REALIZACE PŘÁNÍ A JEDNOTA SRDCE S ROZUMEM

24.04.2020


Srdce a rozum nebo chcete-li duše a mysl nejsou za jedno. Znáte to nebo nevíte, jak se to pozná? Jednoduše. Pokud Vaše duše a srdce po něčem touží a stále se to neprojevilo v realitě, je to proto, že hlava a rozum toto přání nepřijaly za své a naopak. Jasně, vše má svůj čas, ale pokud nejste v souladu sami sebou jako celek, což je právě duše a rozum, nelze přání projevit v této realitě. Také hraje roli fakt zda jste muž nebo žena. Pokud žena, problém je spíš v hlavě, jelikož jsme více intuitivní a při rozhodnutích používáme více srdce. U mužů je problém opačně spíše v srdci, kdy rozumem ví, že je to správně, více používají logiku, ale problém je přesvědčit srdce. V mysli i v srdci můžete mít stará přesvědčení a vzorce chování, které s vaším přáním nesouhlasí. Bojíte se projevit svou vnitřní sílu, otevřít se lásce, bojíte se ztráty kontroly nad vlastním životem, program sebetrestání, nedostatek sebelásky atd. Důvodů může být mnoho, všechny mají svůj původ buď v dětství (nebyli jsme milovaní, nesmíme dělat to či ono, musíme být hodní a poslušní, nesmíme vystupovat z davu, bylo s námi manipulováno...) nebo v minulých životech (války, upalování, vraždy, chudoba, kletby...).

Teď víme, kde je zřejmě problém, a teď co s tím. Tak či onak, dokud se nerozhodnete s tím cokoliv udělat, nic se nepohne. Nejdůležitější je rozhodnutí. Dalším krokem může být meditace, kde se sami sebe zeptáte, proč se to děje, co se rozumu nebo srdci nelíbí. Když nasloucháte sobě, odpověď najdete vždycky. Pokud vám odpověď nepřichází, netrapte se s tím, někdy je to tak zastrčené v podvědomí, že na to nepřijdete. Tudíž je na řadě najít vhodného terapeuta, který Vám pomůže najít příčinu vašeho problému. Všechno nezmizne jak mávnutím proutku, ale uvědoměním, budete postupně uvolňovat i další programy, které s tím souvisí. A půjde to jak na drátkách, pokud jste otevření. Rozkryje se Vám tak vše, co jste sami před sebou skrývali a můžete pracovat na tom, abyste si prostor vyčistili. Protože dokud neodstraníte tyto bariéry, pořád vás budou brzdit a nedovolí vám prožívat takový život, jaký chcete. Skvěle Vám mohou pomoci např. i řízené meditace, léčivé kameny např. aqua aura, morganit, chiastolit, lepidolit, sokolí oko, tyrkys. Choďte do přírody, kreativně tvořte, uvolněte své tělo při cvičení, uvolníte tak i mysl. Po postupném uvolňování se Vám rozjasní mysl, budete mít i větší motivaci a odvahu ke změnám, které jsou potřeba. Dovolte si žít život takový, jaký si přejete, s kým ho chcete sdílet a kde ho chcete žít. Volba je na Vás. Dovolte si to.


S láskou Miriam Stelariia Latia

Spirit & life mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.