ČAS NA ZMĚNU, ČAS NA ŽIVOT

20.04.2023


Jak naplno žijete svůj život? 

Žijete svůj dar života jak chcete vy, nebo jak se od vás očekává? 

Těší vás váš život nebo jen to jen o tom jak ten život přežít? 

 

Často si ani neuvědomujeme, že nežijeme život, jen přežíváme. Žijeme třeba jen 30 % toho co dar života nabízí. Ochuzujeme se o tu krásu, potěšení, radost, hojnost. Pak máme pocit, že žijeme v nedostatku, což je pouhá iluze. Všechno je těžký. Ano, může to být těžký, ale taky lehký. Záleží co si zvolíte. Je to jen rozměr našeho vnímání. Jedné reality, kterou matrix nabízí. Ale co když existuje jiná cesta. Co když to můžete změnit. Protože vy můžete, máte v sobě tvůrčí sílu.

V životě jsem udělala mnoho změn, právě proto, že mi něco nevyhovovalo, necítila jsem, že tohle je to, co jsem se přišla žít. Věděla jsem, že život a Zdroj má pro mě mnohem víc. Jenže to ode mě vyžadovalo odvahu, rozhodnutí, vytrvalost a trpělivost. A hlavně pustit co mi bránilo v tom, co chci žít. 

Odešla jsem ze zaměstnání, začala podnikat. V podstatě jsem to věděla už na střední, kdy jsem si měla zvolit mezi dvěma obory, zvolila jsem si podnikatelskou školu, ta druhá byla rodinná škola (mimochodem, zatím bylo i vnímání toho, že jak to má moje rodina nebo rod jako celek, tudy jít nechci). Ze zaměstnání jsem odešla, i když jsem nevěděla co konkrétně budu dělat. Byl to risk, ale udělala jsem to. O tomto píšu na svém blogu a nahraju pro vás i video na toto téma, které najdete na mém youtube channel Miriam Stelariia

 Opustila jsem toxické vztahy, partnerské, rádoby přátelské i pracovní. Vztahy jsem pro mě velmi důležité, někdy jsem byla příliš laskavá a omlouvala i to, co bych neměla. Často se mi stávalo, že lidi využívali mé světlo, mou životní energii. Což jsem ze začátku neviděla. Nepíšu to jako obět, ale jako žena, která si uvědomila, že tyto vztahy nejsou v rovnováze. Sebeláska nakonec zvítězila a já zvolila sebe. A řekla jsem dost. Buď se vztahy proměnily, nebo skončily. Většinou to druhé .

 Přestěhovala jsem se z rodné vesnice do velkoměsta. A upřímně říkám, že se mi ze začátku moc nechtělo. Ale srdce mě vedlo a vím, že to je jedno z nejlepších rozhodnutí jaké jsem udělala. 

Opustila jsem staré způsoby mé práce, myšlení, které už naplnily svou cestu. Je to cesta seberozvoje a přirozeného růstu. Takže na cestě jsem pořád .

Osvobodila jsem se od zátěže rodu. 

Změnila jsem vztah ke svému tělu, stravu a vztah k sobě. To byl silný proces, jelikož k té změně došlo silnou transformací skrze rakovinu, ze které jsem se uzdravila díky alternativě i svým schopnostem, i když z části jsem chemoterapií prošla. Nechtěla jsem tu být na podvědomé úrovni a bylo na mě, zda si zvolím život nebo smrt. O tomto najdete na blogu také článek. 

Netrestám se, ale jednám se sebou laskavě. Je to cesta sebelásky a to je proces, který se člověk může učit i celý život. Ale pokud sami sobě za to stojíte, tak to stojí za to.

Otevřela jsem své srdce, i když jsem věděla, že musím pustit také tu krustu, kterou jsem si své srdce chránila.

Když mi něco nevyhovuje, snažím se to změnit. Protože vím, že můžu, že je to v mé moci. V životní síle mé duše. Změn je hodně, život je plný změn. Život je proud, je to pohyb, síla, láska, hojnost, rozvoj, hra. A ano, chce to odvahu ho žít. Jenže mě stojí za to. Proto jsem toho tolik překonala, i když jsem taky měla občas pocit, že už to vzdám. Jenže já to nevzdala. Vím, že mě toho v životě čeká ještě hodně. A já se na to těším. 

Mám malé i velké sny. Mnoho z nich jsem si už splnila, a těším se na ty další.

Mám i velké cíle. Některé jsem si také už splnila a některé jsou přede mnou. 

Jedním z mých velkých cílů bylo osvobodit se od minulosti. Táhla jsem sebou velké balvany napříč životy. Bránily mi život si užívat, nevidět jeho krásu, hojnost a jaký život má potenciál. 

Chci vás inspirovat, že všechno je možné, když si to dovolíte a rozhodnete se pro to něco udělat. Pokud cítíte mne jako vhodnou průvodkyni a mentorku, jsem tu i pro vás. 

Tématem plnosti života se budeme věnovat v neděli 23.4. na semináři Povstaň do života:https://www.stelariia.cz/l/povstan-do-zivota-23-4-2023/

Individuální přístup:https://www.stelariia.cz/sluzby/


S láskou 

Miriam Stelariia

www.stelariia.cz