UMĚNÍ A KREATIVITA V MULTIPOTENCIONALITĚ

28.04.2021


Kreativita je přirozeností ženy. V podstatě jste neustále kreativní, jak v podnikání tak v osobním životě. Umíte kombinovat různé činnosti, dělat více věcí najednou. Když vytváříte příspěvky na FB, píšete články, prodejní texty, komunikujete s klienty, inspirujete je, motivujete. V osobním životě komunikujete s partnerem, u toho vaříte nebo se staráte o děti. Ženy jsou úžasné stvoření a jsem pyšná, že ženou jsem. I když mi dlouho trvalo, než jsem se plně ukotvila ve své ženské esenci.

Žena má přirozený dar pro cítění a tvoření krásy. Umění vnímám jako krásnou tvorbu, skrze kterou se může také projevit ženská esence.

Nemusíte chodit na kurzy tvoření, pokud nechcete. Tvořte dle sebe, co vás baví. Jaká technika, formát, cokoliv. Podporujete tak svou kreativitu, flow, hravost, tvůrčí energii a lehkost.


Součástí mého poslání i projevení mé multipotencionality je i TVORBA VYSOKOFREKVENČNÍCH OBRAZŮ. Cokoliv dělám, je prolnuto energií Zdroje. Taktéž obrazy jsou díky tomu zdrojem nevyčerpatelné energie, které klienty podporují v konkrétních záměrech. Pro klienty jsem namalovala již přes 400 obrazů nebo kreseb.

Obrazy Nebe na Zemi, jak je nazývám, obsahují aktivační informace prostřednictvím barev, posvátné geometrie, symbolů, kódů a písma. Vše přichází intuitivně při tvorbě tady a teď. Vysokofrekvenční energie obrazu působí pozitivně na všech úrovních vašeho bytí. Součástí mého vědomí je aktivační pole, které při tvorbě aktivuje změny, kódy, odemyká klíče, otevírá portály a okna příležitostí pro vaše další životní kroky. Při tvoření je do obrazu napojen světelný paprsek z čistého božského vědomí zdroje. Obraz se tím stává samostatnou bytostí, harmonizátorem, energetickým zářičem a transformátorem. Energie obrazu je nevyčerpatelná a neustále aktivní. V prostoru dokáže neutralizovat negativní energii i geopatogenní zóny. Obrazy jsou tvořeny v energiích Nové Země a ukotvují zde bytí Nebe na Zemi.

Součásti obrazu je také poselství přímo pro vás. Poselství je textové znění na míru od vašich průvodců, akášických mistrů rady světla i přímo od božského zdroje. V textu jsou vám předány informace, které jsou podstatné a podporující pro vaši životní cestu. Poselství má vysokofrekvenční charakter a pracuje na všech úrovních.

Více informací o tvorbě a obrazech k prodeji:

https://www.stelariia.cz/obrazy-nebe-na-zemi/


Je mi potěšením a ctí tvořit vědomě s láskou právě pro Vás.


Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.