Akce

Tvořím a lektoruji workshopy, semináře, přednášky na různá témata osobního a spirituálního rozvoje s energetickým a aktivačním přesahem. S workshopy se účastním jako lektorka i veřejných akcí, festivalů atd.

Pokud máte zájem o spolupráci nebo workshopy a přednášky na vaší akci, prosím kontaktujte mne na uvedených kontaktech. Spolupráci jsem otevřena. Děkuji :). 


Aktuální informace o akcích najdete zde na stránce nebo také na FB page Miriam Stelariia.

Reference a fotogalerii z akcí najdete na této stránce. Více fotografií na FB page Miriam Stelariia.


Postup a podmínky rezervace místa na akcích

Kliknutím na obrázek otevřete stránku s informacemi a přihláškou na seminář či akci. Pod uvedenými informacemi najdete rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Prosím vyčkejte na email s potvrzením vaší rezervace, instrukcemi k platbě a organizačními informacemi k akci. Platbou máte místo zajištěno. Platbu prosím proveďte nejpozději 4 dny před termínem akce (den zapsání platby na účtu). 

Pro potvrzení místa si prosím pro jistotu zkontrolujte i spam poštu. Pokud by vám odpověď nepřišla, neváhejte mi napsat email nebo zavolat. Většinou odpovím do 3 pracovních dnů. 

Rezervaci místa lze stornovat nejpozději do 3 dnů před termínem akce, storno poplatek 1000 Kč. V případě platby zálohou, je záloha nevratná.  Při pozdějším zrušení nebo neúčasti je klient povinen uhradit částku za rezervaci místa v plné výši. Popř. je možnost za sebe najít náhradu. Platí pro online i osobní setkání.Chrám srdce je centrem našeho fyzického i duchovního srdce, domovem duše. Čím dál více, nás to všechny vede k tomu, abychom mysleli, cítili a jednali srdcem. Tak nejlépe nasloucháme sobě, svým pocitům a vedeme sami sebe cestou duše v radosti, lehkosti a naplněného života. To je i cesta nového paradigma. Jednáme tak v souladu s naší duší, jsme ve...

Dračí síla Nové Země se probouzí a volá vás k propojení a probuzení této síly ve vás. Draci jsou úžasní průvodci, kteří mají mnoho darů, skrze něž nám mohou velmi pomoci při osobní transformaci i zrodu Nové Země. Volají Ty z vás, jenž se chcete s nimi propojit a pozvednout tak své vědomí i vědomí Země na další úroveň. Síla...

Grálem je posvátné místo ve vás. Místo, kde je sexuální síla, intuice, moudrost, odpovědi. Síla života, tvoření a lásky. Místo, které ve vás vždy bylo a je vaší součástí. Dovolte si spojit se svou moudrostí, přirozenou tvořivou silou a dary s tím spojenými.


Reference 

Petra Laméa Poláková

"Milá Miriam, jsem nadšená naprosto "nadupaný" seminář. Seminář Klíče k vnitřní moudrosti a intuici si mě přitáhl a já jsem mohla vyrazit bez toho, aniž by hlava věděla, kam vlastně jdu a proč. Vtáhla mě Miriam, kterou znám už nějakou dobu a jejíž kakaová ceremonie 12.12.2021 odstartovala turbulentní a přitom velmi radostný čas v naší rodině, odkryla spoustu témat a dodala sílu pro nadcházející rok. Také načtení jména duše mě i mého syna znamenalo obrovský skok na mé cestě k nalezení vlastní síly a krok k dalšímu puzzle na mé cestě. Tento seminář v čase "lví brány" byl pro mě další příležitostí, jak si otevřít další část nekonečných možností. Velmi se mi líbí, že Miriam dokáže vytvořit bezpečný a klidný prostor, kde se snoubí pohoda a lehkost s její osobní dynamikou, radostí a n(v)esmírným napojením. Od první chvíle vás vtáhne, vytvoří prostor pro sdílení, témata jsou vynesena na světlo, rozpuštěna, přetvořena. Úžasný grid vytvoří portál, který celou dobu prostor i účastníky drží a aktivuje. Hudba, slovo, meditace, aktivace zpestřené aromaterapií..., to vše pak probíhá jakoby samo, lehce a přitom do hloubky. Líbí se mi, že Miriam "jde" skutečně s dobou, načítá informace, které rezonují s novými paradigmaty, nenechá člověka zabřednout do technik, které už nejsou funkční. Děkuji za skvělý zážitek, který samozřejmě dalece přesahuje "příjemný a nabíjející" sobotní čas ve společnosti spřízněných duší. S láskou děkuji."


Zdeňka Isairi Valentová

" Miriam jak Ti mám poděkovat za vše, co proběhlo na dnešním semináři. Děkuji, děkuji, děkuji. Zírala jsem, jaké bytosti nás na semináři přišly podpořit. Kakaový rituál byl mystický a kakao mi moc chutnalo. Hodně silným prožitkem pro mě bylo i bubnování a totémové zvíře, které ke mě přišlo. Moc si vážím všeho co děláš (to není to správné slovo) čím nás denně obdarováváš. Děkuji."


Pavla Geborah Isiriel

"Miri děkuji z celého srdce za dnešní spolubytí na semináři Potenciál duše a práci, jsem šťastná, že Tě můžu znát. Chci Ti moc poděkovat za vše, co dnes procházelo od Tebe k nám, bylo toho mnoho, uvědomění teprv dosedají. Jsi krásná dračí žena, ať se Ti daří vše co si přeješ. Velké díky Tobě."


Nikoleta Lanaya Manduchová

"Drahá Miriam, chci Ti ještě jednou moc a moc poděkovat za včerejšek. Na Tvůj seminář Potenciál duše jsem čekala snad celý můj život, ale vím, že bez toho, abych na sobě předtím vnitřně nepracovala, tak by ke mně nepřišly ty informace, o které jsem tolik žádala. Jsem moc šťastná a vděčná za to, ze i Ty následuješ své dary a potenciál, protože díky Tobě, ke mě mohlo přijít to, co jsem tak dlouho potřebovala vědět. I když má duše věděla, nevěděla jsem, jak všechno, co vím a cítím, implementovat tady do hmoty a díky Tvé úžasné práci a zkušenostem se to může začít všechno vědomě dít. Děkuji."


Kateřina Arnae Havlíčková

"Chtěla bych Ti touto cestou poděkovat za seminář Potenciál duše, na kterém jsem měla možnost být. Ještě teď jsem plná dojmů, naplnění, pochopení, radosti a lásky. Po semináři mi začaly všechny věci do sebe hezky zapadat, Nedá se to slovy ani popsat, ale momentálně prožívám obrovské štěstí a vlnu podpory. Obdivuji Tě za to, jakou obrovskou hodnotu jsi do toho dala a dáváš do všeho. Také vím, že jsi pro nás všechny velkou motivací v tom, jaký máš v sobě potenciál a to mi nezbývá než smekat, protože vím, že je za tím velký kus práce. Jsem moc ráda a nesmírně děkuji za to, že Tě znám, respektive, že jsme se my "hvězdné sestry" znovu sešly. Velmi si Tebe i našeho přátelství, které je pro mě velmi cenné a důležité. Ještě jednou ze srdce děkuji za tak naprosto úžasná seminář po všech možných stránkách. Shodly jsme se s přítelkyní, že tento seminář má minimálně jednou tolik  vyšší hodnotu, než za jakou částku jej nabízíš. Děkuji."


Monika Boušová

"Milá Miriam, ráda bych Ti z celého srdce poděkovala DĚKUJI,DĚKUJI,DĚKUJI za všecičko, co jsem mohla při setkáních s Tebou pochopit, prožít, potvrdit si, uvidět, uslyšet, uvědomit si a spoustu toho uvolnit. Vím, že to se mnou není snadné, o to víc si upřímně vážím, že mohu být součástí Tvých seminářů a děkuji za Tvou trpělivost, shovívavost, humor a sílu. Od setkání s Tebou se u mě spousta věcí mění. Mohla jsem prožít to, že miluji svou rodinu, i když dříve mezi námi byla propast. Teď nedávno jsem mohla prožít nádherný okamžik  spojení se Zemí, kdy ji skutečně cítím a jsem s ní spojená v lásce a vděčnosti. Kdy každý krok už není destruktivní, ale s každým krokem rozkvétá růže v laskavém láskyplném propojení. Jak Ti to píšu, je to tak nejen se Zemí, ale i s lidmi. Jsem vděčná za to, že jsem sebrala odvahu, poslechla hlas své duše a přišla za Tebou. Mohu si dovolit to říct, že Tě mám ráda. Tvůj smích, Tvé velké srdce, rozzářené oči, divokost, radostnost, otevřenost, upřímnost. Děkuji." 


Fotogalerie z akcí

Další fotografie najdete i na FB page Miriam Stelariia