MODRÝ LOTOS - POSVÁTNÁ ESENCE BOŽSTVÍ

07.06.2024


Květ Modrého lotosu je posvátnou medicínou božství z darů Země, jenž navrací k božské podstatě a otevírá brány k dalším úrovním duše.

Tato květina je považována už z dob starověkého Egypta i dalších starověkých civilizací za nejcennější a velmi vzácnou medicínu a květinu. Používali ji zejména velekněží a velekněžky v posvátných chrámech i další kněží a kněžky. Používala se při rituálech, zasvěceních, práci s energií, k dosažení vyšších stavů vědomí a k snadnějšímu spojení s duší a napojení na božskou podstatu. Nyní je tato nádherná květina otevřená i pro ty, které si zavolá její medicína.


Lotos je symbolem oslavy, probuzení duše, osvícení, znovuzrození, přechodu do dalších úrovní otevřeného stavu vnímání.


Není náhoda, že lidský energetický systém má čakry zobrazeny jako lotosové květy. Modrý lotos je spojen přes srdce zejména na vyšší čakry a otevírá další úrovně vědomí. Skrze účinky lotosu je možné vyladit svůj energetický systém tak, aby se mohly aktivovat vaše jemnohmotné dary a navyšovat vaše osobní frekvence. Modrý lotos z pohledu spirituality reprezentuje vítězství ducha nad hmotou, osvícení a moudrost.

V této hektické době vás modrý lotos vede do vašeho vnitřního klidu a napojení na nitro duše. Tak, abyste jednali z vnitřního klidu a míru a vystoupili z chaosu. Umožňuje vám sjednotit se v sobě a být propojeni s božstvím, které je vaší přirozenou součástí.

Modrý lotos je také jemným afrodiziakem a z pocitu vnitřního klidu pomáhá vylaďovat sexualitu, posiluje jemně sílu Shakti, otevřenost srdce světu i pro posvátné partnerství.


Esence modrého lotosu působí jemně, lotos je vhodný i pro velmi citlivé duše.


Účinky modrého lotosu

- pomáhá usnadnit a zjemnit proces rozpuštění starých balastů, fyzických i duchovních

- podporuje osobní transformaci a vzestup vědomí

- zbystřuje smysly a otevírá i jasnosmysly

- otevírá a posiluje jemnohnotné dary, moudrost, vědění, schopnost intuice a vnitřní pravdy

- posiluje, zklidňuje a revitalizuje do hloubky nervový systém

- podporuje regeneraci, vnitřní rovnováhu, harmonii a stabilitu

- vylaďuje klid a jasnost mysli

- harmonizuje systém všech těl včetně světelných těl

- uvolňuje stres a napětí, je jako wellness pro duši i těloPosvátná ceremonie s modrým lotosem

Ceremonie a rituály jsou nedílnou součástí života již z dávných dob. Pomáhají nám v přechodech do nových cyklů, nahlédnout do nitra duše. Jsou skvělé na aktivaci, podporu záměrů i jako součást sebeláskové praxe. V dobách změn, přechodových dob, důležitých milníků v životě jsou velkou oporou a podporou na ukotvení se ve změnách a posílení nových kroků. Umožňují v náročném čase změn podporu zdrojového pole pro pocit bezpečí, stability a vnitřní kotvy v přítomnosti. Podporují také nové směry, záměry a aktivní kroky vpřed.Možné záměry pro ceremonii

- vyřešení situace a podpora nových kroků v životě za podpory modrého lotosu a Zdroje

- otevření pole nových možností a zázraků

- podpora manifestace záměru

- přechodový rituál pro ukončení cyklů a začátek nové etapy

- oslava důležitého kroku a posunu vašeho života

- ceremonie spojená s aktivací nebo konzultací jako vyšší level sebepodpory

- spojení s jemnohmotnými dary

- práce s vyšším vědomím

- zlepšení vnímání

- spojení s nitrem a duší

- evoluce vědomí a otevření nové úrovně

- spojení s vaší intuicí a vnitřní moudrostí

- záměr dle vašich potřeb


Pokud cítíte volání k modrému lotosu a chcete si dovolit a dopřát osobní ceremonii s touto posvátnou květinou ryzosti a vznešenosti, zde najdete bližší informace:

Sacred blue lotos ceremony


Miriam Stelariia

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit pouze v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.