VY JENŽ POCHÁZÍTE Z HVĚZD

26.02.2024


Máte mnohem vyšší potenciál, než si myslíte. Dary, schopnosti a vědění vaší božské podstaty, které jste získali napříč časoprostorem, zde na Zemi i na jiných planetách. Je čas tyto dary používat, projevit vaši jedinečnou esenci a cítit se tu na Zemi doma. 

Nejste divní, když vnímáte, že byste na Zemi nepatřili. Transformace se neděje stereotypem a stejnými procesy, ale změnou. A součástí změny a transformace zde na Zemi jste i vy. Máte tu své poslání, cestu vaší duše. Jste ti, kteří měníte svět k lepšímu právě tím, že projevíte jací jste, kdo jste a záříte svým světlem. 

Vaše existence má velký smysl, nejste tu náhodou. Jste důležitou součástí celku. Je čas vyjít ze své malosti a potlačení se. Je čas přestat ze sebe dělat bezvýznamné. Je čas přestat se schovávat a být už konečně vidět. Projevte se. Dovolte si ukázat vaši jedinečnou esenci, krásu, lásku, moudrost, dary. světlo, to kdo opravdu jste. 

Nejste bezvýznamní. Jste, každý z vás, zářící esencí Zdroje ve vaší jedinečnosti, kdy se vaše božství sjednocuje s lidstvím do jednoty. Ve vás je božská síla, vaše zářivé světlo, jenž bylo mnohdy velmi potlačováno. Možná jste jiní a dříve jste pro svou odlišnost nebyli tak přijímáni. 

Jste posly Zdroje. Těmi, jenž Zdroj požehnal životem zde na Zemi a dal vám důvěru ve vaše schopnosti a požehnání váš život plně žít a také užívat se vším co přináší. Vystupte z davu a dovolte si být opravdoví. Vy jste hybnou silou vesmíru a máte jeho neomezenou podporu, tak také podporu Gaii. 

Je tu mnoho z vás, kteří přinášíte něco unikátního, nového, co je součástí vzestupu a transformace této planety i vašeho osobního vzestupu.Dovolte si pustit vše, co je balastem minulosti, vězením vaší duše. Dovolte si vyjít ze stínu ostatních a podrobování se jiným.Nejde o žádné povyšování, ale o neponižování vaší skutečné velikosti duše, jenž má nekonečný potenciál. 

Dejte sami sobě a záři vaší duše svobodu.


Cítíte-li volání vaší hvězdné duše:

HVĚZDNÝ KÓD DUŠE:https://www.stelariia.cz/hvezdny-kod-duse/

VIDEO O HVĚZDNÉM KÓDU: https://www.youtube.com/watch?v=8TJG7WcCNls&t=647s


S láskou

Miriam Stelariia

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit pouze v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.