PUSŤ TÍHU MINULOSTI A VEZMI S ZPĚT SVÁ KŘÍDLA

22.05.2020


Procházíte-li očistnými procesy a nechápete smysl, proč se to děje, věřte, že jdete správně. Pouštíte ze sebe zátěže minulosti. Procházíte energeticky polem těchto prožitků ve své mysli. Vše se děje proto, aby to z vašeho života již odešlo a vy byli tím, kým opravdu jste. Sami sebou ve své skutečné podstatě, prožívali radost a krásy života v přítomnosti. Není třeba se tím zabývat, jen to jednoduše pusťte. Celé roky jste potlačovali sebe sama, svou sílu, krásu a život jako celek. Děláte místo novému, co se již prolíná do vašich životů. Pouštíte duševní i fyzický balast. Znamení vidíte všude kolem sebe, jen se rozhlédněte. Je čas pro radost, lásku, lehkost bytí, hojnost a všechny krásy života. Měníte své vnímání a vibrace, tím však zákonem přitažlivosti přitahujete poté to krásné, volíte si svou realitu. Stačí se jen rozhodnout, co chcete ve svém životě prožívat. Dovolte si být šťastní, jít svou vlastní cestou a s lehkostí vzlétnout se svými křídly. Tady a teď v přítomnosti.


Aktivační meditace:

Sedněte si v klidu v místnosti, kde vás nebude nikdo rušit. Uvědomte si pocit, myšlenku, situaci, cokoliv co vás tíží. Vnímejte vaše ruce a zeptejte se sami sebe, jak moc tuto tíhu držíte. Pokud se vám ruce sevřou v pěst, řekněte si nahlas: Tuto tíhu pouštím ze svého těla, duše, srdce i mysli. Z celého svého bytí. Nyní si beru zpět své právo lehkosti bytí, přijímám a obnovuji svá křídla. Dovoluji si jít svou vlastní cestou a s lehkostí vzlétnout se svými křídly. Tady a teď v přítomnosti.

Kdykoliv se cítíte v neklidu, stačí zavřít oči, zhluboka prodýchat tělo a nechat proud světla projít od hlavy až k zemi. A uvědomit si, že jste tady a teď v přítomnosti.


S láskou Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.