VEZMI SI ZPĚT SVOU SÍLU A KONEJ DLE SVÉHO SRDCE

19.08.2020


Jsme v období, kdy se čistí do hloubky vše, co nám brání prožívat krásy života, jít za svými sny, co nás drží ve stagnaci a dole. Vidíte už v okamžicích nové, prolíná se vám to postupně do života, avšak to staré ještě trošku vystrkuje drápky a vy to nechcete pustit. Zóna komfortu, iluze bezpečí, avšak také strach o sebe, který je způsoben minulými inkarnacemi či problémy v dětství. V minulých životech jsme byli trestáni za to, že jsme byli světlem, konali dobro a pomáhali. Nebo opačná polarita, zneužívali jsme svou moc pro projevení temnoty. Každý jsme si tuto roli zahráli. Jelikož máme zkušenost s oběma polaritami, víme, že cesta temnoty není ta, kterou chceme jít. Temnota či spíše černota se stále snaží držet nás zpět, avšak toto jí už není co platné. Světlo je mnohem silnější a dokáže prosvětlit i tuto energii. Jde jen o to, na co se zaměříme a to včetně našich myšlenek. Temnotou nemyslím tu polaritu v nás, ale temné síly, které jsou mimo projev božství a snaží se zmanipulovat a ovládat naše cesty. Temnota v nás, je přirozenou součástí. Tak jako je bílá Madonna je i černá Madonna. Je Zemská Matka, je i Hvězdná matka. Atd. 

Je třeba si uvědomit, jak dalekou cestu jsme ušli, kde jsme, čeho jsme schopní, jak pevné pilíře světla jsme. Pokud máte pocit, že vás cokoliv drží zpět, emoce, pocity, strach, vliv okolí atd. Pusťte tyto pocity, již není třeba je prožívat, jen je vidíte, a nechte je jít. Nechte odejít i emoce s tím spojené. Máte volbu. Zvolte si život, radost, lásku, zdraví, harmonii, vášeň a vše co chcete prožívat. Směřujte pozornost na to, co chcete.

V meditaci můžete udělat jednoduché cvičení:
Jste na místě, které je vám příjemné, les, louka, pobřeží nebo jiné místo. Stojíte a rozhlížíte se, jak krásně tu je. Za vámi je vaše minulost, pohleďte za sebe. Vidíte, čím jste již prošli, kolik jste toho zvládli, to vše krásné i bolestné. Pošlete do své minulosti světlo a lásku. Poděkujte a nechte negativitu v minulosti rozpustit v lásce, se vším co tam bylo, ať to bylo cokoliv. Láska promění tuto negativitu ve světlo, ve vaši sílu, která k vám nyní proudí a podpoří vás. Je vám velkou oporou na to, abyste udělali potřebné kroky v přítomnosti a do své budoucnosti. Nyní jste v přítomnosti, tady a teď, a díváte se vpřed. Tvoříte budoucnost a  to jaký život chcete žít. Co krásného tam vidíte, co si přejete prožívat, kde chcete být, co chcete dělat, s kým chcete být. S pocitem lásky, vděčnosti a odvahy, nyní pravou nohou vykročte do nového života. Cítíte ten čerstvý vítr, lásku všude kolem vás i ve vás? Jste v bezpečí a máte plnou podporu z fyzického i jemnohmotného světa. Nyní se s pocitem klidu, odvahy, podpory a lásky vraťte zpět do svého těla a prodýchejte své tělo hlubokými nádechy a výdechy. Rozhýbejte své tělo a ukotvěte se v sobě.

Jste úžasní jací jste. Dokonale bytosti s božským potenciálem.
Jednejte dle svého srdce a tvořte si život jaký chcete mít.


S láskou Miriam Stelariia Latia

Průvodkyně proměn na vlnách života

www.stelariia.cz


Tento článek lze šířit v originální formě s uvedením jména autorky a s aktivním odkazem na webové stránky www.stelariia.cz.