ZMĚNY A PROMĚNY

23.05.2020


Život je neustálá řada proměn a změn. Změna je jediná jistá věc. Jsme v období velkého vývoje, je třeba se tomu přizpůsobit a nestát na jednom místě. Někdy se cítíte, že nejste dost dobří, nebo schopní pokročit dál ve vašich životech. Nejde o zbabělost nebo nechtít se posunout, ale o to, že se necítíte být dost připravení. To je zapříčiněno strachy, bloky a starými přesvědčeními, které máme ve své mysli či buněčné paměti. Pokud se necítíte dost schopní a dobří, říkám vám ze srdce JSTE PŘIPRAVENI. Jste připraveni na všechny změny, jde o to rozhodnout se a nestát změnám v cestě, ale přijímat je. Každá změna je změna k lepšímu, i když to někdy nevypadá. Věřte, vím, o čem mluvím. V životě jsem udělala mnoho razantních změn a vždycky to bylo dobře. Někdy dobrovolně jindy nedobrovolně. Také jsem někdy nadávala, proč se co děje, zpětně jsem však viděla, jak důležité to bylo a jak moc mě to posunulo na mé cestě dál. A často proto, abych prozřela lidi kolem sebe i sebe sama. Vím, že není snadné pochopit některé životní zkoušky, ale i přes tyto zkoušky se posouváme dál. Jdete vstříc lepšímu životu a to je to co vás čeká. Je jen na vás, zda se odhodláte vykročit i třeba novými nepoznanými cestami. Vždycky máte volbu a nepotřebujete žádný souhlas, ten si dejte sami, nebo ho máte teď ode mě. Vítejte změny a dovolte si přijímat na své cestě také pomoc i hojnost. Jednoduše dovolte si přijímat. Mějte otevřené srdce sobě i druhým a jednejte s láskou i asertivitou. Jde o to dovolit si nastavit cestu, jak chcete. Nic nemusí být těžké. Jste tvůrci svých životů.

Pro pomoc při změnách a proměnách uvádím několik inspirací:

Silové zvíře - Jaguár

Pokud potřebujete posílit svou odvahu, požádejte v meditaci o sílu jaguára. Silová zvířata nám dodávají velkou sílu při zvládnutí změn a zkoušek. Energie jaguára je velmi podporující a jedinečná.

Krystaly

Opál, turmalín, morganit, aqua aura, křišťál, rubín, granát, tygří oko, ohnivý achát, leopardí jaspis, karneol, serafinit, fluorit, astrofylit.

Afirmace

Otevírám se své životní cestě a jdu cestou své duše. Vítám změny a proměny přínosné pro můj život. Vše jde snadno a lehce. Dovoluji si přijímat. Důvěřuji procesu, věřím si a věřím životu. Volím si cestu radosti, lásky, zdraví, harmonie, lehkosti bytí, rovnováhy a štěstí.


S láskou Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.