, rok a pak navěky. Každý krok se počítá. Všichni jsme úžasní a je na čase to světu ukázat. Proto se nebojte vykročit svou vlastní cestou, projevit sebe a své talenty, dělat co vás opravdu baví, být vidět, plnit si své sny a hlavně to prožívat a užívat. Tohle nejsou prázdné fráze, ale život. Nikdy nejste sami a věřte, že vesmír nás všechny podporuje, pokud máte upřímný záměr. Cokoliv děláte, dělejte s láskou. Užívejte si to, co děláte. Pokud vám přijde nějaká situace, která vás zaskočí, mrkněte na ní s nadhledem, z více úhlů pohledu, a podívejte, proč se to děje. Je doba změn a hvězdy nám přejí, i když to někdy nevypadá. Ale opak je pravdou, vede nás to k novým cestám a podporuje náš osobní rozvoj. Záleží právě na úhlu pohledu. Nedívejte se na to, co řeknou druzí, věřte si a jděte do toho, ať se jedná o cokoliv. Každý krok po kroku, je POKROK na cestě života. 

Aktivační afirmace:

Žiji svůj život naplno v přítomnosti, přijímám sebe ve svou dokonalosti, jaká(ý) jsem. Dovoluji si projevit svou jedinečnost ve své síle a kráse, jít cestou své duše. Naslouchám svým pocitům a vnímám své vize, které jsou skutečné. Jsem pravdivá(ý) k sobě i druhým, nastavuji si zdravé hranice. Dovoluji si dávat i přijímat. Volím si štěstí, zdraví, hojnost, radost, harmonii a. vše co si přeji. Vše jde snadno a lehce.


láskou Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz

Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.