NA VLNÁCH PROMĚN - Z KORPORÁTU KE SPIRITUALITĚ A JEDINEČNOSTI DUŠE

02.08.2020


Dnes chci s vámi sdílet osobní příběh.
Myslela jsem si, že mám v životě daný směr. Na střední podnikatelské škole se mě ptali, jaký obor bych si zvolila pro mé podnikání, kdybych chtěla podnikat. Mám ráda cestování a tak jsem tenkrát učiteli řekla, že super je cestovka, a ta se bude jmenovat CK Vivian. Jen jsem to plácla, podnikat mě tenkrát vůbec nenapadlo. Po škole jsem se stala asistentkou ředitele v IT firmě. Vystřídala jsem několik zaměstnání v kariérním postupu. Poslední zaměstnání v korporátu trvalo až do roku 2015. Tehdy jsem byla 6 let velmi úspěšnou ředitelkou pobočky obchodu. Už tehdy jsem se věnovala spiritualitě a po nocích studovala, jezdila na semináře, setkávala se s podobně naladěnými lidmi, rozvíjela sebe a poznávala své světlo a taky temnotu. I přesto, jsem si myslela, že v korporátu budu celý život. Nikdy mně nenapadlo opravdu podnikat, natož v tom, co miluju. Osobnostní a spirituální rozvoj v propojení s tvořivostí, hudbou, uměním a cestováním.

Možná do korporátu někdy půjdu. Ale už ne jako zaměstnanec, ale jako podnikatelka - spirituální mentorka. Kdo ví. Všechno je možné.

A taky jsem si v pubertě myslela, že jsem ateistka a v boha neveřím . A podívejte, čím se zabývám. To přesvědčení souviselo s dávnými zraněními z minulých inkarnací, kdy jsem velmi trpěla za používání svých duchovních darů. Děkuji za to, že ta doba je už minulostí.


A tak teď k té změně od korporátu ke spiritualitě.
 
V roce 2015 jsem se rozhodla pro velkou změnu. Už jsem nedávala ty věčné číselné reporty, řešení nesmyslů, pracovní dobu od rána do večera s 5 týdny dovolené. Práce mě sice jinak bavila, ale obětovávala jsem ji svůj život, kreativitu a čas. Má duše toužila po změně. Nevěděla jsem co bude, ale prostě jsem řekla dost, takto už ne. Je pravda, že to nebylo úplně za lehkých okolností. Jednou ráno jsem jela do práce, a v jedné vesnici mi vjelo z odstavného místa do cesty auto, nešlo už s tím nic dělat. Nic se mi nestalo, auto na odpis, řidič auta v pořádku. Vylezla jsem z auta a hned jsem věděla, co mám udělat. Dát výpověď. Už týden předtím mi mí světelní průvodci o výpovědi říkali, ale já vůbec nevěděla, co budu dělat. Šla jsem za řidičem, zda je v pořádku a hned mu děkovala. ten vůbec nechápal :). Vysvětlila jsem mu, že mi vlastně pomohl. 

Druhý den jsem dala výpověď s jasnými argumenty, které můj tehdejší šéf bez okolků přijal. V práci jsem byla ještě dva měsíce. Hledala jsem si jinou práci, nic mě nenadchlo, neoslovilo.

Asi za tři měsíce mi má tehdejší duchovní učitelka poslala nabídku kurzu na kraniosakrální terapii. Cítila jsem, to je ten směr. Nadchlo mně to. I když kurz byl drahý a já nevěděla co bude, šla jsem do toho. Při první terapii na kurzu se mi zjevila vize z jedné egyptské inkarnace a já pochopila, že to prostě znám a umím to už dávno. A pak už to frčelo. Za další dva měsíce jsem si koupila masážní lehátko a začala nabízet kraniosakrální terapii. 

Moc mě to bavilo, klienti nadšení, krásné reference. Jenže po třech letech, jsem přestala cítit naplnění. Snažila jsem se změnit způsob jak kranio dělám, ale stále jsem cítila, že to není ono. Věděla jsem, že je třeba udělat u sebe další změny. Nejen dát sebe na první místo, a mnoho dalších kroků, ale právě i téma práce nebo poslání. Přestala jsem kranio dělat. Přišlo mnoho krizí, včetně té psychospirituální. Velmi náročné období.


Po nějaké době jsem se však zvedla, odhodlala jsem se k dalším změnám a rozhodla se jít dál. Přišlo mi naproti krásné propojení s rodinou duše, která je pro mne obrovským darem a požehnáním. Zintenzivnělo se mi vnímání, čtení z akášy, komunikace s vědomím Zdroje i Země, změnilo se nastavení mnou nabízených služeb.


Uvědomila jsem si, že čtu z akášických záznamů už od školy. Od dětství tancuju, maluju, povídám si s hvězdnými bytostmi i bytostmi přírody, s rostlinami i zvířaty.
Svou lásku ke komunikaci, tvořivosti, tanci, hudbě, malování i cestování a dalším můžu dokonale propojit s mým posláním. Uvědomila jsem si, že jsem multipotenciálka, která má více darů a ty je možné propojit do jednoho celku. 

Otevírají se mi další možnosti mého poslání, nové a přesto známé schopnosti. Také chodí úžasné příležitosti a mně se plní přání a vytoužené sny.


Nebojte se dělat změny. Otevřete se sobě i tomu, proč jste tady na Zemi. Někdy to není snadné, vím to z vlastní zkušenosti. Změna je neznámo, vykročení za naše komfortní zóny. Okolí nás často nechápe, nevěří, co umíme, cpe nás do škatulek. 

Nedejte se. Nedílnou součástí růstu je postavit se sami za sebe.


Učím se teď i nové věci ve fungování podnikání. Spousta z nich jsou velké výzvy. Ale jedno vím jistě. Děkuji, že můžu jít na své cestě dál, svou vlastní jedinečnou cestou, s důvěrou a láskou otevřená změnám.


Nemusíme být někým jiným. Buďme svou pravou podstatou. Proměňujeme se každý den, tak jako naše buňky. Je to přirozenost. Změna je jediná jistota v životě.


Překvapme sebe. Ukažme své jedinečné já ve své kráse. Pro sebe, nás všechny, pro tuto nádhernou planetu Gaiu.


S láskou


Miriam Stelariia

New Earth mentorka

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.